Бессовестные барыги на форуме

Статус
Закрита.

kit_65

Мисливець
У меня есть опыт покупок ружей и снаряжения и необязательно для этого ехать в Европу!Может даже хотел с кем-то поделиться опытом,
Ну так надо было с этого и начинать. Если бы Вы создали тему типа "Как нашему, рядовому охотнику, дешево купить дорогое ружье за границей..." и в этой теме опытом-бы поделились да просветили-научили нас дремучих, из своей норы не вылезавших , как береты недорого покупать, Вам-бы спасибо сказали. А так получилось что "я весь в белом, бо я ЗНАЮ..." а вы все барыги.:)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Думаю,що вже всі випустили пар і "бариги" і "перекупи" і ті, які б хотіли стати ними,але "рожденный ползать летать не может" ну і ясно "терпилы"!!Все,досить!Форум не для зведення якихось рахунків і не для підняття матеріалного статку,а для спілкування однодумців,переймання новітніх технологій в мисливстві і зброярстві і просто для душевного відпочинку.Правилами форуму передбачена торгова площадка для купівлі-продажу мисливського реманенту,але з деякими специфічними вимогами для форуму мисливсько-рибацього напрямку.Для цивілізованого її існування затверджені відповідні моменти і Правила,з яких чітко випливає сам процес здійснення ролцесу торгівлі.Продавайте,купуйте,поповнюйте і обмінюйте свій мисливський "скарб",але в розумних рамках,без скандалів і склок,без нервів і взаємних звинувачень,без надуманих підозр!!Ніхто вас не примушує купувати щось в когось,все робиться по взаємній домовленості і згоді.Якщо виникають деякі проблеми при покупці-продажу,чи малий запас знань для придбання чогось,на форумі такий вакуумний простір завжди заповнять поради людей з досвідом.Зрозумійте,що нерозумний спір не дасть вам зробити розумнитй вибір.Головні три правила торгівлі:-хочеш купуєш,не хочеш не купуєш,на кожний товар є свій покупець,що не можна купити за гроші-те можна купити за великі гроші.Не забувайте,що сьогодні ви продавець,а завтра ви покупець і навпаки!!!Все повинно робитись спокійно,максимально виважено,а головне в рамках дії діючого законодавства і статей Правил форуму!!Поважайте одне одного,бо ми того варті.
Тему,яка створена не зрозуміло для чого,закриваю!!
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху