Браунінг Б25 Browning Lightening 12/70,стволи 67см,Скіт/Скіт

Статус
Закрита.

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
На скільки я не розрізняю перепілок і ,,коростилів,,взагалі перший раз за таких почув,і по фото не бачу сильної відмінності одного від іншого,то як міг мисливець опреділити,з під собачки,що злетіло з високої трави???це ж не загон по кабану,де сплутати свина і козу,наприклад, неможливо?
Фандорін,знаючи вас вже стільки часу по форумі,ви завжди перший у тому,щоб знайти в любій обговорюваній темі,якийсь,навіть самий маленький imperfection(недолік) і зразу наскочити на людину і гризти,і гризти,як той комар,що його не видно,а він вже на шкірі і смокче кров,але ж є старе українське прислів’я-досконалість недосяжна,і ми всі недосконалі,нам всім щось бракує,і вам,Фандорін,в тому числі-досконалість недосяжна
Тепер я розумію,чого ви так багато практикуєтесь у стрільбі з травматичної зброі-через ваш занадто довгий язик,ви маєте не одного ворога,я впевнений,та й Херсон не таке вже й велике місто
Ви так любите повчати і давати поради,так от я вам пораджу-копіть свою професорську пенсію на цукерки для внуків,а не тратьте її на патрони для травмата,і більше тримайте язик за зубами,то і інше вам ще можуть знадобитися
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Мне очень стыдно, и теперь уже именно за Вас...
 

Корнилов

Снайпер
На скільки я не розрізняю перепілок і ,,коростилів,,взагалі перший раз за таких почув,і по фото не бачу сильної відмінності одного від іншого,то як міг мисливець опреділити,з під собачки,що злетіло з високої трави???це ж не загон по кабану,де сплутати свина і козу,наприклад, неможливо?
Фандорін,знаючи вас вже стільки часу по форумі,ви завжди перший у тому,щоб знайти в любій обговорюваній темі,якийсь,навіть самий маленький imperfection(недолік) і зразу наскочити на людину і гризти,і гризти,як той комар,що його не видно,а він вже на шкірі і смокче кров,але ж є старе українське прислів’я-досконалість недосяжна,і ми всі недосконалі,нам всім щось бракує,і вам,Фандорін,в тому числі-досконалість недосяжна
Тепер я розумію,чого ви так багато практикуєтесь у стрільбі з травматичної зброі-через ваш занадто довгий язик,ви маєте не одного ворога,я впевнений,та й Херсон не таке вже й велике місто
Ви так любите повчати і давати поради,так от я вам пораджу-копіть свою професорську пенсію на цукерки для внуків,а не тратьте її на патрони для травмата,і більше тримайте язик за зубами,то і інше вам ще можуть знадобитися
Мисливець, відрізнить польот перепела від деркача на раз))) Деркач, лапки при польоті не піджимає і він крупніший і колір піря відрізняється!
 

ATIS

Снайпер
Мисливець, відрізнить польот перепела від деркача на раз))) Деркач, лапки при польоті не піджимає і він крупніший і колір піря відрізняється!
Деркача навіть при підйомі видно відразу.... Взлітає як кусок "гонучі"..... ;) :D
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Мне очень стыдно, и теперь уже именно за Вас...
Саша,а мені за вас,що ви вічно і всюди пхаєте свого носа і пробуєте всіх повчати
Це,з однієї сторони добре,а з іншої-ми не ваші студенти за партою в авдиторії,і більшість з нас у ваших порадах не нуждаємся,а тим більше,,підколах,, і ,,остроуміях,,зрозумійте вже це,нарешті,хоча б у вашому,пенсійному віці
Задайте самі собі запитання-вам приємно отако ,,заойбувати,,форумчан???
Чи це стара звичка з минулих літ,яку ви ніколи вже не зможете покинути???
Це і як порада не наживати собі ворогів left and right і тоді не будете спати з травматом під подушкою
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Мисливець, відрізнить польот перепела від деркача на раз))) Деркач, лапки при польоті не піджимає і він крупніший і колір піря відрізняється!
Пізнавально,я ніколи не чув за такого птаха,як і ніколи не бачив ,,дикого,,перепела в полі
На Буковині їх практично немає,полювання не ,,розвинуте,,а в Канаді їх немає взагалі,на превеликий жаль
 

Виталя

Снайпер
То я так розумію,що сплутати його з тим же перепелом досить легко?особливо,якщо собачка молода,а мисливець не досвідчений
Я б 100% сплутав
Нет,с перепелом его спутать трудно, Вы бы один раз увидели,и всё сразу для Вас было ясно, что где....
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вчора відкрилися по фазану і куріпці(приватне угіддя)
Самок фазанів тут стріляють,на рівні з ,,пєтухамі,,
Скіт/Скіт показав себе з надзвичайно позитивної сторони,як і личить ,,чистокровному,, Бельгійцю
На відстані до 30м дуже хороший результат
При тому,що я з ним перший раз на полюванні,не звик до ружика і зробив 2 промахи
Кінцевий результат 11 фазанів і 12 чакерів(американських,індіанських куріпок) на 3х мисливців
4B85AC7C-470D-49B6-BEFA-344F43929117.jpeg
5680FAA6-B879-48ED-9CCC-23B7A04620AC.jpeg
 
Останнє редагування:

rfyjt13

Слідопит
Не хочеться тут лаятися ...але мисливець який полює на перепела, на раз відрізнить коростеня від куріпки. Одного разу достатньо побачити,але якщо пуляти все що литить, то да
..
 
Статус
Закрита.
Зверху