Борьба с браконъерством

Vitaly 77

Новачок
Друге питання у нас штраф за полювання без відстрілки чи не в тих угіддях порядка 200 грн. і разова відстрілка в УТМР для її члена теж 200 грн (незрозуміло чому така висока ціна?). То я ще маю кудись ходити і платити? Зловлять то заплатю штраф, а не то прокатало......
 

КОРСары

Мисливець
В сусідній гілці про вбивство чемпіона єгерем і фермером теж можливо "борцем за справедливість" Ви чомусь не такі категоричні.
Тому, що в темі "чємпіона" матеріал викладено з ароматом однобокої "заказухи". А пан Ярослав виклав першоджерело аматорського відео! Так зрозуміло?
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Друзі мисливці), а Ви задайте собі питання: чому активуються такі активісти???

У мене є два варіанта

1) Можливо це ???
Є такі категорії людей які створюють вигляд порядних місцевих мисливців і ловлять інших хто зайшов на територію ЇХ угідь (так звані МЄСНІ) вцілому щоб відвадити інших "ПРІЄЗЖИХ" і самими беззаботно на цій території творити що хотять і як хотять.
2) Можливо від бездіяльності органів), людей, посадових осіб котрі повинні виконувати цю роботу????.

Висновок:
Звісно дещо прикро дивитись на такі "бойовики))", але хочуть люди боротись з браконьєрством, нічого поганого в їх хотінні немає (якщо звісно це як добра справа), тільки потрібно робити це з розумом, згідно закону, із підтримкою спеціально уповноважених людей і уперед!!!.
Є ж спільні рейди ітп., чому б ні???...
 

Vitaly 77

Новачок
Немає ніяких спільних рейдів.
Рейди проводяться відповідними службами і до них можуть залучатись люди які рахуються громадськими єгеріями (УТМР видає такі посвідчення) , а не "Ми рішили всі мисливці ідуть не на полювання, а в рейд", як звучить у відео.
 

КОРСары

Мисливець
Немає ніяких спільних рейдів.
Рейди проводяться відповідними службами і до них можуть залучатись люди які рахуються громадськими єгеріями (УТМР видає такі посвідчення) , а не "Ми рішили всі мисливці ідуть не на полювання, а в рейд", як звучить у відео.
Кожен бачить те, що бажає бачити! Я, особисть, бачу забракошеного цапа та реакцію активістів; Ви, та взагалі багато тут - бачуть порушення зі сторони активістів. То взагалі, про що гілка: зупинити браконьєрство, чі захистити браконьєрів??
 

Vitaly 77

Новачок
Закон суров но закон есть закон.
Все має бути по закону України, а не по "мєсних" законах.
Я хочу перебувати в угіддях комфортно і під захистом закону.
Я не хочу звітувати перед кожним зустрічним, а лише перед особами які мають на це право.
Якщо хтось думає, що я щось порушив то нехай доказують в межах закону, а не прославлять на всю країну а опотім оправдовуйся.
Бо буде як у анекдоті, що у попа дочка повія.

Зробили, доказали, отримали постанову, честь і хвала.
В новинах показують, імена не завжди називають, лиця замальовані.
Всі можуть помилятись.
 

Vitaly 77

Новачок
Да я такий, шмаляю все підряд. І ще, до речі я не вбачаю нічого поганого щоб рибу сітками ловили. Спінінгістів і мисливців приєзжих не люблю.
І ненавиджу слова мисливців "хочу щоб після мене щось дітям залишилось" . Як хочеш то нема чо з рушницею лазити по полях. Бери фотік і вперед.:cool:
А ще не люблю коли картеч активно купують і самі бракош засуджують.
 
Останнє редагування:

КОРСары

Мисливець
Да я такий, шмаляю все підряд. І ще, до речі я не вбачаю нічого поганого щоб рибу сітками ловили. Спінінгістів і мисливців приєзжих не люблю.
І ненавиджу слова мисливців "хочу щоб після мене щось дітям залишилось" . Як хочеш то нема чо з рушницею лазити по полях. Бери фотік і вперед.:cool:
А ще не люблю коли картеч активно купують і самі бракош засуджують.
Мушку спілі (С)
 

Vitaly 77

Новачок
Це до автора і його прихильників. Я не такий дерзкий))))))))))))
Чи заділо?
 
