ЄВРО -2020

Корнилов

Снайпер
Організація турніру, з залученням великої кількості країн затратна і не ефективна, в плані відпочинку, вважаю теж.
Але в кого була підготовка, то бігали, як олені :cool:
Ви про наших:) У точку))) А у кого була краща підготовка,то ті бігали як коні!
 

Виталя

Снайпер
Вот до сих пор не могу понять за какие такие заслуги МАН Сити приобрел Зинченко. На чемпионате Европы он себя показал отвратительно,ни разу не кого не обыграл. Получил пас одно два касания мяч отдал. В обыграш не идёт,у нас таких на тренировке называли звезда,двенадцатый полевой игрок. Но это не тренировка,а чемпионат Европы,там нужно себя показать и выкладываться на все сто. Но не в коем случае ходить пешком.
Но может я не прав,это сугубо лично мое мнение...
 

Корнилов

Снайпер
Вот до сих пор не могу понять за какие такие заслуги МАН Сити приобрел Зинченко. На чемпионате Европы он себя показал отвратительно,ни разу не кого не обыграл. Получил пас одно два касания мяч отдал. В обыграш не идёт,у нас таких на тренировке называли звезда,двенадцатый полевой игрок. Но это не тренировка,а чемпионат Европы,там нужно себя показать и выкладываться на все сто. Но не в коем случае ходить пешком.
Но может я не прав,это сугубо лично мое мнение...
Клуб і збірна, різні речі! І кошти різні))) Малиновський, теж майже нічого не показав, а ось у Аталанті все чудово! Той же Мессі! У клубі, гравці краще один одного відчувають, так як разом, багато тринуються, а у збірній інколи!
 

Виталя

Снайпер
Клуб і збірна, різні речі! І кошти різні))) Малиновський, теж майже нічого не показав, а ось у Аталанті все чудово! Той же Мессі! У клубі, гравці краще один одного відчувають, так як разом, багато тринуються, а у збірній інколи!
Я очень хорошо понимаю что такое клубный футбол и в сборной... Но он просто дэлешка даже обыграть не может. Но а Малиновский видно что боец,идёт смело в перед, может взять игру на себя. А Зинченко этого не делает,вот за это я имел ввиду.
 

Степанович 2

Снайпер
Зінченко кращий в захисті, не даремно його туди Гвардіола визначив. Там гру на себе брати особливо не треба. Хоча він інколи видає не погані гольові паси. Коли він грав замість Миколенка одну гру, результат був.
 

Виталя

Снайпер
О вот это больше похоже на игру Зинченко,получил мяч пару тройку касаний и отдал передачу.
 

usamo

Мисливець
Зінченко кращий в захисті, не даремно його туди Гвардіола визначив. Там гру на себе брати особливо не треба. Хоча він інколи видає не погані гольові паси. Коли він грав замість Миколенка одну гру, результат був.
Не смешите! С под него забили в финале Челси, а вы говорите , что он кращий в защите! Никакой он защитник! От мяча избавляется сразу как только его получил! Что в нём Гвардиола нашёл?
 

Виталя

Снайпер
Складывается такое впечатление что он боится играть с мячом и старается при первой возможности от него избавиться. Ошибки получается даже у знаменитых защитников это игра бывает всякое. Но а что Зинченко хорош,то его сильно вознесли.
 

huntumy

Зброяр
Цениться качество футболиста когда он одним или несколькими действиями отрезает команду соперника. Пасы в разрез, проход это залог опасного момента. Пройди одного или двух игроков и ты открываешь своих.
 

Степанович 2

Снайпер
...Но а что Зинченко хорош,то его сильно вознесли.
Його ще і різні експерти визнають кращим (одним з кращих), коли виставляють бали футболістам команди за кожну окрему гру.
А так, да, Челсі не без його допомоги забило, помилитись може, і помиляється, кожен, питаня. як часто.
В Малиновського буває друга проблема, він часто перетримує м’яч, замість того, щоб зробити швидкий пас і загострити гру.
 

Виталя

Снайпер
Малиновського буває друга проблема, він часто перетримує м’яч, замість того, щоб зробити швидкий пас і загострити гру.
Это тоже большая проблема в футболе. Когда игрок хочет один сделать результат. Футбол это командная игра,а один в поле не воин.
 

Степанович 2

Снайпер
Ви про наших:) У точку))) А у кого була краща підготовка,то ті бігали як коні!
Не знаю, як на мене, олені краще бігають в горах, ніж коні. :D
До речі, Малиновському вже зробили операцію. Я писав раніше, що він приїхав на турнір з грижею.
 
Зверху