Про- и Антивакцинаторы

kef

Зброяр
Ніякої ворожнечі, пишу виключно зі своєї сторони(робота, знайомі) тут на форумі абсолютно нікого не мав на увазі.
Я вже писав, було б у висновку що можна, та без питань, а так вибачте...
Я про інше...Тобто якщо мої рідні та дружина з сином в літку вакцинувались то це (стадний інстинкт). ?
Давайте краще про риболовлю.полювання та мисливську кухню.....
Дякую за розуміння .
 
Панове, щодо відсотку вакцінації в колективах.
Нам, можна так сказати, наполегливо рекомендували пройти вакцінацію.
З різних причин невелика частина колег не вакцінована, але відсоток привитих далеко за 80.
У більшості також провакцінувались родини.
Чесно скажу - я вже і забув, коли ми збирали гроші колегам чи іх дружинам-дітям.
Мова про пару сотень людей!
Жодних алергічних реакцій у військових, знаю точно. Про членів родин також не чув ні від кого. Були звичайні недомагання та невелика температура.
Все!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Я про інше...Тобто якщо мої рідні та дружина з сином в літку вакцинувались то це (стадний інстинкт). ?
Повторюсь, все що пишу в данній темі ВИКЛЮЧНО ОБГОВОРЮЮ ЗІ СВОГО КОЛА.
З ПОВ.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
До речі, щойно спілкувався з однією людиною, планували зустріч з ним сьогодні близько 10-ї, а він переляканий каже - "давай зустріч перенесем, з дружиною зробили вакцини, мені нічого, а дружина тільки вийшли з лікарні сіли в авто, їхати, в неї кров з носа як хлине....."
 

HOWA

Слідопит
Ви шановні форумчани забули про грип? Та прививки. Колись в 2005-2010 роках працював в приватній фірмі. Тоді саме починався якийсь незрозумілий страшний грип. Власник фірми зробив заявку, приїхали медики й всім хто був на роботі вкололи прививки. Двоє людей були відсутні. Пам'ятаю, вони дуже сильно перехворіли на той грип попали в лікарню. З привитих теж кілька чоловік, хворіло але в легкій формі, вдома. І так було в багатьох фірмах. Прививки. За гроші! Потім, майже кожного року власник наймав медиків та нам робили прививки від грипу. Десь років 4 так було кожної осені. Ніхто не протестував, ні в кого аллергії не було, ніхто не вмер...А хто не хотів робити прививку власником було сказано піде "за борт".
 
Останнє редагування:

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Ладно, кожен вирішує сам, хто не може сам за того вирішують.
Всім добра та міцного здоров"я!!!
Добре тут з Вами, але треба тЄжко працювати).
 

Тратата

Мисливець
Мда... от Вы знаете, все поняли а Вы нет. По Вашему, я иду вакцинироваться от ковид19, и думаю а дай сдам ка кровь, пусть глянут у меня сахарок или гемоглобин, что там с лейкоцитами......)))) так по Вашему. Бред.
Я простой гражданин, сказали нужно колоться. Я как порядочный пошел, но прежде я попросил это все сделать как следует, взяли кровь, сказали вакцины которые есть мне колоть нельзя ни в коем случае, и вот подумайте (с логикой у Вас же все в порядке) на кой хрен мне знать что там за анализы делали, ну вот зачем???
А если бы вкололся как большинство по стадному инстинкту или побуждению, что бы сейчас было, одному Боженьке известно.
Сейчас двое знакомых в тяжелом лежат после вакцины, сильная аллергия...
Один знакомый умер, сначала ослеп, а потом дня через 3 в больнице умер..., в заключения сильная аллергическая реакция на препарат...
Наконец разобрались....Не обижайтесь! У всех и у всего есть свои имена и названия.....(у меня такой принцип общения).С ув!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

huntumy

Зброяр
Розмовляв з знайомим. Каже помер сьогодні кум 36років. Вчора пошізла температура під 40. Сьогодні зранку в лікарню. КТ, кисень і так далі. На часі хлопця вже немає. Ніяких болячок в нього не було. КТ показало більше 50%
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Розмовляв з знайомим. Каже помер сьогодні кум 36років. Вчора пошізла температура під 40. Сьогодні зранку в лікарню. КТ, кисень і так далі. На часі хлопця вже немає. Ніяких болячок в нього не було. КТ показало більше 50%
Так я не зрозумів, а він був вакцинований, чи ні?? Тільки чесно...
 

kef

Зброяр
Так я не зрозумів, а він був вакцинований, чи ні?? Тільки чесно...
Немає таких ліків яки б давали стовідсотковий результат по лікуванню.
Здача аналізу (крові) на встановлення проценту антитіл в організмі дає лише по часі рекомендації щодо вакцинації. Якщо антитіл в організмі людини достатньо щоб не захворіти тоді і привики робити не треба. Але це дає лише відстрочку на декілька місяців. Аналіз коштує 150 грн. І він не дає висновку щодо алергії на лікі.
 

okhorly

Слідопит
Ото психанула... Кровь минут 40 останавливали. Сейчас дома капают.
Люди мрут от гипертонических кризисов, ну и прочие прелести. Это я Вам как гипертоник наследственный говорю. Так что Вашей жене еще повезло. И вакцинация тут не при чем, не поднимает вакцина АД.
 

kef

Зброяр
З початку вакцинації приріст хворих на ковід виріс в двічі....
Надайте офіційну статистику щодо хворих ковідом ,які були вакциновані і які захворіли на протязі двох тижнів після "другої вакцинації". Про те що на руках деякі особи отримали - купили сертифікати про щеплення без самого щеплення .І їх таких тисячі. Відомо багатьом. Так як самі потрапивши в лікарню - каються "щиро" ,що обманули самі себе - тобто власне здоров'я та своїх рідних.
 
Зверху