Армсан А 616

стріла

Мисливець
Доброго дня, колеги! Можливо хтось щось чув за напівавтоматичні рушниці АРМСАНИ А 616 в 16 калібрі. В інтернеті інформація майже відсутня.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

hnat

Мисливець
Оно недавно 612-ті з 710мм стволами завезли - розлетілися, як гарячі пиріжки.
 

Fonex

Снайпер
Делают и уже около года точно.Официальные представители Армсан в Украине: Ствол и Сафари-Днепр(они кстати первыми начали их завозить). Но думается мне, что не станут в 16 везти, разве что соберется человек 10, что смогут сделать через импортера заказ...
 

huntumy

Зброяр
І тільки у 12-му та 20-му калібрах... У 16 калібрі воно не популярне і не зайде...
Чому Ви так вважаєте? П/а в 16к тепер в новій інтерпретації! Легке з змінними чоками. Це не совдепія 3,2кг голих.
Із бойових якостей мені особисто більше подобається 16к і особисто для мене в ходовому полюванні рушниця 2,9кг в пріоритеті.
Карабін 308, п/а 16к, переломка 12к що ще треба українському мисливцю?
 

Олександр О

Новачок
Ще й як зайде. Тут на форумi зустрiчав багато мисливцiв, що мрiють про н/а саме в 16-му , а тому змушенi купувати(вишукувати) Бекаса-авто16 (тяжкого, як зал.рейка) чи Браунiнга А5 в 16-му(хоч i з 65м патронником)! А ви кажете "не зайде"....
А хто вам розповiв чи де ви пiдслухали, що 16-й калiбр не популярний ?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А хто вам розповiв чи де ви пiдслухали, що 16-й калiбр не популярний ?
То все від лукавого...))).
Кажуть 16-й калібр не популярний чи не затребований, та вибачте, на полюванні в будь яких колективах в кожного другого 16-й калібр.
 

БМ-16

Мисливець
16 калибр жив, живёт и будет жить. Это горе продавцы в магазинах распространяют слухи что 16 умирает, и вот уже завтра его не будет. Только это завтра не как не настанет уже как лет 20.
 

стріла

Мисливець
Дзвонив у СТВОЛ щодо Армсана 616 то мені 5 хвилин доказували що такого немає в природі. А потім 10 хвилин що калібр вмираючий і їм невигідно привозити. Беріть 20 і стане сказали. Можливо хтось має контакти людей що возять із Туреччини зброю то дайте.
 

БМ-16

Мисливець
Дзвонив у СТВОЛ щодо Армсана 616 то мені 5 хвилин доказували що такого немає в природі. А потім 10 хвилин що калібр вмираючий і їм невигідно привозити. Беріть 20 і стане сказали. Можливо хтось має контакти людей що возять із Туреччини зброю то дайте.
От в тому і вся справа що не вигідно привозити, все інше то бла, бла, бла.
 

huntumy

Зброяр
Вот смотрю по знакомым а 20к уже отходит. Товарищ ищет лёгкую 16к для дочери. Второй крал 20к продал после того как секача поклевал сын с 15м. Взял 12к что то менее 3кг. Ещё и сам не видел. Игра калибрами будет всегда но 16к никогда не умрет. Будут менять один на другой постоянно.
 
Зверху