ІЖ-18е 20к М

STANISLAV

Мисливець
ІЖ-18е 20к М.Виставив на обговорення тому що в розділі"продам"багато критики на рахунок ціни.Так згідний ціна не мала,але я знаю за що прошу!З цією рушницею охочусь 4.5роки тільки на кабана і цапа,використовую кулю "РУБЕЙКІНА" в результаті велеке задоволення від полювання.Причина продажу:купив ІЖ-58 20к.Якщо хтось може щось доповнити,чи в когось є якісь питання пишіть сюда.
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А яку ціну поставив?
 

PETROPAVEL

Слідопит
Вот это другой разговор , конкретно и по делу .... Спасибо за понимание ... вопроса ...
Кстати это уже вторая тема про ИЖ 18 , ниже есть тема про ИЖ 18 МН ....
 

STANISLAV

Мисливець
СТАРТАНУВ З 1000 ГР.В МЕНЕ КЛЕЄНТ Є,АЛЕ ВІН ОХОТИТЬСЯ В ТИХ САМИХ УГІДДЯХ ЩО І Я,ТОМУ І НЕ ХОЧУ ЙОМУ ВІДДАВАТИ.Я ЇЗДИВ В ХАНТИ-МАНСІЙСЬК РОСІЯ ЗА СОБАКОЮ ЗСЛ,ТАМ В МАГАЗИНІ БАЧИВ НОВУ ІЖ-18 16К Ц.5300 РУБЛІВ РУСЬКИХ НА НАШІ ПРИБЛИЗНО 1380 ГР.НАСКІЛЬКИ Я ЗНАЮ РАДЯНСЬКА ЗБРОЯ КРАЩЕ СЕБЕ ЗАРЕКОМЕНДУВАЛА НІЖ ТЕПЕРІШНЯ.
 

PETROPAVEL

Слідопит
Ну у нас ценовой разбег разный , я уже писал что неделю назад заходил в Днепропетровский магазин Беркут , так там новый ореховый приклад на ИЖ 18 , без цевья , стоил 450 гривень ...
 

STANISLAV

Мисливець
ТАК НА КОМІСІОНЦІ ІЖ-18 ПО УКРАЇНІ Є РІЗНІЗНІ ЦІНИ ВІД 150 ДО 500 ГР.У НАС ТАКОЖ В КРАМНИЦЮ РІК ТОМУ ЗАВЕЗЛИ З ЛІСНИЦТВА ПО 500 ГР ІЖ-18 12,16К НОРМАЛЬНУ ВИБРАТИ НЕ БУЛО З ЧОГО.АЛЕ МИ ГОВОРИМ ПРО ІЖ-18 20М,ПОГОДЬТЕСЬ ЩО ТАКУ РУШНИЦЮ НЕ ЧАСТО ЗУСТРІНИШ В ПРОДАЖІ.
 

Ворошилов

Мисливець
ЯКЩО в ідиальному стані то воно стое тих гроший
знаю багатюх які віддали пиривагу 20 но двох стволкам
КУпити нове воронюнка злазе хром декоративний а метал пилюстинка
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Цена этого ружья примерно 1000-1100!
 

PETROPAVEL

Слідопит
Возможно и дороже , так как в 20 калибре это уже редкость , но все будет зависеть от его реального пробега ...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Дороже оно не может быть даже учитывая калибр,так как стоимость(ценовой диапазон) любого оружия исходят прежде всего от марки(бренда),модели и новшества механизмов,калибр,как таковой, в это определение не входит!!
 

ZUGAN 79

Слідопит
Арго;27938 сказав(ла):
стоимость(ценовой диапазон) любого оружия исходят прежде всего от марки(бренда),модели и новшества механизмов,калибр,как таковой, в это определение не входит!!
Ну почему,например ИЖ 58 20к продавали значительно дороже,чем 12 или 16,просто предложений такого калибра мало,вот он и ценится,хотя конечно разница и не большая,но все таки присудствует.С ув.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
ZUGAN 79;27950 сказав(ла):
просто предложений такого калибра мало
Только из-за этого и то это уже новшество торговли!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
С этого они и живут и пополняют запасы оружия!!
 

fabarm803

Мисливець
А какая длинна ствола у 18-ки в 20-ом калибре? Приятные ружя эти одностволки, может ностальгия.
 
Зверху