Бенелі м 1

T valeri N

Мисливець
До речі, якщо цікаво.
На моїй М1 настріл за 9 місяців +/-6000 пострілів.
Дуже цікаво! Ви були на виробництві і можете підтвердити для скептиків , що М1 дійсно виробляють на заводі Benelli !
Як що можно більш детально, а саме такі питання. Настріл на стенді, чи на реальних полюваннях? Які набої використовувались? Виникали якісь проблеми з рушицею? Ваші особисті враження щодо рушниці М1?
 
Останнє редагування:

Ragnar Bear

Новачок
Дуже цікаво! Ви були на виробництві і можете підтвердити для скептиків , що М1 дійсно виробляють на заводі Benelli !
Як що можно більш детально, а саме такі питання. Настріл на стенді, чи на реальних полюваннях? Які набої використовувались? Виникали якісь проблеми з рушицею? Ваші особисті враження щодо рушниці М1?
Так, M1 СТОвідсотково виробляють на заводі Benelli. Компанія відновила припинене виробництво М1, після замовлення великої партії рушниць, якимось національним парком. Для можливості здешевлення нової(старої) моделі, в циклі виробництва просто виключили фінішне зовнішне покриття стволів та затвору, та здешевили пластик на прикладі та цівці.
І після цього М1 також знову почала з'являтись в продажу у імпортерів.
Щодо настрілу, настріл не на полюванні і не на стенді. Я займаюсь практичною стрільбою, настріл на тренуваннях та змаганнях. Відсотків 70 дріб різна (від 24гр., до 32гр), і по п'ятнадцять відсотків куля та картеч.

Ще фото з заводу для розвіювання міфів на фото це все М1
IMG_20201020_111028.jpg
 

Ragnar Bear

Новачок
Дуже цікаво! Ви були на виробництві і можете підтвердити для скептиків , що М1 дійсно виробляють на заводі Benelli !
Як що можно більш детально, а саме такі питання. Настріл на стенді, чи на реальних полюваннях? Які набої використовувались? Виникали якісь проблеми з рушицею? Ваші особисті враження щодо рушниці М1?
Відносно особистих вражень.
Враження тільки позитивні, чудове поєднання ціни та якості. Мені є з чим порівнювати, донька та тружина стріляють з Benelli M2SP, я з М1. Особисто мені М1 комфортніше лягає в руки. Проблем з нею абсолютно ніяких не було (а які проблеми можуть бути?), єдине що після потрапляння під дощ якщо зразу не протреш дома, може рижина з'явиться на стволі, але протер і все ок (тут відстежується здешевлення за рахунок фінальної обробки ствола).
До мене на тренування їздять ще чотири стрільці, які за моєю рекомендацією для спорту, придбали собі М1, рушниці працюють та радують стрільців
На фото в правій руці Benelli Nova, в лівій Benelli M1.
IMG_20201120_205623_717.jpg

А це М1 та М2SP моїх дівчат
FB_IMG_1606172404125.jpg
 

SergSova

Новачок
в Стволі на сайті вже було на прошлій неділі, хоча обіцяли на кінець ноября. Але я вже купив Бреду Астро ще 7.11, коли взяв в руки, зразу стало ясно, що моє-ще дали відстріляти кулею на Сафарі з метрів 25 - з трьох пострілів з рук одне попадання в яблучко, два рядом. На трьох охотах на зайця - 5 вуханів, хоча першого 100 % просрав ( обзадив). Так що дякую за допомогу всім, якби була М1 вчасно, то взяв би мабуть її... а можливо і ні...)))
 

SergSova

Новачок
ну у нас колективная охота берем на всех - на второй охоте не добрали на всех...
 

T valeri N

Мисливець
Щодо настрілу, настріл не на полюванні і не на стенді. Я займаюсь практичною стрільбою, настріл на тренуваннях та змаганнях
Шановний Ragnar Bear, дякую за докладну відповідь та фото.
Цікаво, на М1 під час практичної стрільби ви використовуваєте штатні бенеллівські звуження? І ще одне питання. У мене на М1 на стволі є позначка CRIOBARREL (рушниця придбана в Україні), чи маєте ви якусь інформацію з цього приводу? На других рушницях М1 такой позначки я не зустрічав.
20200120_143258.jpg
 

T valeri N

Мисливець
В видео человек заморочился и выяснил .
Этот ролик я видел. Но ответ Я. Солодовникова меня как то не удовлетворил, все в общем и ни какой конкретики.
Спасибо, значит я не одинок...
 

Алекс75

Мисливець
Магазин Ствол планирует партию после Н Г . Но будут ли в ней такие стволы это вопрос .
 

T valeri N

Мисливець
Ответ один . Пользоваться и получать удовольствие .
Так и поступаю! Минимум дважды в неделю использую на охоте, при любых погодных условиях.
Ружье полностью перекрывает все мои запросы и безотказно в работе.
 

T valeri N

Мисливець
А преимущество Криостволов, на практике, какое?
Это цитата из официального сайта ;

"Компания «Бенелли» первой в оружейной отрасли начала широко применять криогенную закалку в процессе изготовления стволов и сменных чоков гладкоствольных ружей с целью оптимизации их баллистических характеристик и повышения ресурса. Сталь, прошедшая криогенную обработку, имеет меньший коэффициент температурного расширения, что уменьшает деформацию ствола при интенсивной стрельбе. В результате, центр осыпи не смещается от выстрела к выстрелу, что положительным образом сказывается на стабильности боя ружья. Кроме того, благодаря снижению трения в канале ствола, уменьшается деформация периферийных дробин, поэтому криогенные стволы дают более широкую, равномерную и стабильную осыпь. "
 

Fonex

Снайпер
Это цитата из официального сайта ;
Реклама - двигатель торговли, читать я умею
"Компания «Бенелли» первой в оружейной отрасли начала широко применять криогенную закалку в процессе изготовления стволов и сменных чоков гладкоствольных ружей с целью оптимизации их баллистических характеристик и повышения ресурса. Сталь, прошедшая криогенную обработку, имеет меньший коэффициент температурного расширения, что уменьшает деформацию ствола при интенсивной стрельбе. В результате, центр осыпи не смещается от выстрела к выстрелу, что положительным образом сказывается на стабильности боя ружья. Кроме того, благодаря снижению трения в канале ствола, уменьшается деформация периферийных дробин, поэтому криогенные стволы дают более широкую, равномерную и стабильную осыпь. "
А я спросил за "...преимущество на практике...". Кто-то отстреливал 2 ружья сразу с Криостволом и не Крио?Разница есть?
 

T valeri N

Мисливець
А я спросил за "...преимущество на практике...". Кто-то отстреливал 2 ружья сразу с Криостволом и не Крио?Разница есть?
За "кто то" не знаю. Лично я почувствовал стабильность боя "криоствола" только во время охот на голубя и сейчас во время охоты на пролетную утку, когда приходится много и часто стрелять.
 
Зверху