Про- и Антивакцинаторы

Dedushka

Снайпер
В новостях сегодня услышал что пошла вспышка ковид в Европе. Германия хочет ввести более жесткий карантин. А ведь там вакцинировано ведь 80 %. Наверное как в Израиле по третьей дозе будут вводить . Дойдет до того что каждый месяц заставлять будут делать прививки.
 

kef

Зброяр
В новостях сегодня услышал что пошла вспышка ковид в Европе. Германия хочет ввести более жесткий карантин. А ведь там вакцинировано ведь 80 %. Наверное как в Израиле по третьей дозе будут вводить . Дойдет до того что каждый месяц заставлять будут делать прививки.
Ви в це вірите ? Німеччина собі раду дасть. Хоть у них і ситуація по хворобі не з кращих по Європі . Не підкидайте дров в "багаття" .;)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А ведь там вакцинировано ведь 80 %.
Вакцинація не панацея від ковіду,а гарантія того,що якщо він у вас виявиться,то його перебіг буде легким,а коротше,що ви не "протягнете ноги"!!Треба це розуміти і не піддаватись на пропаганду "штундів" і невігласів від медицини!!Людина повинна зробити все,що положено зробити в таких випадках,а вже як буде,так і буде!!Всім здоров'я і якщо прийдеться,то легкого перебігу хвороби!!
 
Постійно наголошую в темі про необхідність вакцінації як головної умови виживання!
Також кілька разів наводив факти, приклади того, що пандемію Росія використовує як біологічну зброю проти України.
Можливо (мабуть, напевно) і проти інших країн - але це інша розмова.
В Україні рух антивакцинаторів є скоординований та фінансований російськими спецслужбами. Повторюся - таким чином винищується населення, перевантажується медична система, витрачаються колосальні кошти на лікування та відновлення громадян замість копієчної вакцини.
Є такі неофіційні дані.
1 доза вакцини - 10 євро (до 300 грн)
Лікування (і це без реабілітації) 1 особи - 1000 євро (десь 30 000 грн)
І країна, її бюджет витрачає ці кошти. Чи самі громадяни - але кошти йдуть безповоротно на нікчем, які верещать про "чипізацію", 5G мережі які ними керують та Біла Гейтся і навідріз відмовляються від прививки. Але лікувати їх, бачте, ми зобов'язані! Ми - це активне та свідоме суспільство, яке й тягне на собі все це - разом цим безтолковим баластом!
А можна було б придбати бронежилети на передову на ці ж кошти! Чи прилад нічного бачення. Чи ще безліч необхідних на сході речей!
 
Останнє редагування:
Я пізніше напишу про рух цих покидьків - "антиваксів" та його лідера - майже "святого" Остапа Стахіва.
А ще ж по всій країні повзають такі собі адепти - як от Олена Фаіст з Черкащини.

1637009716808.png


Ось обличчя цієї ганьби - "антивакцинаторів". Прізвище вказано. Перевірте.
Подобається?
До речі, на тому тижні її шерстило СБУ. От тільки - якось беззубо та д-у-у-же толерантно!
А вона - один з організаторів того мітингу антиваксів 3 листопада у Київі. Також на камеру це одноклітинне створіння дякувало росіянам "за фінансову підтримку"!

Звертаюсь до розповсюджувачів фейків. Трохи вище такий собі "старічок" чи як його там - пише про 80% європейців.
Ви взагалі розумієте, про що пишете?
Якими цифрами оперуєте, значення бустерної дози та ваші припущення про прививки кожен місяць?
Обличчя на фото вам знайоме? Ні?
Так чого ж ви транслюєте фейки цієї самки та подібним їй?
 

kef

Зброяр
А це було в Молдові. У вересні ... Точнісінько такі плакати були в Києві, Одесі, Хмельницькому кілька тижнів тому. Переглянути вкладення 722905
Ця та вище подана інформація і є одна із багатьох складових гібридної війни під патронатом "діячів з лубянки".
 

Dedushka

Снайпер
Я пізніше напишу про рух цих покидьків - "антиваксів" та його лідера - майже "святого" Остапа Стахіва.
А ще ж по всій країні повзають такі собі адепти - як от Олена Фаіст з Черкащини.

Переглянути вкладення 722899


Ось обличчя цієї ганьби - "антивакцинаторів". Прізвище вказано. Перевірте.
Подобається?
До речі, на тому тижні її шерстило СБУ. От тільки - якось беззубо та д-у-у-же толерантно!
А вона - один з організаторів того мітингу антиваксів 3 листопада у Київі. Також на камеру це одноклітинне створіння дякувало росіянам "за фінансову підтримку"!

