Армейский контрактный рюкзак 60л (новый)+сухарка (малый рюкзак) 20 л(новый).Армия Австрии.

fidel

Мисливець
Лот 1: Рюкзак основной

Объем:
60 литров.

Материал: полиамид 100% (непромокаемая ткань).

Производитель: Австрия .

Состояние: абсолютно новый

Особенности пошива: ремни на металических замках фастекс; три больших кармана снаружи; внутрення часть разделена на два отделения: узкий, около спины на металлической застежке и основной отдел, который можно расширить. Сверху имеется крепкая ручка для переноски. Дно изнутри прорезинено, что обеспечивает рюкзаку дополнительную защиту от влаги. Рюкзак имеет две широкие мощные лямки с четырьмя металлическими кольцами.

Цена : 950 грн


790619-1.jpg 2552572-1.jpg 13 (1).jpg 2552572-5.jpg 2552572-6.jpg 2552572-7.jpg

видеообзор :

Лот 2: Сухарка (малый рюкзак)

Объем:
20 литров.

Материал: полиамид 100% (непромокаемая ткань).

Производитель: Австрия .

Состояние: абсолютно новая

Сухарка (малый рюкзак) объемом 20 л. Выполнен из материала полиамид. Состоит из основного отделения, затягивающееся через металлические кольца шнурком. Сзади есть крепления к основному рюкзаку и тактическому ремню. Его используют как легкий ранец. Верхний клапан закрывается тремя ремешками на металлические карабины типа фастекс. На спинке рюкзака есть удобные лямки. Имеются снизу сбоку два дополнительных ремешка для крепления спального мешка.

Цена: 450 грн.




ч.jpg чч.jpg чччч.jpg яяяяяяяя.jpg ччччччч.jpg чччччччч.jpg


видеообзор :



При заказе комплекта : основной рюкзак + сухарка:
Цена:
1300 грн.

777777777777777777777.jpg оланл.jpg

Применение: рыбалка, охота, в походах при неблагоприятных погодных условиях, таких как снег и дождь. Хорошо зарекомендовал себя в армейских подразделениях.

Заказы и резервы принимаются в теме. Отвечу в личку.
Отправка Новой Почтой за счет покупателя.
 
Останнє редагування:

fidel

Мисливець
B наличии остались только основные рюкзаки.
Сухарки временно закончились.
 

fidel

Мисливець
Рюкзаки временно закончились.
Пополнение ассортимента ожидается с 20.07. 22
В связи с ожидаемым ограниченным количеством рюкзаков продажа будет только по предварительному резервированию.
Цена за 1 шт : 1050 грн
Больше информации в личку.
 

fidel

Мисливець
Рюкзаки в наличии.
Количество ограничено.
Цена за 1 шт : 1050 грн
Больше информации в личку.
 

fidel

Мисливець
На сьогодняшній день у наявності залишилось всього три комплекта (рюкзак+сухарка) ціною (1050 +650) 1650 грн.
Великі рюкзаки (без сухарок) по 1050 грн, ще є в наявності.
 

fidel

Мисливець
В наявності з"явилось декілька великих рюкзаків 60 л (ціна : 1050 грн )та малих рюкзаків 20л (ціна :650 грн).
Резерви прошу робити в темі або у особистому листуванні.
 

fidel

Мисливець
Наразі в наявності залишились тільки 2 шт велииких (основних ) рюкзаків 60л ( 1050 грн\шт).
Сухарок тимчасово немає .
 

harwey

Новачок
Вітаю.
Хочу придбати великий рюкзак на 60 л.
Наявність, ціна, стан ?
Дякую.
 

fidel

Мисливець
Наразі в наявності : рюкзак великий (основний) 60 л (ціна : 1050 грн ) - 1 шт та малий рюкзак( сухарка) 20л (ціна :650 грн) - 1 шт.
Якщо брати в комплекті : 1600 грн.
Стан : абсолютно новий
 

