особливості поведінки,мисливський інстинкт

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Прошу обговорювати своє бачення... " яка культура поведінки") повина бути у мисливської собаки!!, та чи потрібна ця "культура "мисливській собаці в загалі???
 
Останнє редагування:

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Там так гарно з бабою ягою вели дискусію, продовжуйте тут))).

Є такі поняття "послушание" (послух)
у гончих "Приездка"

Чи потрібно це ???. чи вистачить лише інстинтктів ???
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
ПРИЕЗДКА ГОНЧИХ

Приездка (дрессировка гончих) начинается со щенячьего возраста. Хорошо приезженная гончая должна спокойно стоять перед кормом и не начинать есть без приказания, при следовании к острову спокойно идти за владельцем без поводка, стоять перед напуском на месте и без приказания не бросаться в полаз, быть позыв истом к рогу, в полазе слушать порсканье и придерживаться хода ведущего. Во многом облегчает дрессировку гончей и делает ее более послушной беспривязное содержание в домашних условиях. Собака, содержащаяся на привязи, усваивает привычку рваться и тянуть на поводке; спущенная с него, она сразу же со всех ног бросается в полаз.
Очень важно, чтобы гончая была вежливой по отношению к домашней скотине и птице, ибо гончие-скотинники непригодны для охоты.
 

KFoR

Зброяр
Там так гарно з бабою ягою вели дискусію, продовжуйте тут))).

Є такі поняття "послушание" (послух)
у гончих "Приездка"

Чи потрібно це ???. чи вистачить лише інстинтктів ???
А як можна полювати з собакою яка не слухається? В мене собака дуже азартний, звичайно що його самого з куркою я не залишу. Бо що з того буде я знаю. Але якщо я йому забороню то життю живності нічого загрожувати не буде.
 

Виталий 2.

Слідопит
Прошу обговорювати своє бачення... яка культура поведінки) повина бути у мисливської собаки!!, та чи потрібна ця культура мисливській собаці в загалі???
Я, конечно дико извеняюсь.
Какая культура повидения у собаки? К чему эта тема и о чем?
У легавой , есть постановка ,послушание - все.
И это все, на прямую зависит только от хозяина и его культуры поведения.
Следующая тема будет" Этикет охотничей собаки "?
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Я, конечно дико извеняюсь.
Какая культура повидения у собаки? К чему эта тема и о чем?
У легавой , есть постановка ,послушание - все.
И это все, на прямую зависит только от хозяина и его культуры поведения.
Следующая тема будет" Этикет охотничей собаки "?
Вже справив!! (поставив лапки.) "культура поведінки" - як синонім до - "послушание, постановка, приездка" і тп...

Ось Ви вважаєте що - "У легавой , есть постановка ,послушание - все.", а дехто можливо з цим не згідний, в них на першому місці -"
да мені по п___у ваше блеєння... собака живе на инстинктах по законам природи ... як що порода для полювання то неможно придушивать здібності..."
Можливо Ви цією Вашою постановкою та "послушанием" придушуєте ці здібності???. ...
 

Корнилов

Снайпер
А як можна полювати з собакою яка не слухається? В мене собака дуже азартний, звичайно що його самого з куркою я не залишу. Бо що з того буде я знаю. Але якщо я йому забороню то життю живності нічого загрожувати не буде.
И не только охотиться!!! Мои собаки не тронут, ни домашних птиц, ни домашн
Вже справив!! (поставив лапки.) "культура поведінки" - як синонім до - "послушание, постановка, приездка" і тп...

Ось Ви вважаєте що - "У легавой , есть постановка ,послушание - все.", а дехто можливо з цим не згідний, в них на першому місці -"
да мені по п___у ваше блеєння... собака живе на инстинктах по законам природи ... як що порода для полювання то неможно придушивать здібності..."
Можливо Ви цією Вашою постановкою та "послушанием" придушуєте ці здібності???. ...
 Класс) :D:D;)
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Декілька слів про "культуру" - приїздку гончих - з власних спостережень.

Вище наводив що значить приїздка гончої., але на жаль не всі гончатники і я в тім числі придають увагу цій приїздці, що для гончатника гонча?.- Гонча насамперед це " переслідування звіра з голосом - голосно!! з музикою!!! з переливами!! - заливами!! і як писали метри "гончая должна гнать до зубов или до ружья." . Цим критеріям придають багато уваги (і це дуже добре)).). але дещо забувають про "приїздку". І що ми бачимо - часто на полюванні не "культурні")) гончі собаки - безконтактні з ведучим ( господарем), непозивисті, часто не пропускають домашню птицю)), не одноразово доводилось чути (і бути чесним, то сам так робив - деколи роблю) коли з матами і криками та за допомогою спринтерських забігів)) знімають собаку з полазу...
Але ж як чудово дивитись коли за командою "стояти" гонча завмирає в очікуванні на пуск (без скавульні і тп. - просто завмерла...), по команді "вперед " та жестом руки ведучого - гонча прямує в цьому напрямку, коли за допомогою горна (труби) з легкістю відзивається собака з полазу і тд...
 

tyrist 1945

Тигр
Декілька слів про "культуру" - приїздку гончих - з власних спостережень.

