Іж-54 Ш

Статус
Закрита.

shpak

Мисливець
Продається іж-54 штучне. 1958р. Звуження стандартні.Довжина стволів 750мм,цельнотянуті. В лівому стволі,за патронником є «сипок». Болтики бачили викрутку(до мене),чого і для чого-не знаю.Бій відмінний. Загальне враження:збита,гарна рушниця,в задовільному стані,ні разу не підводила.Зареєстрована в Рівненській обл.Ціна 800$. тел.о98ззо64оо
 

ДЖЕЙК1973

Новачок
Вам треба було написати що рушниця в дуже доброму станi .Бо загане враження ваше про сипок i болтики буде вiдлякувати покупця.З Повагою.
 

shpak

Мисливець
Вам треба було написати що рушниця в дуже доброму станi .Бо загане враження ваше про сипок i болтики буде вiдлякувати покупця.З Повагою.
Дивлячись як подають зброю на сайті,можу Вас завірити,що кожен розуміє «дуже добрий стан» по своєму. Для мене,дуже добрий стан-це майже нова зброя,а ідеальний стан-це нова. Фото більш як інформативні і вони відображають реальний стан рушниці(і кожен на власний розсуд може охарактеризувати її стан),бажаючим можу скинути додаткові(вайбер,телеграм,ватсап). Звісно,що торг ніхто не відміняв!
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Гарна у вас рушничка, час її не пожалів.
Я думаю що знайдеться фанат иж-54ш, як що посунитесь по ціні.
Бо зараз більшість дивляться на нову зброю, і ціна нормальної п’яти зарядки 15-17тис, от і думають нахрена брати рушницю якій 62 роки.
Вдалого вам продажу.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
і ціна нормальної п’яти зарядки 15-17тис
насмішив, дякую.
але вам трішки погано було
а не зарання таке писати поважним людям у свій 21 (ну звісно, якшо не брехло)?
от і думають нахрена
для цікавості подивіться на тих же турках скільки коштує "нармальна 5зарядка" і та ж горизонталка хуглу, тоді стане все на мірку.

колодка гарно гравійована, пізня ІЖ-54ш і поряд не стояла.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
насмішив, дякую.

а не зарання таке писати поважним людям у свій 21 (ну звісно, якшо не брехло)?

для цікавості подивіться на тих же турках скільки коштує "нармальна 5зарядка" і та ж горизонталка хуглу, тоді стане все на мірку.

колодка гарно гравійована, пізня ІЖ-54ш і поряд не стояла.
Насмішив я вас...цеж добре, посміялись трошки.
Кожен рахує по своєму гаманцю.
Та на турків і дивився, ціна турка 17тис.
А нормальна п’яти зарядка коштує більше 40тис. Але мова йде про иж-54.
 

woodcarver

Мисливець
Вітаю шановне товариство.
Стало поганою традицією обговорювати ціну зброї яка продається. В основному тими, хто не збирається її купляти.
Турецькі "карамультуки" стали еталоном мисл. зброї відколи?
Хто реально цікавиться, задає питання в ПП, по тел. і т.д.
Право власника цінити як йому заманеться, покупець має вибір і торг.
ТС не просить оцінку, він її оцінив без нас. Дякую за увагу.
 

Охотник77

Снайпер
Стало поганою традицією обговорювати ціну зброї яка продається.
Всеж таки не витримав. Чомуж поганою, потрібно хотяб натякати продавцям що вони перегібають. Вибачаюсь у автора теми за флуд.
 

woodcarver

Мисливець
Вітаю. По вашій логіці, тепер в кожному магазині, на заправці і т.п. треба виголошувати промови про "перегиб".
Тут не мова про перегиб, тут мова про те, що починається прискіпування, часто не фахівцями і не обгрунтовані, які впливають на потенційних покупців.
Зрештою, є правила форуму.
Чому ви вважаєте, що продавець
перегинає ціну, він напевно протилежної думки.
Істина десь посередині.
Я для себе давно визначив формулу, річ вартує стільки, скільки за неї дадуть.
Якщо не дають нічого, значить про неї ще не знає покупець.
З повагою.Удачі.
 

Охотник77

Снайпер
Тут не мова про перегиб, тут мова про те, що починається прискіпування, часто не фахівцями і не обгрунтовані, які впливають на потенційних покупців.
Вітаю. З цим згоден! Решту при бажанні можемо обговорити в лічці щоб незасмічувати тему.
 

shpak

Мисливець
Всеж таки не витримав. Чомуж поганою, потрібно хотяб натякати продавцям що вони перегібають. Вибачаюсь у автора теми за флуд.
Ну і я не витримав...Ви гадаєте,що ціна сильно завишена??? Якщо так,то скиньте мені будь-ласка ссилку,де продавався іж 54 (за останні 2-3 роки),в аналогічному стані,в такому ж виконанні,на любому форумі,де ціна набагато нижча даного девайса?!Це буде мені найкращий натяк!Врешті-решт є лічка
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
Ну і я не витримав...Ви гадаєте,що ціна сильно завишена??? Якщо так,то скиньте мені будь-ласка ссилку,де продавався іж 54 (за останні 2-3 роки),в аналогічному стані,в такому ж виконанні,на любому форумі,де ціна набагато нижча даного девайса?!Це буде мені найкращий натяк!Врешті-решт є лічка
Малось на увазі взагалі! Просто получилось це в вашій темі, ненервуйте))
 

LUCAS

Новачок
Маю майже такий самий ІЖ-54. 1956 року (ще без брантрубок), із схожим гравируванням, тільки ще красивішим:)).
Сип теж вже була.
Купляв на цьому ж форумі , у 2012 році. (Побачив, і не зміг не придбати). Не полював із нею, але й не жалкую, що купив - красива.
Коли тут обговорюють ціну - мені завжди цікаво, не дивлячись на правила форуму; як на мене - так істина народжується.
Продавцю та покупцеві - взаємної вдачі!
 
Статус
Закрита.
Зверху