ІЖБ-36

Hunter 79

Слідопит
Всім добра !
Шановне товариство хтось іще володіє-полює з таким ,,динозавром,, :) ???
 

HOWA

Слідопит
Точно ИЖБ-36? В мене є ИЖБ-46. Гарна ружбайка. А що цікавить?
 

Hunter 79

Слідопит
Цікавлять відгуки користувачів ІЖБ-36 , У Вас 46й якого калібру і з якими звуженнями? Довжина стволів ?
 

HOWA

Слідопит
16к ; стволи 710мм; 1945р. Правий 0,45мм; лівий 0,9мм. Клейма на стволах відсутні, тільки номер.
 
  • Like
Reactions: kef

Hunter 79

Слідопит
Б-36 в 12кал. і чоки - цил. і. 0.8 трохи інша,,петрушка,,.

Не знайшов на форумі ,,дебатів,, про ІЖі від моделі БК до 47ї. Єдині радянські безкуркові моделі з такими звуженнями. Можливо й трохи ,,кострубаті,, ))) , але такі були часи , а це теж історія .

Далі після війни настав,,німецький,, період з усіма витікаючими, а це вже інша історія .
 

HOWA

Слідопит
Є у нашого коллеги тут на форумі 46 чи 47(з вказниками зведених курків) в дуже хорошому стані. Мій на четвірку з двома --. Стріляє нормально. Ще синові в спадок вистачить. Колись в журналі "Охота и охотхозяйство" ( на жаль не пам'ятаю рік) була стаття відомого "зброяра". Але там був описаний 46; 12 калібру . У 36 були зовсім інші замки. Знайшов журнал, 4 номер, за 1984 рік. Звалась "Забытая модель – ИЖБ-36 "
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Надто ствольна сталь була /жорстка/ не / тягуча /. Колись бачив як піддуття по низу чока рихтували.
І власників таких рушниць одиниці напевно залишилися. І то напевно без обліку. Або записані як ІЖ 58.26.49.54.
Хотя є ще інколи такі екземпляри на любителя.
 

Hunter 79

Слідопит
Перші Б-36 мали ,,класичні,, ознаки йшли з замками на дошках з інтерсепторами , мали цівку на кнопці , теж з чогось ,,скопіювали,, ))) .
Сталь стволів 6 1/2 (шість з половиною).
 

Hunter 79

Слідопит
На Б-36 післявоєнних 44-45 рік (на мою думку ) проглядається ,,ТОЗівський,, відбиток , а саме форма запобіжника як на ТОЗ ,,А,, і примітивні гравіювання, як на ТОЗ-Б. Можна пояснити це наступними обставинами.
,,
Летом 1942 года приказом Народного Комиссариата Вооружения СССР на базе эвакуированных цехов Тульского оружейного и Подольского механического заводов был создан завод № 622, впоследствии получивший название Ижевский механический завод.,,
 

Вкладення

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Б-36 в 12кал. і чоки - цил. і. 0.8 трохи інша,,петрушка,,.

Не знайшов на форумі ,,дебатів,, про ІЖі від моделі БК до 47ї. Єдині радянські безкуркові моделі з такими звуженнями. Можливо й трохи ,,кострубаті,, ))) , але такі були часи , а це теж історія .

Далі після війни настав,,німецький,, період з усіма витікаючими, а це вже інша історія .
Погано шукали.
Ось із свіжого, правда в продажах, але на першій сторніці, трохи про БК.
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/ИЖ-БК-16-КАЛІБРУ-1936-РОКУ-ВИПУСКУ.108293/
Ну а по решті розділів теж дещо є.
 

Hunter 79

Слідопит
За тиждень ніхто нічого не підказав і не показав (((. Або дуже ,,плохенька,, рушниця і ніхто того вже не тримає ))) , або таке ,,динозаври,,вже вимерли!
 

OlegIsichenko

Новачок
"Вымерли или пошли на переплавку", вывод один, ружья утеряны.
За все годы, я держал в руках всего несколько экземпляров этой модели. Одно ружье реставрировал, пару штук ремонтировал (так себе было состояние). В общем очень мало этих моделей осталось "в живых", да и состояние их не очень.
Где-то в моей мастерской даже коробка ружейная есть в зап. частях. У народа, по этим ружьям просто нет интереса. Мне так думается. А как коллекционный экземпляр, возможно кому-то интересен.
 

tyrist 1945

Тигр
:D вмієте розсмішити ,підняти настрій похмурого ранку.
То не Вашого рівня,,кармультук,, ))).
То ,,збирачі,, можуть тільки собі таке позволити, а не колекціонери :D
Я і є збирач..до колекціонера мені як до Львова! з Вашінгтону.
 
  • Like
Reactions: kef

Hunter 79

Слідопит
Я мав намір знайти 36й довоєнний, але виявилось,що їх не так багато зробили , а війну ,,пережило,,ще менше ((. Довоєнний з інтерсепторами, оскільки після війни замки вже ,,спростили,, і інтерсептори прибрали.
Отож наразі прийшлося ,,задовільнитися,, 36м 1945 р.в. , що продавався у нас на форумі в робочому стані , підходить ,,весняне загострення,, отож потрібно було чимось,,збити ускому,, )))) (за невеликі гроші).
 
Зверху