Бельгійка 12к

VladVD7

Новачок
Батьківська рушниця. Знаю лише, шо бельгійка 12/65
можливо хтось зможе допомогти з визначенням року і усіх деталей
Буду вдячний за допомогу
Стан на фото видно
ціна: договірна ( підкажіть скільки може коштувати )
0958609571
 

Вкладення

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Тема с продажи перенесена в этот раздел. Сначала узнайте всё об оружии, в том числе и цену, и только после этого подавайте объявление о продаже,с выполнением всех требований правил форума.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Бельгійська рушниця майстерні "Ньюман і брати".Рік випуску 1929.Рушниця депозитована особливим клеймом ( маяк),яке було узаконено братами Ньюман 14.08.1909року.Рушниця середнього класу.На вигляд робоча,а як насправді...?!
 
Останнє редагування:
Знаю , на форуме есть ценители и хорошие знатоки охотничьего оружия, вот вовремя просмотра фото меня заинтересовала фотография номер 5 а именно зазор между подушкой ствольного блока и колодкой , я как то в иномарках разбираюсь едва но мне хотелось бы узнать это зазор, это нормальное явление или нет ?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Знаю , на форуме есть ценители и хорошие знатоки охотничьего оружия, вот вовремя просмотра фото меня заинтересовала фотография номер 5 а именно зазор между подушкой ствольного блока и колодкой , я как то в иномарках разбираюсь едва но мне хотелось бы узнать это зазор, это нормальное явление или нет ?
А ви подивіться на фото 7 і все зрозумієте самі.91 рік рушниці-цим все сказано!!Вона вже розбиралась енну кількість разів,а ще як приймали участь в цьому рукожопі специ з інструментом для ремонту тяжких тракторів,то дивуватись немає чому.Це все відбивається на підгонці.
 
Останнє редагування:

Panters

Снайпер
На фото №3 глибока корозія правого ствола, час та люди її не пожаліли.
 
А ви подивіться на фото 7 і все зрозумієте самі.91 рік рушниці-цим все казано!!Вона вже розбиралась енну кількість разів,а ще як приймали участь в цьому рукожопі специ з інструментом для ремонту тяжких тракторів,то дивуватись немає чому.Це все відбивається на підгонці.
То есть , это результат износа и неквалифицированного ремонта?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
На фото №3 глибока корозія правого ствола, час та люди її не пожаліли.
Це місце удару!В ті часи не дуже кваліфіковано виводили такі дефекти,а від цього і починалось локальне самочинне руйнування металу в місці залишку заглиблення.
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
Знаю , на форуме есть ценители и хорошие знатоки охотничьего оружия, вот вовремя просмотра фото меня заинтересовала фотография номер 5 а именно зазор между подушкой ствольного блока и колодкой , я как то в иномарках разбираюсь едва но мне хотелось бы узнать это зазор, это нормальное явление или нет ?
Якщо стволи живі, то той зазор забрати не проблема. А якщо труби вмерли то і сенсу нема))
 

VladVD7

Новачок
В стволах є трохи сип, і декілька незначних раковинок!
Цікаво скільки може коштувати дана рушниця
 
Зверху