Бак 110

Статус
Закрита.

tyrist 1945

Тигр
Нож с деревянной рукоятью и клинком из стали 420НС, оснащенный замком Back Lock. Клинок толщиной 3,1 мм заточен по типу плейн, имеет длину 95 мм. Длина ножа с рукоятью составляет 219 мм при весе 204 г. Нож укомплектован кожаным чехлом.

Тип замка: Back lock
Общая длина: 210 мм
Длина клинка: 95 мм
Материал клинка: Сталь 420HC
Поверхность клинка: Полировка
Материал рукояти: Дерево
Ножны/чехол: Чехол Вес: 204 г
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Пише що США, але я не дам гарантії що воно так.
Друже, я вибачаюся, що втручаюся у ваше спілкування, але підкажу вам наступне... на скільки мені відомо від товариша, що живе у штатах, США не використовує 420 сталь для виробництва своїх ножів для внутрішнього ринку... А для зовнішнього ринку цілком можливо, тому що виробництво таких ножів знаходиться у Китаї під пильним наглядом і контролем співробітників підприємства...
З повагою...
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
Друже, я вибачаюся, що втручаюся у ваше спілкування, але підкажу вам наступне... на скільки мені відомо від товариша, що живе у штатах, США не використовує 420 сталь для виробництва своїх ножів для внутрішнього ринку... А для зовнішнього ринку цілком можливо, тому що виробництво таких ножів знаходиться у Китаї...
З повагою...
От і я так думаю.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Але все одно цей ніж, дуже цінується за його якість виготовлення, комплектацію і брутальність!
Щось модно, щось не модно, а щось – вічно... Так ось, останнє, це про ніж Buk 110 Good
 

z_V_r

Мисливець
Китайские выглядят немного иначе.
Какой продан.
Ножи б/у?точились?
 

z_V_r

Мисливець
Друже, я вибачаюся, що втручаюся у ваше спілкування, але підкажу вам наступне... на скільки мені відомо від товариша, що живе у штатах, США не використовує 420 сталь для виробництва своїх ножів для внутрішнього ринку... А для зовнішнього ринку цілком можливо, тому що виробництво таких ножів знаходиться у Китаї під пильним наглядом і контролем співробітників підприємства...
З повагою...
Это неправда,фирма buck единственная кто научился термичить 420ку и в моделях 110го используют только ее ,за редким исключением.
 

apnea

Мисливець
Друже, я вибачаюся, що втручаюся у ваше спілкування, але підкажу вам наступне... на скільки мені відомо від товариша, що живе у штатах, США не використовує 420 сталь для виробництва своїх ножів для внутрішнього ринку... А для зовнішнього ринку цілком можливо, тому що виробництво таких ножів знаходиться у Китаї під пильним наглядом і контролем співробітників підприємства...
З повагою...
а ваш товарищ уверен на счёт этой информации, и баковской 420й стали?
или нужно дописать имхо!
 
Статус
Закрита.
Зверху