Бориспольский район.

Egor 3313

Новачок
Товариші мисливці, хто на зайчика ходить по бориспільському р-ні, можливо спільний виїзд зробимо, зімною ще одим товарищь, машини є ;)
 

Игор9002

Новачок
Всім доброго дня!! кто в данний час по бориспіському району полює??? підкажить треба звертатись на челюскінців 2 за відстрільною карткою якщо є дозвіл полювати по київській області??
 

huntmaster

Слідопит
Доброго дня! Я полюю в Бориспільському районі. Нам видавали районні картки на пушного. Про обласні, навіть, не чув...
 

Игор9002

Новачок
а пыдкажыть де брати
Доброго дня! Я полюю в Бориспільському районі. Нам видавали районні картки на пушного. Про обласні, навіть, не чув...
а підкажіть де брати картки по бориспільському районі??? Де ви їх оформлювали??? та скількі це коштує? дуже вдячен буду за відповідь
 

huntmaster

Слідопит
Купував в нашому районному УООР. Адреса: м Бориспіль, провулок Челюскінців,2. По ціні - можна уточнити за телефоном 5-13-00
 

Игор9002

Новачок
Купував в нашому районному УООР. Адреса: м Бориспіль, провулок Челюскінців,2. По ціні - можна уточнити за телефоном 5-13-00
Дуже дякую!! а де ви на пушного там полюєте?? компанія Вам не потрібна?? є досвідченні мисливці
 

huntmaster

Слідопит
Тільки ж майте на увазі, що не всі угіддя району належать УООР. Є ще пару приватних господарств в районі
 

Respekto

Мисливець
Скажіть, а карта уоровського господарсьва по району э? А то якось тут криво подылено, ы не поймеш
 

Артур_

Новачок
Товарищи, у кого есть актуальная карта Бориспольского района? Поделитесь пожалуйста.
 
Зверху