Вище наводив що значить приїздка гончої., але на жаль не всі гончатники і я в тім числі придають увагу цій приїздці, що для гончатника гонча?.- Гонча насамперед це " переслідування звіра з голосом - голосно!! з музикою!!! з переливами!! - заливами!! і як писали метри "гончая должна гнать до зубов или до ружья." . Цим критеріям придають багато уваги (і це дуже добре)).). але дещо забувають про "приїздку". І що ми бачимо - часто на полюванні не "культурні")) гончі собаки - безконтактні з ведучим ( господарем), непозивисті, часто не пропускають домашню птицю)), не одноразово доводилось чути (і бути чесним, то сам так робив - деколи роблю) коли з матами і криками та за допомогою спринтерських забігів)) знімають собаку з полазу...
Але ж як чудово дивитись коли за командою "стояти" гонча завмирає в очікуванні на пуск (без скавульні і тп. - просто завмерла...), по команді "вперед " та жестом руки ведучого - гонча прямує в цьому напрямку, коли за допомогою горна (труби) з легкістю відзивається собака з полазу і тд...
Супер! Я з гону по зайцю чи лису свого бігля зняти можу свистком. Але з кози його ніякою холєрою неможливо зняти:(.
 

Виталий 2.

Слідопит
Вже справив!! (поставив лапки.) "культура поведінки" - як синонім до - "послушание, постановка, приездка" і тп...

Ось Ви вважаєте що - "У легавой , есть постановка ,послушание - все.", а дехто можливо з цим не згідний, в них на першому місці -"
да мені по п___у ваше блеєння... собака живе на инстинктах по законам природи ... як що порода для полювання то неможно придушивать здібності..."
Можливо Ви цією Вашою постановкою та "послушанием" придушуєте ці здібності???. ...
Скажите пожалуйста, какие здiбностi, придушены в хорошо поставленной легавой?
Поиск, стойка, подача? Не для того ли нужна охотничья собака , чтоб помогать человеку?
Вы , пишете собака без команды не сдвинулся с места, это по Вашему здiбностi? Элементарное ПОСЛУШАНИЕ!,
Которого человек и добивается постановкой, для того чтобы работа собаки приносила удовольствие.
А, по законам природы, пускай бродяги в подворотнях живут.
 

Корнилов

Снайпер
Скажите пожалуйста, какие здiбностi, придушены в хорошо поставленной легавой?
Поиск, стойка, подача? Не для того ли нужна охотничья собака , чтоб помогать человеку?
Вы , пишете собака без команды не сдвинулся с места, это по Вашему здiбностi? Элементарное ПОСЛУШАНИЕ!,
Которого человек и добивается постановкой, для того чтобы работа собаки приносила удовольствие.
А, по законам природы, пускай бродяги в подворотнях живут.
Да Вы не поняли!!! Это он Яге, который пишет, что давить домашнюю птицу это норм))) Что это, законы природы и он не собирается с этим ничего делать:)
 

Виталий 2.

Слідопит
Да Вы не поняли!!! Это он Яге, который пишет, что давить домашнюю птицу это норм))) Что это, законы природы и он не собирается с этим ничего делать:)
Спасибо!
Не до глядел, сорри:oops:.
Теперь, все стало на свои места:)!
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Если собака душит домашних птиц, то грош ей цена!!! А плакать, Вам хочеться, походу от зависти;) Была тема, когда лайки, забежали во двор к человеку и подушили живность и Вы знаете финал, так что смотрите, чтобы такая участь, не постигла Вашу собаку! И будет виновата, не Ваша собака, а Вы.
да мені по пенісу ваше блеєння... собака живе на инстинктах по законам природи ... як що порода для полювання то неможно придушивать здібності...
 

Баба Яга

Мисливець
И не только охотиться!!! Мои собаки не тронут, ни домашних птиц, ни домашн

 Класс) :D:D;)
на фото собачка котра за хвилину розірве вашого драдхара ... збільшить фото и побачите заштопаную морду цей мілашки...
 

cagor

Слідопит
Декілька слів про "культуру" - приїздку гончих - з власних спостережень.

Вище наводив що значить приїздка гончої., але на жаль не всі гончатники і я в тім числі придають увагу цій приїздці, що для гончатника гонча?.- Гонча насамперед це " переслідування звіра з голосом - голосно!! з музикою!!! з переливами!! - заливами!! і як писали метри "гончая должна гнать до зубов или до ружья." . Цим критеріям придають багато уваги (і це дуже добре)).). але дещо забувають про "приїздку". І що ми бачимо - часто на полюванні не "культурні")) гончі собаки - безконтактні з ведучим ( господарем), непозивисті, часто не пропускають домашню птицю)), не одноразово доводилось чути (і бути чесним, то сам так робив - деколи роблю) коли з матами і криками та за допомогою спринтерських забігів)) знімають собаку з полазу...
Але ж як чудово дивитись коли за командою "стояти" гонча завмирає в очікуванні на пуск (без скавульні і тп. - просто завмерла...), по команді "вперед " та жестом руки ведучого - гонча прямує в цьому напрямку, коли за допомогою горна (труби) з легкістю відзивається собака з полазу і тд...
Гочую на сколько я краем уха слышал, начинают нагонять с года - по феншую. ТАК? До года можно собаку научить кофе готовить и машину прогревать. Чем же тогда занимаются гончатники с собакой до года? Только кормят? Вообще без послушание на охоту выходить моветон, как можно охотится с собакой которая вас не слушается? Как её домой забрать, как указать направление поиска? Спустил с поводка и гуд бай, прийду домой когда жрать захочется. Те люди хто не хотят и не могут дресировать собаку оправдывают свое бездействие природными способностями собаки. Легавая это подружейная собака без послушание на охоте вы или себе волосы вырвете или с неё шкуру снимаете, потому как так много валерьянки вы не выпьете
 

Виталий 2.

Слідопит
на фото собачка котра за хвилину розірве вашого драдхара ... збільшить фото и побачите заштопаную морду цей мілашки...
На фото, карликовый пинчер. Хотел бы я глянуть как он драта рвать будет.
 
Зверху