ІЖБ-36

Andrij1983

Мисливець
Шукаю цівку саме на таку рушницю .
Моя 12к , з індикаторами взводу .
Прицільна планка має цілик.
Буду вдячний за любу допомогу .
 

VS1975

Снайпер
Шукаю цівку саме на таку рушницю .
Моя 12к , з індикаторами взводу .
Прицільна планка має цілик.
Буду вдячний за любу допомогу .
Якщо є вказівники зводу курків, то це вже ІЖБ - 47. А про цілик на прицільній планці то взагалі цікаво. Можна детальні фото Вашої рушниці ?
 

HOWA

Слідопит
Якщо є вказівники зводу курків, то це вже ІЖБ - 47. А про цілик на прицільній планці то взагалі цікаво. Можна детальні фото Вашої рушниці ?
Або модель "Київ-2" що виготовлялась з комплектуючих ІЖ на базі ІЖБ-47 .
 

Hunter 79

Слідопит
Якщо є вказівники зводу курків, то це вже ІЖБ - 47. А про цілик на прицільній планці то взагалі цікаво. Можна детальні фото Вашої рушниці ?
Ваше твердження не вірне !!!
На ІЖБ-36 є вказівники взводу курків !

Але фото б не завадили)))
20220501_090717.jpg
 
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: ssm

Охотник77

Снайпер
Стволи спаяні добре , тіньові кільця рівні і чіткі . У лівому стволі чок трохи коротший ніж у ТОЗ-Б. +- десь на 1 см. У 36 го довжина чока +- 5см. Довжина стволів 697мм. ( не різані)) ) в оригіналі.
Тому рушничка досить поворотка і ,,зграбна,,
Друже що поворотка це так а що по бою? Бо порівнюваний тобою тоз б мене невразив взагалі ( маю 37го року)
 

VS1975

Снайпер
Ваше твердження не вірне !!!
На ІЖБ-36 є вказівники взводу курків !

Але фото б не завадили))) Переглянути вкладення 762106
Я бачу гвинт, чи є він вказівником зводу курків..... ? У моделі ІЖБ - 47 зовсім не так. Думаю, що Ви знаєте не гірше мене. Треба дивитись фото.
 

Hunter 79

Слідопит
Я бачу гвинт, чи є він вказівником зводу курків..... ? У моделі ІЖБ - 47 зовсім не так. Думаю, що Ви знаєте не гірше мене. Треба дивитись фото.
Це не гвинт)) це вказівник взводу курка , маю таку рушницю.
На довоєнних ІЖБ-36 він виглядає справді , як гвинт - З проріззю , а на після воєнних замість прорізі - випуклість.
Коли ця прорізь або випуклість стоїть горизонтально то курки спущені , а коли на 30° то курки зведені.
З повагою.
 

Вкладення

VS1975

Снайпер
Це не гвинт)) це вказівник взводу курка , маю таку рушницю.
На довоєнних ІЖБ-36 він виглядає справді , як гвинт - З проріззю , а на після воєнних замість прорізі - випуклість.
Коли ця прорізь або випуклість стоїть горизонтально то курки спущені , а коли на 30° то курки зведені.
З повагою.
Дякую за роз'яснення. Дійсно ніколи не доводилося бачити такого. Колись тримав у руках ІЖБ - 47, 36 - го не прийшлося.
 

Andrij1983

Мисливець
Якщо є вказівники зводу курків, то це вже ІЖБ - 47. А про цілик на прицільній планці то взагалі цікаво. Можна детальні фото Вашої рушниці ?
Стан не найкращий , але маємо те , що маємо !!!Цікава ще одна річ , права труба ціліндр , а ліва чок ....Довжина 700мм.
 

Вкладення

Andrij1983

Мисливець
Або модель "Київ-2" що виготовлялась з комплектуючих ІЖ на базі ІЖБ-47 .
Така рушниця як Київ-2 випускалась на комплектуючих від ІЖ-54 , колодка і механіка відмінностей не має .На прицільній планці блоку стволів має тиснений напис Київ-2.
 

Hunter 79

Слідопит
Така рушниця як Київ-2 випускалась на комплектуючих від ІЖ-54 , колодка і механіка відмінностей не має .На прицільній планці блоку стволів має тиснений напис Київ-2.
Те , що Ви написали про Київ-2 - далеко від істини, як і те , що Ваша рушниця це модель ІЖБ-36.
Згідно ,, фото,, - можливо 47ма модель .
Але , що можу Вам сказати з впевненістю на 200% , це те , що цивйо від ІЖБ-36 Вам не потрібно !
 

Hunter 79

Слідопит
Яка принципова зовнішня відмінність ІЖБ-46 від ІЖБ-44 або 45?

У 44му відновили виробництво ІЖБ-36 , але вже у спрощеному варіанті. До війни ІЖБ-36 був 8ми піновий з інтерсепторами , а після війни почали робити 7ми пінові замки без інтерсепторів (44-45 роки) , в 46му ще ,,спростили,, забрали індикатори зведення курків і з'явилось ІЖБ-46. Про ІЖБ-44 , ІЖБ-45 не чув , думаю , що коли говорили про ІЖБ 44х-45х років то мали на увазі ,,спрощений,, 7ми піновий ІЖБ-36 без інтерсепторів.ІМХО.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Про ІЖБ-44 , ІЖБ-45 не чув ,
1679326012374.png


https://www.iz-article.ru/ij_b44_15.php




1679326171778.png


Замок ружья ИЖБ-44 (боевая пружина и её ось сняты).

https://shotguncollector.com/2017/10/18/второе-рождение-старого-замка-о-ружей/

Замок ружей ИЖБ-44, ИЖБ-46 и ИЖБ-47 — это один и тот же механизм, размещённый на боковом основании, простой и рациональный. Верхнее перо боевой пружины поджимает курок, нижнее перо через промежуточный рычаг (серьгу) поджимает шептало. Особенностью замков всех вышеперечисленных ружей является то, что оси курка и шептала выполнены (фрезерованы) заодно с боковым основанием, а сам курок и серьга свободно висят на оси, удерживаясь её шляпкой за счёт небольшого эксцентриситета и давления боевой пружины. Такая механика позволяет разбирать механизм без инструмента; для этого достаточно снять пружину. Замок ружья ИЖБ-44 имеет отбой курка, также как и аналогичные замки ружей ИЖБ-46 и ИЖБ-47. Этот эффект достигается за счёт взаимодействия упора на курке и нижнего пера боевой пружины. Замок ИЖБ-46 имеет несколько иную форму курка и дополнительную шпильку, удерживающую пружину. Замок ИЖБ-47 такой же как и ИЖБ-46, но он имеет на боковом основании сигнализатор взведения, выступающий при взаимодействии с выступом курка.
 
Зверху