Тарас21

Мисливець
Наразі в наявності : рюкзак великий (основний) 60 л (ціна : 1050 грн ) - 1 шт та малий рюкзак( сухарка) 20л (ціна :650 грн) - 1 шт.
Якщо брати в комплекті : 1600 грн.
Стан : абсолютно новий
А пистолетный ремень идет в комплекте?
 

fidel

Мисливець
Останній комплект проданий.
Поповнення асортименту очікується з 10.04.
Про наявність буде поінформовано додатково.
Резерви прошу залишати або в темі,або у особистих листуваннях.
 

Andrij_88

Мисливець
Мої вітання!!!
Резерв потрібно робити так, щоб всі бачили, а не в приват!!!
Ви продали ще тиждень назад, а повідомляєте сьогодні... Це не газета купи/продай ...
 

fidel

Мисливець
Для
Andrij_88
Трапилось так,що останній комплект був проданий через 2 години після оголошення про його наявність(тобто ще 30.03.23) .Вам про цей факт було повідомлено в особистих листіваннях ще 31.03.23. в 10-32 . Може ви його не побачили,але в історії листувань воно є.
Решті покупців , хто також бажав придбати останній комплект і написав мені про це в особистих (до речі, ще до вашого резервування), також про цей факт повідомив в переписці .Такий спосіб повідомлення покупця через особисті завжди був і є прийнятним.
Моє оголошення в темі,шодо відсутності товару з"явилось саме сьогодні тому, що тільки сьогодні стала відома орієнтовна дата поповненя асортименту,бо зайвий раз писати в темі не вітається модераторами. Це пояснення в темі я роблю виключно з причини розміщення вашого допису саме в темі,а не в особистих.
Прохання, надалі, залишати всі пропозиції,рекомендації та зауваження тільки в особистих листуваннях.
З пов.
 

Корнилов

Снайпер
Для
Andrij_88
Трапилось так,що останній комплект був проданий через 2 години після оголошення про його наявність(тобто ще 30.03.23) .Вам про цей факт було повідомлено в особистих листіваннях ще 31.03.23. в 10-32 . Може ви його не побачили,але в історії листувань воно є.
Решті покупців , хто також бажав придбати останній комплект і написав мені про це в особистих (до речі, ще до вашого резервування), також про цей факт повідомив в переписці .Такий спосіб повідомлення покупця через особисті завжди був і є прийнятним.
Моє оголошення в темі,шодо відсутності товару з"явилось саме сьогодні тому, що тільки сьогодні стала відома орієнтовна дата поповненя асортименту,бо зайвий раз писати в темі не вітається модераторами. Це пояснення в темі я роблю виключно з причини розміщення вашого допису саме в темі,а не в особистих.
Прохання, надалі, залишати всі пропозиції,рекомендації та зауваження тільки в особистих листуваннях.
З пов.
А правила для чого? Які приватні повідомлення? Резерв,ТІЛЬКИ В ТЕМІ!!! А РЕЗЕРВА в темі ми не бачимо!!! Косяк Ваш!!!
 

Andrij_88

Мисливець
Повідомлення я бачив і його зміст не такий:
"...Вітаю.
Останній комплект забрали вчора буквально одразу,як я сповістил про його наявність. Ви вже друга людина,яка написала мені про бажання забрати останній комплект вже після його продажу..."
Якщо б резерв робився в темі, цього б не було, не було б других, третіх, десятих, які очікують придбати дану річ...
Зробити відмітку про відсутність товару можна і без інформації про отримання наступного...
 

Andrij_88

Мисливець
Почитайте також ПРАВИЛА:

..."В подразделе "Продам" Покупатель может ставить "резерв" на 2 часа. "Резерв" ставится только в теме, "резерв" поставленный через личку, телефон или другим способом недействительный. За отказ Продавца принять "резерв" - красная карточка (30 дней)..."
 
Зверху