Про- и Антивакцинаторы

Respekto

Мисливець
Шановні колеги мисливці, а що то було і є, в посланні пана Respekto за п'ятницю, о 10.16? Див. вище. Або скрін.
Мабуть видалили відео.

Там було інтерв,ю Гордона з якимсь науковцем чи доктором. Він ствержував шо вірус
має ознаки схожими зі СНІДом, наслідки серйозні, особливо по імунітету. Також йшлося про штучне похоження
вірусу чи то модифікацію його. Ще казав про інші спалахи в 13,15, та інших роках на воєнних базах. Сам він
вважає шо вакцинувануватися не варто. Я не згадаю його прізвище, але якшо зможете знайти то викладіть тут,
бо цікаво хто то, і чи мають його слова якийсь авторитет.

Ну от також спеціаліст з інституту Богомольця має свою думку

 
Останнє редагування:

Respekto

Мисливець
А що стосується моєї думки по ситуаціі, так я вважаю шо кожен сам вирішує для себе потрібна вакцина йому, чи в нього свій імунітет до хвороби. Немає тут однієї думки правильної а праві обидві.
 

Вік71

Снайпер
Якщо більшість, то це сумно))) Гадаю, більшість з них вакциновано))) І отой Остап.
Отой Остап - мій земляк (на жаль) ! Людина ,яка все життя кидається в крайнощі , (він завжди там ,де не треба нічого робити,вкладати і можна просто легко заробити на інформації) . Під виглядом патріота , розвиває ворожнечу в країні, в основному поширюючи кацапську пропоганду ! Шкодую тільки за одним ,що в свій час не вирівняв йому носа в праву сторону, бо він в нього косить вліво!
Вибачте,накипіло !
 

kef

Зброяр
Отой Остап - мій земляк (на жаль) ! Людина ,яка все життя кидається в крайнощі , (він завжди там ,де не треба нічого робити,вкладати і можна просто легко заробити на інформації) . Під виглядом патріота , розвиває ворожнечу в країні, в основному поширюючи кацапську пропоганду ! Шкодую тільки за одним ,що в свій час не вирівняв йому носа в праву сторону, бо він в нього косить вліво!
Вибачте,накипіло !
Я підтримую тебе в цьому на сто відсотків. Надто багато гнилі замаскованої є. Ось цей "остап" вскрився. А скільки ще таких (остапів заморожених) чекає свого часу !
 
Стоїть чоловік у пробці. Раптом стукіт у вікно. Опускає скло та питає, що треба.
- Розумієте, терористи взяли Остапа Стахіва в заручники і вимагають викуп, інакше вони обіллють його бензином і підпалять. Ми вирішили пройти машинами, хто скільки дасть.
- Ну... я - літрів 5 можу дати...
 

Вік71

Снайпер
За словами Стахіва в туалеті психлікарні на нього напали невідомі(за його підозрою медперсонал лікарні) ,і хотіли зробити йому якийсь укол , певно вакцину.Може скинемось на підтримку штанів ? :D
 
Останнє редагування:
А в "дурку", де тепер мешкає фюрер антиваксів - Остап Бендер Стахів, інтернет провели? Чи мобільний зв'язок?
Яким чином цей "узнік режиму Зе" передав вісточку своїм поціновувачам?
Є відео с цим виродком. Якому всього 40 хвилин!
Там він каже, що його намагалися задушити "чекісти")))
Закликає "піднятися українців", якщо з ним щось станеться. Звинувачує в першу чергу лікарів, потім СБУ і трохи Зеленського)
Посилання, звичайно, давати не буду - нічого поширювати шизофренію.

Тепер мої думки та припущення з цього приводу.
Цей "дєятєль" проходить примусову психіатричну експертизу. Тому його переміщення по території психлікарні досить обмежені та регламентовані. Після 18-00 взагалі заборонені.
А от у туалет йому закортіло у ПРИЙМАЛЬНОМУ відділенні лікарні. Що він там робив взагалі?
І от його витягли з того туалету, пошкодили МОБІЛЬНИЙ телефон (і це у арештанта!).
Думаю, прийшов його поціновувач до приймального відділення психлікарні, у туалеті передав йому телефон. Персонал, звичайно, виконав свої функції та повноваження - перешкодив передачі забороненого. Можливо - застосував силу - що не тільки законно, а й правильно.
"Задушили" бєдолагу! ;)
 
Останнє редагування:
Зверху