Бойок Іж 27 пробиває капсуль

zvl

Новачок
Шановне товариство, всім доброго дня! З 2013 року маю в користуванні Іж 27. За весь період володіння даною рушницею не було жодних проблем, однак в минулому році появилася проблема, нижній бойок почав пробивати капсуль. Заміна бойка та його пружинки не дали потрібного результату, поодинокі пробивання капсулю відбуваються і надалі. Як варіант можна попробувати зточити сам бойок, питання на скільки? Хто підкаже з цього приводу? Завчасно дякую!
 

Тарас_Когут

Мисливець
Буває таке, і в мене 27 ЕМ. Однак вважаю, якщо це дійсно поодиноко, того заморочуватись і лізти де не потрібно. Але якщо часто таке, тоді можливо він гострий і його потрібно закруглити.
У мене пробивало турецькі патрони, а інші, наприклад B&P, RIO,RC, не пробивало капсуль. Тому можливо проблема не у бойку!
 

huntumy

Зброяр
Було на одній із рушниць. Пробивало раз на 3-5 пострілів. Одного разу пробило так, що вирвало бокову щоку на горизонталкі, кусок приклада. В лице дмухнуло пороховими газами. Сила цього всього була така, що взвело заново бойову пружину.
 

zvl

Новачок
Буває таке, і в мене 27 ЕМ. Однак вважаю, якщо це дійсно поодиноко, того заморочуватись і лізти де не потрібно. Але якщо часто таке, тоді можливо він гострий і його потрібно закруглити.
У мене пробивало турецькі патрони, а інші, наприклад B&P, RIO,RC, не пробивало капсуль. Тому можливо проблема не у бойку!
Дана проблема почала проявлятися на патронах B&P, а потім на патронах інших виробників. Сама поверхня бойка заокруглена. Тому виникла думка, що можливо потрібно його трішки зточити.
 
Возможно дело в современных жевело и евро жевело очень тонкий металл,попробуйте старые жевело ,думаю с десяток выстрелов дадут ответ,проверьте навеску пороха и дроби \по дроби не превышайте 1\100 от веса ружья и порох по формуле в зависимости от сорта,а вмешиваться в механизм ружья в последнюю очередь,да и то желательно с оружейником-специалистом.
 
Черга в аптеці. Забігає хлопець, всіх розпихує та до віконця.
- Що ви мені вчора за презервативи продали? Вони ж рвуться!
Дідок з черги:
- Во-во! І гнуться, і мнуться!

Всі презервативи різні. Товщі та довші. Ну і так далі. Підібрати капсуль, як варіант! Євро, звичайно - вони теж різні.
Та й "бойки", певно, різні. От у вас - рвуться. А в деяких напівавтоматах і гнуться, і мнуться)
Трохи сточити не завадить. Бо таки бойок завеликий!)
Приберіть 0,25 мм
І спробуйте знов. Навіть колодку можна не розбирати. Якщо тонку металеву пластину з отвором покласти на бойок. Тоді можна надфілем алмазним пройтись, не пошкоджуючи "лоба".
Була така проблема на ІЖ 12 давно. Допомогло невелике обточування до круглої форми.
Наскільки пам'ятаю - мені тоді здалося, що трохи змінився кут вильоту бойка під час удару по ньому курка. Що й призвело до іншого кута наколу капсуля. Напевно - трохи "розбився" отвір під бойок.
 
  • Like
Reactions: zvl
Попробуйте снизить навеску пороха ,на банке указывается максимально допустимая, а с минимальной нужно упражняться снижая её до минимально возможной,пока будет сохраняться резкость боя,кстати и кучность и равномерность осыпи будет лучше.
 

zvl

Новачок
Попробуйте снизить навеску пороха ,на банке указывается максимально допустимая, а с минимальной нужно упражняться снижая её до минимально возможной,пока будет сохраняться резкость боя,кстати и кучность и равномерность осыпи будет лучше.
Я сам не споряджаю набої, стріляю заводськими.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Власне фото пробитого капсулю
У Вас сильно боёк выходит,в холостую случайно не стреляли часто ? Я не специалист в этом деле но мне когда я купил свой первое оружие сразу сказали в холостую ни в коем случае не стрелять (я имею в виду даже когда разбираться оружие а бойки возведены нужно вставить пустую гильзу с капсуле или фальшпатрон)
 

zvl

Новачок
У Вас сильно боёк выходит,в холостую случайно не стреляли часто ? Я не специалист в этом деле но мне когда я купил свой первое оружие сразу сказали в холостую ни в коем случае не стрелять (я имею в виду даже когда разбираться оружие а бойки возведены нужно вставить пустую гильзу с капсуле или фальшпатрон)
В холосту ніколи не щолкав курками.
 
Зверху