АТА ARMS SP, ТОЗ-34ЕРШ, ХУГЛУ 104А

Клязьма

Новачок
Прийшов час відправити на пенсію мій ИЖБ-47 і взяти нову рушницю, з дня на день буде дозвіл, спати не можу, жінка мої погляди на цей вибір слухати не хоче, друзів замучив :)
Назвою теми відобразив своє бачення варіантів.
Вимоги наступні:
1. Ціна макс. 8500грн(ні копійки більше, вигріб все що міг).
2. Тільки НОВА(стара вже є).
3. Вертикалка 12к.
4. Вага макс.3.2-3.3кг
5. бажано ежектор(просто хочеться).
6. ИЖ не подобається взагалі і принципово(суб’єктивно).
Зараз піде шквал нарікань на турків дуже хотів би їх конкретно почути і побачити фото(таких "великих" спеціалістів як я, що начитались нет і не експлуатували останні, прохання не відписувати).
Дуже дякую всім за відповіді.
 

NASA

Слідопит
Если не хочется ИЖ, ТОЗ, а что-то другое (новое) - рекомендую подсобирать немного денег и выбрать достойное ружье (что бы не слушать нареканий...). Хорошее оружие стоит хороших денег! По другому не бывает!
 

Док

Мисливець
Обрати внимание на итальянцев:Франчи,Фаусти,Сабати.Цены близки к лимиту!
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Після кількох одиниць зброї російського виробництва, а останньою була іж-26, я придбав Італійську Сабатті Аірон вертикалка- вага 3200,12-70, чок-півчок.Ціна біля 8000грн. Я повністю задоволений.
 

Клязьма

Новачок
Gutsul;33217 сказав(ла):
Після кількох одиниць зброї російського виробництва, а останньою була іж-26, я придбав Італійську Сабатті Аірон вертикалка- вага 3200,12-70, чок-півчок.Ціна біля 8000грн. Я повністю задоволений
цікавився цією рушницею, але в Києві, Вінниці, Житомирі таких нема, далі гнати машину ліньки...
 

NASA

Слідопит
Клязьма;33269 сказав(ла):
Gutsul писал:
Після кількох одиниць зброї російського виробництва, а останньою була іж-26, я придбав Італійську Сабатті Аірон вертикалка- вага 3200,12-70, чок-півчок.Ціна біля 8000грн. Я повністю задоволений
цікавився цією рушницею, але в Києві, Вінниці, Житомирі таких нема, далі гнати машину ліньки...
Специально для лентяйчика )))
http://vustrel.com.ua/index.php?categoryID=98
там может что-то еще подберете.
 

kch28

Новачок
Клязьма;33269 сказав(ла):
Gutsul писал:
Після кількох одиниць зброї російського виробництва, а останньою була іж-26, я придбав Італійську Сабатті Аірон вертикалка- вага 3200,12-70, чок-півчок.Ціна біля 8000грн. Я повністю задоволений
цікавився цією рушницею, але в Києві, Вінниці, Житомирі таких нема, далі гнати машину ліньки...
Ружья Сабатти в Киеве есть в магазине "Світ зброї" на ул. Соломенской
 

Клязьма

Новачок
Франчи,Фаусти,Сабати - всі вони хороші але від 13000грн.
Всетаки хотілось взнати про турків, нічого поганого(конкретно) не чув. може має хтось досвід експлуатації, покаже фото?
 

NASA

Слідопит
У турков хорошая ценовая политика, и... наверное все на этом.
Качество стали не очень хорошее, а это главное в оружии. Я виде турков с незначительными настрелами, а оружие как холодец на всех соединениях. Если из него не стрелять может оно и будет долговечным. Это касается двустволок. Полуавтоматы - видел разорванный патронник, гарантированный настрел до 2-х тысяч, правда менеджеры, сейчас, об этом умалчивают. Поломанные пружины и другие детали заменяя на новые видишь, что они отвратительные по качеству (плохо подходят и работают еще меньше). Это оружие хвалит тот кто его имеет, но до того момента пока его не продадут, потом есть шанс услышать многое.
я ж Вам говорю: подсобирайте денег и порадуйте душу!
 

Клязьма

Новачок
"я ж Вам говорю: подсобирайте денег и порадуйте душу!" для мене полювання хоббі і все! є важливіші речі куди можна діти гроші. 8500 потолок, ну просто потолок. Вихід бачу один, з дозволом на руках щупати ці 2 варіанти самому(хуглу якось відпав сам).
 

555555b

Новачок
Если до Олессы не сильно далеко(на Ваш взгляд),то в маг."Царская охота"на Б.Хмельницкого, можно подобрать Фаусти,Сабати.Цены близки к лимиту!Реальному покупателю там всегда идут на уступки.
 

NASA

Слідопит
555555b;33454 сказав(ла):
Если до Олессы не сильно далеко(на Ваш взгляд),то в маг."Царская охота"на Б.Хмельницкого, можно подобрать Фаусти,Сабати.Цены близки к лимиту!Реальному покупателю там всегда идут на уступки.
Ну вот, остается, только, попросить 555555b что бы он раздобыл телефон менеджера, уточнить цену, забронировать ружье и когда решитесь и приедете за ним не забудьте позвонить 555555b
и сказать спасибо (beer)
 

Клязьма

Новачок
В п ятницю вибір зупинився на АТА ARMS SP стальна колодка, 12/76, 760мм, поможливості викину фото.
 

ZUGAN 79

Слідопит
Клязьма;33779 сказав(ла):
В п ятницю вибір зупинився на АТА ARMS SP стальна колодка, 12/76, 760мм, поможливості викину фото.
Теперь держите нас в курсе,интересно как оно себя поведет.Поздравляю,удачных охот !С ув.
 

NASA

Слідопит
поздравляю с преобретением, надеюсь оно будет для Вас надежным помошником и другом.
 

Клязьма

Новачок
А куди йому діватись, все підігнане, рівне. Покупкою задоволений повністю. Думаю пізніше відкрити окрему тему по цій рушниці бо інфи для людей мало.
Наступного тижня викладу відстріляні мішені та заміри різкості бою.
 
Зверху