Іж-зк: 16 кл

Тема у розділі 'Допоможіть визначити і оцінити', створена користувачем Серж Іванович, 19 лис 2019.

1. Небраконьер

Небраконьер Слідопит

Лягала рушниця в руку, беріть.

Volodymyr M та север подобається це.
  2. Safari
  3. север

север ветеран форуму надійна команда

С таких внешнекурковых одностволок у очень многих охотников начиналась дорога в Охоту. И эти первые шаги- незабываемые! Хоть и не хватало,часто, возможности второго выстрела. Что дисциплинировало и заставляло ответственно относиться к каждому выстрелу. Через мои руки,так или иначе, прошли практически все курковые одностволки СССР. Ничего выдающегося в них нет. Зато есть простота и надежность.

4. Восход

Восход Слідопит

Да и вес 2 кг 500 грамм не оставит без внимания одностволки никогда.

5. Восход

Восход Слідопит

Для молодых начинающих и почетных пенсионеров охотничьего движения это "ТО ЧТО НАДО"

север подобається це.
  6. Восход

Восход Слідопит

Купите для сына.Он Вам спасибо не раз скажет и не забудет никогда такой редкий достойный мужской подарок.

Volodymyr M, Volanat, Fonex та ще 1-му подобається це.
  7. Серж Іванович

Серж Іванович Новачок

Дякую панство за поради дійсно візьму. Рушничка комфортна да і я так поняв в такому сохранив йх дійсно мало. На продажі новеньких 50х рок нечасто побачиш. Хоть вони найдешевші були

север подобається це.
  8. viterec78

viterec78 Новачок

http://patr1ot.no-ip.org/izh-odnostvol - "Дульное сужение у ружей 12 и 16 калибра получок и чок, в других калибрах только получок".
    Доброго дня, щодо іж 18 з ДЗ 0,5 та 1,0, то володію цією моделлю рушниці з ДЗ 0,25. Рушниця просто продовження руки.
    Радив би Вам пошукати іж 18 з вузькою цівкою (ранніх випусків), бо мав іж 17 та ЗК - ніяких порівнянь з іж 18, особисто для мене, вони не витримують. Хоча для поціновувачів курківок, можливо саме те.

9. Серж Іванович

Серж Іванович Новачок

Дякую за пораду вже забрав рушничку. Буду пробувати стріляти якщо непонраветься то продам. І ще таке питання у ній ствол помойму хроміруваний хотя знайомий каже що такі дишеві рушниці нехромірували.

10. Небраконьер

Небраконьер Слідопит

Думаю, такое ружье не может не понравится)

Volodymyr M подобається це.

Поділитися цією сторінкою