Іж 27 після пострілу стає на запобіжник

zet ua

Мисливець
Вітаю Товариство!
Виникла проблема -старенький Іж-27 періодично стає на запобіжник після першого пострілу. Підклав під пружину запобіжника шайбу ніби рідше але все ж таки стає .Патрони як самокрут так і фабричні з стандартними навісками. Порадьте на що ще звернути увагу.Заздалегідь дякую
 
Останнє редагування:

zet ua

Мисливець
Купити таку саму або ще й гіршу це теж з розряду мазохізму а на нову ніде не натрапляв .... от і думав що можливо в когось була подібна проблема і є способи вирішення.
 

colo

Мисливець
смотрите тягу может чуть подогнулась..попробуйте установить шайбы под штифт.одну тареловидной формы.
 

zet ua

Мисливець
смотрите тягу может чуть подогнулась..попробуйте установить шайбы под штифт.одну тареловидной формы.
Тяга на місці, при відкритті кнопка стає в крайню точку, спробую поекспереметувати з шайбою, після тестів відпишу
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Купити таку саму або ще й гіршу це теж з розряду мазохізму а на нову ніде не натрапляв .... от і думав що можливо в когось була подібна проблема і є способи вирішення.
Вам же пояснили, як вирішується така проблема!!! Якщо для вас - це мазохізм, то здайте рушницю в збройову майстерню, де вам усунуть цю проблему.
 

zet ua

Мисливець
Дякую за поради с приводу заміни пружини я й сам розумію що краще замінити на нову а тепер може тицните мене де ії купити ? Пляшка ,,Старого Кахеті ,, з мене з доставкою за мій рахунок але думаю що я її вип'ю сам по зрозумілим причинам.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Пляшка ,,Старого Кахеті ,, з мене з доставкою за мій рахунок але думаю що я її вип'ю сам по зрозумілим причинам.
Приглашали на дорозі - щоб не були і на порозі:D Краще пийте самі!))) Заміряли параметри своєї і заказали в інтернеті, називається прижина стискання.
 

zet ua

Мисливець
Приглашали на дорозі - щоб не були і на порозі:D Краще пийте самі!))) Заміряли параметри своєї і заказали в інтернеті, називається прижина стискання.
В тому то і справа що пошуки не дали результату по причині відсутності данної деталі а в майстернях поставлять ту саму шайбу що й я поставив.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
В тому то і справа що пошуки не дали результату по причині відсутності данної деталі
Не прядіть дурниць!))) Ви не пружинку шукаєте, а виправдання своїй технічній безграмотності і хохляцькому мінталітету. Ось вам посилання

https://hennlichshop.com/category/pruzhiny-szhatiya

і можуть зробить любу, ще і на шайбі з кахеті з економите:p:p:p
 

zet ua

Мисливець
Коваленко А дякую за пораду та характеристику особистості ,розрахую коефіціент жорсткості пружини, зв"яжуся з виробником пружин і відпишу результат , можливо іншим технічно безграмотним хохлам як я буде корисно.
 

zet ua

Мисливець
Вітаю товариство ! Отже проблема вирішена ! Вся проблема в .......великому пальці!!!!!. Перед іжом полював з ТОЗ 63 і випрацював звичку тримати великий палець біля курків для швидкого взводу а саме в цьому місці розташований запобіжник в іжу ! Відпрацьовав правильний хват і все ок і пружину замовляти не потрібно і Кахеті на місті!
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю товариство ! Отже проблема вирішена ! Вся проблема в .......великому пальці!!!!!. Перед іжом полював з ТОЗ 63 і випрацював звичку тримати великий палець біля курків для швидкого взводу а саме в цьому місці розташований запобіжник в іжу ! Відпрацьовав правильний хват і все ок і пружину замовляти не потрібно і Кахеті на місті!
От через те нас німці і не побідили :D :D :D :D :D :D
 
Зверху