Звертаюсь до розповсюджувачів фейків. Трохи вище такий собі "старічок" чи як його там - пише про 80% європейців.
Ви взагалі розумієте, про що пишете?
Якими цифрами оперуєте, значення бустерної дози та ваші припущення про прививки кожен місяць?
Обличчя на фото вам знайоме? Ні?
Так чого ж ви транслюєте фейки цієї самки та подібним їй?
Почитайте выше мои сообщения по этой теме. Я не против вакцинации граждан Украины. Как уже я писал раньше , любые вакцины должны колоть в медицинских учреждениях в манипуляционных кабинетах где все стерильно и нет посторонних. Но не в магазинах, и других забегайловках. А болеют все. Даже вакцинированные в тяжелом состоянии лежат с ковид. Это зависит от организма человека, его иммунитета. Также я не пойму почему те кто переболел должен через 90 дней делать вакцину. Думаете иммунитет у этого человека меньший чем у вакцинированного двумя дозами? Прививки конечно рано или поздно но сделают все. Штампы мутируют и без вакцины ну не как не обойтись. Хоть надежда есть что не загремишь в ящик. А лучше не болеть . Дай Бог всем крепкого здоровья и уверенности в завтрашнем дне. С ув.
 
Отвечу на ряд ваших вопросов.
1. " почему те кто переболел должен через 90 дней делать вакцину . Думаете иммунитет у этого человека меньший чем у вакцинированного двумя дозами? "
Я не думаю - я знаю. Эти данные группы экспертов ВОЗ я уже приводил здесь в теме. Только там на английском, очень тяжелый текст. Опубликован на официальном сайте ВОЗ.
Так вот. По результатам работы большой группы экспертов, иммунный ответ на вирус Ковид у привитых 2 дозами вакцин в 5,49 раза(!) выше, чем у перенесшего болезнь организма. Я не врач. Не биолог. Я не знаю, почему так. Но это - высший экспертный орган в мире медицины. Дальше только Бог.)
2. " не в магазинах, и других забегайловках. " Думаю, вы совершенно правы!
И так оно и должно быть. Но наши "зеленые мачо" дотянули до пропасти как с самим процессом вакцинации, так и с сопутствующими моментами. Существующие медицинские мощности просто не справятся с наплывом желающих.
Это - временная мера. И вы, конечно, можете выбрать пункт вакцинации полностью удовлетворяющий ваши требования. И в этом вы абсолютно правы!
Но "маємо те, що маємо"! Зелених негідників у владі та істерію у співгромадян. Яка штучно підтримується ззовні - з Росії.
І я дуже розраховую на вашу свідомість, виваженість, життєвий досвід. Давайте спільно донесемо до наших близьких, оточуючих, сусідів прості речі.
Які врятують їм життя.
А нам - їх.
 

kef

Зброяр
Я пізніше напишу про рух цих покидьків - "антиваксів" та його лідера - майже "святого" Остапа Стахіва.
А ще ж по всій країні повзають такі собі адепти - як от Олена Фаіст з Черкащини.

Переглянути вкладення 722899


Ось обличчя цієї ганьби - "антивакцинаторів". Прізвище вказано. Перевірте.
Подобається?
До речі, на тому тижні її шерстило СБУ. От тільки - якось беззубо та д-у-у-же толерантно!
А вона - один з організаторів того мітингу антиваксів 3 листопада у Київі. Також на камеру це одноклітинне створіння дякувало росіянам "за фінансову підтримку"!

Звертаюсь до розповсюджувачів фейків. Трохи вище такий собі "старічок" чи як його там - пише про 80% європейців.
Ви взагалі розумієте, про що пишете?
Якими цифрами оперуєте, значення бустерної дози та ваші припущення про прививки кожен місяць?
Обличчя на фото вам знайоме? Ні?
Так чого ж ви транслюєте фейки цієї самки та подібним їй?
Вже сьогодні Остапа Стахіва "приземлили" у Львові. Та і у інших областях накрили проросійських антивакцинаторів. Росіяни будь якими засобами намагаються розхитати ситуацію. І знову ж таки руками самих мешканців країни. Які свідомо пішли на співпрацю а інші або по дурості або дійсно вірять в чіпування та є свідками 5G. Але уміло керовані кураторами .Ось вам і елементи гібридної війни.
 

huntumy

Зброяр
Думаете иммунитет у этого человека меньший чем у вакцинированного двумя дозами?
Все индивидуально. Есть примеры когда у человека переболевшего первый раз через месяц антител гулькин нос. У другого через полгода как будто после десяти привывок
 

Корнилов

Снайпер
И кота понесет в кинотеатр, спортклуб и возьмет в путешествие по Украине. ))) И сама спортом займется. :)
Нічого в неї і її, вакцинованого, кота не вийде))) Зарано вакцинувала, потрібно було, після 19грудня!!!
 
Зверху