Англійський кокер спаниель

Статус
Закрита.

vgymenyk

Мисливець
Друзі хто що може сказати про використаня Англ. кокер спаниеля на полюванні.
 

kapitan-sa

Слідопит
Была неплохая охотничья порода, с которой сделали диванную собаку(((...рабочих собак в Украине наверно можно сосчитать на пальцах одной руки..
А так, всё ваших руках..
 

Ярош

Мисливець
Подавать буде, зайця піднімає, підранків птиці шукає. По перу робе все. Головне ваша наполеглевість.
 

blondDoll

Новачок
Была неплохая охотничья порода, с которой сделали диванную собаку(((...рабочих собак в Украине наверно можно сосчитать на пальцах одной руки..
А так, всё ваших руках..
да уж, я с вами согласна полностью.. сейчас в большинстве случаев эту породу как компаньона используют, а не для охоты... хотя задатки хорошие. при выборе щенка надо на родите лей смотреть, да и свои усилия приложить ) без этого никак.. помню у деда такой был, красавец, нахваливал его очень часто ))
весьма интересная статья на котпес попалась про них, пересматриваю фотографии и слюнки текут ))
 
Я начав з того, шо гукаю його "Ко мне", і коли він прибігає, даю йому кусочок чогось смачного. Потім почав учить команду "Сидеть". В руці держу кусочок м'яса і кажу йому "Сидеть", він сідає, і я йому даю кусочок м'яса. Потім дві команди спочатку "Сидеть" отходю на 4-5 метрів, він сидить, і через сикунд 10-15, "Ко мне", він прибігає і я йому даю кусочок м'яса. Коли він зрозумів і вивчив команди, тренуємося без м'яса. Ну якось так....
 

Videoprof

ветеран форуму
надійна команда
Я начав з того, шо гукаю його "Ко мне", і коли він прибігає, даю йому кусочок чогось смачного. Потім почав учить команду "Сидеть". В руці держу кусочок м'яса і кажу йому "Сидеть", він сідає, і я йому даю кусочок м'яса. Потім дві команди спочатку "Сидеть" отходю на 4-5 метрів, він сидить, і через сикунд 10-15, "Ко мне", він прибігає і я йому даю кусочок м'яса. Коли він зрозумів і вивчив команди, тренуємося без м'яса. Ну якось так....
Олександр, Ви про що?? Чоловік спитав про використання кокера на ПОЛЮВАНІІ, а Ви йому про "Сідеть"). Кусочком м'яса працювати в полі з азартом не навчиш. Якщо гени предків в крові ще не вмерли-працюватиме, якщо диван убив мисливця в собаці.... вибачайте. Лотарея...
 
Олександр, Ви про що?? Чоловік спитав про використання кокера на ПОЛЮВАНІІ, а Ви йому про "Сідеть"). Кусочком м'яса працювати в полі з азартом не навчиш. Якщо гени предків в крові ще не вмерли-працюватиме, якщо диван убив мисливця в собаці.... вибачайте. Лотарея...
Якщо на полюванні собака не виконує базові команди, з неї толку, як з козла молока! Яка б вона суперпородиста не була, забіжить не догукаєся!
 

Videoprof

ветеран форуму
надійна команда
Статус
Закрита.
Зверху