Іван 777 нехорош человек

север

ветеран форуму
надійна команда
ні, ціна інша, якщо маєте можливість відстежити, скиньте ссилку, бо я в цьому не сільон
Надо искать. По-моему в прошлом году выставлялось на форуме практически в идеале. Или в позапрошлом?
 

Trigal

Снайпер
це так як у нас із політикою, коли нам підказують що за тих людей непотрібно голосувати вони добра не пренисуть, а ми їм невіримо і голосуємо, мабуть тому так і живемо, ну це як приклад, а по факту коли ми купуємо зброю і телефонуємо до продавця ми задаємо питання які нас цікавлять або те чого не можна побачити по фото, в свою чергу продавець якщо він добросовісний описує зброю з усіма її + і -, у моєму випадку на питання як стволи в середині отримав відповідь - усе ляля - , я уточнив чи Іван 777 розуміється на сверловці, запевнив що так і стволи ідеальні, після чого домовився і скинув завдаток (можливо скажите що так не робиться, але таких випадків думаю ціла кіпа), після завдатку чекав дозвіл, виготовлення якого трохи затягувалось, на другій неділі після завдатку Іван 777 озвучив що до нього телефонує людина яка дає ціну більш як на 100 длр і щоб зброя мене чекала потрібно до завдатку добавити 200 длр ( в ітозі ця сума добавила вартість зброї не буду вдаватись у подробиці) а завдаток склав 50% вартості, ну і коли уся кухня закінчилась і коли зброю взяв у руки прикрий факт ( фото це не відобразить) один ствол поведений пайкою правда не критично, (для пулі не годиться а дробом приловчився), про повернення якоїсь сотні не захотів і слухати, так собі на морозі це класне ружье, от і судіть закидати мене шапками чи навчати як правильно купувати зброю і т д...
Вам машина, случайно, не нужна?
Могу продать, состояние - ляля!)))))

песенка в тему))
 

kef

Зброяр
можливо і так, але продавець це мав у розмові озвучити...
Я не за одну із сторін. Але самі подумайте. Та зробіть висновки. Скільки років вона у Вас. А питання стало лиш зараз. Згадайте в темі про Іж 57.Де Ви порівнювали результати стрільби двох рушниць. Іж - 57 та МЦ -104 в 20 к.
Ви маєте нормальну в доброму стані рушницю .Яка ще нас усіх пережеве.
Я мав Іж 57.Ш. який мав криву верхню планку та трубку чуть поведену пайкою дещо в ліво по тіньових кільцях. Але свою роботу вона робила на відмінно. Це ж усього навсього проста гладкоствольна рушниця. Для полювання на "мисливські" віддалі до цілі.
Про ціну немає .що казати. Так як зробили рекламу зайву для простих рушниць .Будь то 54 чи 57 .Іж.Чим і підняли їх ціну. Гляньте які зараз продаються фірмові іномарки. Та по яких цінах. А бувші у використанні іжі 57 чи 54 .як і решта старих "простих" рушниць.в ціні падають.
 
Останнє редагування:

Vadim1721vadim

Снайпер
купляв біля двох років назад
ух ты надо хозяина машины найти которую я купил два года назад и предьявы кинуть.так глянь он свой металлолом заберет назад а я куплю за эти деньги машину по свежее,и так можно раз в два года машины по свежее брать и не в убытке
 

Смак

Мисливець
ух ты надо хозяина машины найти которую я купил два года назад и предьявы кинуть.так глянь он свой металлолом заберет назад а я куплю за эти деньги машину по свежее,и так можно раз в два года машины по свежее брать и не в убытке
на першій сторінці зайдіть у тему ІВАН 777 ИЖ 27 1 С 20 кл і зрозумієте чому написав зараз ( може і не прийдеться шукати бувшого власника авто) , після покупики иж 57 у темах Іван 777 я описував його "порядність"... от і зараз коли з"явились його теми, зробив опис, дослухатись до цього нікого не заставляю, це справа особиста
 
Останнє редагування:
Зверху