ІЖ 18

Тарас СОБ 3

Мисливець
Доброго дня
Друг придбав дану рушницю, ІЖ 18, 16 калібру, звуження чок
По дробових і картечних патронах зрозуміло, але стоїть питання по кульових, як я розумію, каліберною неварто стріляти, тільки підкаліберна?
 

иж 18

Слідопит
Не порадите, добру підкаліберну кулю, під дану рушничку?
Бо з одностволок, то мав справу, тільки з ІЖ 17, то кулею, вона прекрасно била, але тільки каліберною
А тут хз яку брати
У меня иж 18 в 16 к тоже чок, пулями не стреляю (так по вёдрам стрелял, посоветовать ни чего не могу, особо этим вопросом не занимался), и иж 17 был в семье, ствол один в один как у иж 18 тоже чок (измерял), у вашего иж 17 другое сужение, или тоже чок?
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
У меня иж 18 в 16 к тоже чок, пулями не стреляю (так по вёдрам стрелял, посоветовать ни чего не могу, особо этим вопросом не занимался), и иж 17 был в семье, ствол один в один как у иж 18 тоже чок (измерял), у вашего иж 17 другое сужение, или тоже чок?
Вже немає цього 17го, але лупив кулею, як і до мене
Хз яке там звуження було, але куля летіла суперово, особливо він любив кулю "Спутник"
Сусід від 12го калібру, знімав пояски і т,д потім обмотував туалетним папером( щоб не калатався в гільзі) лупив з такого ж самого ІЖа, і попадав добре
 

иж 18

Слідопит
вот видио отстрела, правда 12 калибр, но суть таже. Я лично калиберными пулями из чока не стал бы стрелять, подует врядли, а ушатать ружьё быстрей получиться так точно.
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
вот видио отстрела, правда 12 калибр, но суть таже. Я лично калиберными пулями из чока не стал бы стрелять, подует врядли, а ушатать ружьё быстрей получиться так точно.
По стрільбі кулею, він аналогічний 17му
З 17го, куля теж ішла вище, точки прицілювання, завжди треба було брати під мішень
Одностволки завжди вирізнялися кучністю і хорошим боєм кулею
Бреннеке мабуть через чок іде, через те, що зминаються "ребра", чи ведучі пояски, хто як називає
В принципі майєра повинна піти ще легше, вона повністю пустотіла.
Покажу другові, мож спробую, зроблю чуть меншу навіску, щоб небуло великої швидкості і тиску в стволі
 

mulyavchik

Снайпер
І як себе повів ствол і куля?
Боюся щоб не роздуло і щось в цьому роді?
[/QА шо Ви маете тею кулею стріляти?Люба підкаліберна куля незавдасть шкоди Вашому стволові.А на рахунок яка краще б1є?То тут треба добре заморочитись цим питанням і вистріляти не один десяток куль і не одну банку пороху.Треба добре погратись шоб визначити яка куля в якому спорядженні і на якій навісці пороху саме найкраще підходить до Вашого ствола.Ось якось так.Дерзайте.
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
З моєї, ТОЗ БМ, летитьдобре Маєра і Бренеке, про свою то я знаю
Друг ще більш далекий від гладкостволу ніж я, от і попросив щоб я на форумі розпитав
Тай напевне мені прийдеться робити патрони йому ну і пробувати її
А що стріляти кулею, то від досок, відер і чого завгодно, мож коли хто запросить на полювання на хрюшу, то треба бути готовим)
 

Охотник77

Снайпер
З моєї, ТОЗ БМ, летитьдобре Маєра і Бренеке, про свою то я знаю
Друг ще більш далекий від гладкостволу ніж я, от і попросив щоб я на форумі розпитав
Тай напевне мені прийдеться робити патрони йому ну і пробувати її
А що стріляти кулею, то від досок, відер і чого завгодно, мож коли хто запросить на полювання на хрюшу, то треба бути готовим
Яб на вашому місті негородив би "огород";) а купив би пачку/дві(10 шт) імпортних кульових патронів. 3-5штук пішло б на пристрілку, решти фатило б на кільканадьцять виїздів на хрюшу чи козлика. Без досвіду спорядження ну невийде точнішого патрона за покупного. Тай комплектухі в запасі мабуть теж нема, а це витрати в кілька раз більші за пачку готових, якість якіх зараз навіть у тахо достатня ( головне роками не зберігати в дома)
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Яб на вашому місті негородив би "огород";) а купив би пачку/дві(10 шт) імпортних кульових патронів. 3-5штук пішло б на пристрілку, решти фатило б на кільканадьцять виїздів на хрюшу чи козлика. Без досвіду спорядження ну невийде точнішого патрона за покупного. Тай комплектухі в запасі мабуть теж нема, а це витрати в кілька раз більші за пачку готових, якість якіх зараз навіть у тахо достатня ( головне роками не зберігати в дома)
Ви прпві, дякую за пораду
З релоадом я дружу, не дружу з чоками , тому що з гладкого, то особо нічого і немав, крім БМки і пари одностволок, більше нарізною грався
А тут появився вільний час, от і зачесалися руки))
Моя ружбайка магазинрими не особо то лупить, більше самокрутом і старенькими бренеке і маєра
А от якраз з ІЖ 18, я незнайомий, тому і запитав про чок, мої попередні всі були " циліндр з напором", то там сував все
Зайду на днях в магазин, попробую для початку моноліт, а там як карта ляже
Дякую за пораду
 
Зверху