Бенелі м 1

barabaka

Слідопит
На кожному спінінгу продукції бренда Сант.Крой (хто в темі - знає), присутній власний номер. На кожному термосі Стенлі відбито № партії для ідентефікації... Бенеллі - бренд зі світовим ім"ям, одже відповідає за свою продукцію! Так невже компанія нездатна мати реєстр підтвердження власної продукції???
Підтвердження чого саме?
 

T valeri N

Мисливець
Я думаю Вы правы на 99%! Ну кто бы стал перестраивать станки на выпуск коробок старого образца? Нашли на складе Н-е колличество запчастей от М1,
поставили стволы от СБЕ и М2
Не, не получается: у СБЕ патронник 89-й.
Принципиально искал аналог ствола на моделях Бенелли с параметрами 12 х 76 длина 710 и криообработкой. Нашел на англоязычном сайте "Оружие Бенелли" и упоминание в рекламе магазина "Ибис". Такой ствол шел на модели Super Black Eagle II. На М2 стволы без криообработки, сегодня вживую рассматривал две модели.
 

Dimastiy

Мисливець
Принципиально искал аналог ствола на моделях Бенелли с параметрами 12 х 76 длина 710 и криообработкой. Нашел на англоязычном сайте "Оружие Бенелли" и упоминание в рекламе магазина "Ибис". Такой ствол шел на модели Super Black Eagle II. На М2 стволы без криообработки, сегодня вживую рассматривал две модели.
Зате всі чоки з кріообробкою. Воно що з кріо, що без в кривих руках криво стріляє. Моя М2 пощади не знає, вигрібає по повній. Люблю постріляти.
 

barabaka

Слідопит
Зате всі чоки з кріообробкою. Воно що з кріо, що без в кривих руках криво стріляє. Моя М2 пощади не знає, вигрібає по повній. Люблю постріляти.
100%
В мене і чоки кріо, і стволи кріо. А от з руками не знаю що робити :D
 

Fonex

Снайпер
А как же друг-спортсмен, сотрудничающий с Бенелли?
А кто говорил про ДРУГА????Вы уж будьте внимательней!
Теперь конкретно задаю вопрос - какие предпосылки? На чем это основано?
Еще раз говорю, внимательно читайте тему!Да, человек, сотрудничающий с Бенелли(Иван Романов), после его связи с Бенелли, на письма Бенелевцы мне начали отвечать, НО а что им было отвечать(как думаете)?Они скажут, что сорри это не мы или это Бенелли и клейма мад ин Итали, но не там мы их собираем???Остальные все спорные моменты я описывал в теме уже, читайте, и не только я!Вопросы вполне логичны все, ответьте на них хотя бы себе...
 

КОРСары

Мисливець
На кожному спінінгу продукції бренда Сант.Крой (хто в темі - знає), присутній власний номер. На кожному термосі Стенлі відбито № партії для ідентефікації... Бенеллі - бренд зі світовим ім"ям, одже відповідає за свою продукцію! Так невже компанія нездатна мати реєстр підтвердження власної продукції???
Перечитайте щє раз.
 

КОРСары

Мисливець
Поясніть, будь ласка.
Добре.
Скіко гарантії дають наші ділери? Так, 1 рік.
Скіко гарантії надає виробник?. Так, 5 років.
Чому так? Бо наші ділери то є "купі-прадай".
Одже, якщо продукт БенелліМ1 є тіньовим, то виробник не матеме стосунків з рекламаціями.
 

barabaka

Слідопит
Всі дилери то є купі-прадай. У всьому світі. Воно і переводиться як "посередник".
Я не розумію що таке «тіньовим». Неоригінальним чи що? Чи завезеним в чорну?

Я просто приклад наведу. У Беретти є такий реєстр. Можна перевірити номер на сайті. Я перевірив свій номер - нема такого. Звертайтесь листом. Написав листа і в Ствол (купував взагалі в маленькому магазині "ноунейм") і в Беретту. Прислали вони мені листи, в яких назва рушниці, калібр. І що воно мені дасть в разі рекламації? Доречі, на коробці було написано "USA market only". ;)
 
Останнє редагування:

КОРСары

Мисливець
Якщо продукт не зареєстровано на заводі виробника - то продукт не є продуктом заводу виробника.
 

КОРСары

Мисливець
Це при сересері з заводу таскали комплектуху та вдома збирали продукт...
Як ви тоді назвете продукт від якого відхрещується виробник?
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Оставил Вас всех на СУТКИ ( 24 часа) ПОСТАРАЛИСЬ ))))
Феникс ну купил Франччи та и купил,нормальное ружьё, многие охотятся и довольны!
Не поверю что в СТОЛИЦУ, в свои магазины Ствол отправил явный брак,который
так явно выраженный,что его рассмортел НАЧИТАННЫЙ специалист,поменявший в
жизни 2-3 ружья ))) Что денег было жалко на практически одинаковые ружья это ДА!
Но спустя пару лет,в подсознании всё равно будет крутится мысль лучше бы взял БЕНЕЛЛИ!
Так когда то было и со мной, я пожалев денег,которых на тот момент у меня не было и после
МЦ-21-12 купил СУПЕРРУЖЬЁ МР-153,ну так на тот момент я считал,а мне позвонили с
магазина и сказали что есть б\у Бенелли Монтефельтро за 5000 гр! ( МР я взял за 3500 гр)
На что Я гордо сказал так МРка же новая )))) До сих пор ЖАЛЕЮ! Но это всё понимаешь
с годами )))) А так АРГО прав на 100% не стоит этот металл,наших нервов,не стоит!
С возростом понимаешь не главное с каким ружьём ты вышел на охоту,главное на ОХОТУ!
А жизнь сама расставит все точки нал и......
 

barabaka

Слідопит
Я вже писав раніше. По-перше налагодити виробництво декількох одиниць - нерентабельно. Ви уявіть вартість хоча б станка ЧПУ, коробку чи затвор вифрезерувати. Я вже мовчу про стволи. Не всі турки можуть нормально копію з бенеллі зробити. Так там потужні підприємства працюють.
Потім це все треба якось легалізувати. Підробити документи на імпорт від виробника. Потім треба все це реалізувати через дилера, але так, щоб Бенеллі не знали.
Скільки в такому режимі можна контрафатних стволів продати, враховуючи, що треба ще й офіційні продавати? 1000? 2000? Як раз ЧПУ окупиться. А може й ні.
Давайте говорити про реальні речі, а не віртуальні. Скільки б гарантії не давав виробник, у вас товарно-грошові відносини з продавцем. І тільки з ним. Не залежно від того є номер в якомусь реєстрі чи його там нема.
 
Зверху