Останнє редагування:

КОРСары

Мисливець
Ви тримали коли небудь песика якиц вам служив Вам вірою правдою?
Бажаю Вам не відчувати тіх почуттів, коли втрачаете товариша!
Персонально для Вас, уточнюю: матеріал про "чємпіона" викладено кореспондентами лише зі слів сторони власника собаки! Моя довіра кореспондентам, закінчилась шість років тому. Так зрозуміло?
А почуття та емоції - поганий радник.
 
Тоді пущай пан Пью Вам придбає, пса, виховаєте, вкладете внього душу, час,.. Він стане членом сім'ї, ходитеме за вами хвостиком. А потім, бац, якесь хе....ло ввзяло і застрелило.
Тоді поговоримо за почуття і емоції.
 

Yarik1993

Мисливець
Доброго вечора,не думав що відео так запалять людей,одні за інші проти.Скажу так, що на державу ми дуже не надіємося бо там то нема бензину то нема часу,а у бракош є час і серед тижня до нас приїжджають полюють і везуть у місто здають на ковбаси.
 

КОРСары

Мисливець
Тоді пущай пан Пью Вам придбає, пса, виховаєте, вкладете внього душу, час,.. Він стане членом сім'ї, ходитеме за вами хвостиком. А потім, бац, якесь хе....ло ввзяло і застрелило.
Тоді поговоримо за почуття і емоції.
Була в пана Пью такса 13 років, після неї фокс 5 років. З промислом лисів пан Пью покінчив... Тепер, більш 8 років, дві собаки у хаті не вживаюця)))
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Внимательно слежу за темой с момента переноса части постов с отчётов по охоте.

С модераторами до сих пор баним за тепловизоры, подствольники. Даже форумчан с 3-4 летней регистрацией и с хорошей активностью на форуме.
То, что на форуме есть и незабаненные браконьеры ( которые тихорятся ) , думаю ни для кого не секрет. Их тоже вычисляем и избавляем форум от этой коросты.

Очень интересно было со стороны наблюдать за реакцией форумчан, которые разделились не на 2, а на 3 группы. Причём группа поддерживающая борьбу с браконьерством - в подавляющем меньшинстве.

Какие только варианты не прочитал, оправдывающие нарушителей и браков...

Кто там в темах писал , что зайца нет ? Так его и не будет ! Почему ? Кидайте спрашивающим ссылку на эту тему.

Да я такий, шмаляю все підряд. І ще, до речі я не вбачаю нічого поганого щоб рибу сітками ловили. Спінінгістів і мисливців приєзжих не люблю.
І ненавиджу слова мисливців "хочу щоб після мене щось дітям залишилось" . Як хочеш то нема чо з рушницею лазити по полях. Бери фотік і вперед.:cool:
А ще не люблю коли картеч активно купують і самі бракош засуджують.
Объясню - спинингисты периодически цепляют сетки браконъеров и потом режут и сжигают их. Спинингистам - респект !

Ну а в данном случае наблюдаем психологию типичного брака. Правильно форумчанин написал - Спили мушку !
В бан !!
 
Останнє редагування:
Доброго вечора,не думав що відео так запалять людей,одні за інші проти.Скажу так, що на державу ми дуже не надіємося бо там то нема бензину то нема часу,а у бракош є час і серед тижня до нас приїжджають полюють і везуть у місто здають на ковбаси.
Приветствую!!! Дело не в том что одни за..., а другие против...
Тут вопрос становится в правильных действиях "Законных"!!!
С Ув!!!
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Приветствую!!! Дело не в том что одни за..., а другие против...
Тут вопрос становится в правильных действиях "Законных"!!!
С Ув!!!
Поэтому я и разделил кто участвует в этой теме не на 2, а на 3 группы.

Но суть проблемы это не меняет.....
 
Зверху