Браунінг Browning Б25 20/70 Бельгія,Англійське ложе

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю
Є такого плану ружик
Модель Lightening(полегшене)
Рік народження 1959
Стан досить хороший на його вік
ТТХ
Ствол 26,5 інч(67,5 см)
Стволи нехромовані всередині
Чоки фіксовані
Низ 0.25(циліндр з напором)
Верх 0.5(півчок)
Вага приблизно 2800 гр
В комплекті може йти оригінальний,вінтажний кейс Браунінг
Цікавить оцінка і пошук потенційного клієнта
Дякую!
37B9DDAF-ACF3-4BE7-A10F-24D65727CDFC.jpeg
2D5D6956-6D6A-4D13-A23F-97F757A7357A.jpeg
C6FC74DC-A44D-4202-932E-AFDC7E108C15.jpeg
80FA7763-3CBE-4AFC-852A-341FDFEA81CD.jpeg
 

Sergik

Слідопит
Вітаю
Є такого плану ружик
Модель Lightening(полегшене)
Хороший екземпляр, тільки ніякий він не полегшений!!!
Lightening - в дослівному перекладі Українською мовою означає - БЛИСКАВКА!!!
Дійсно Браунінг випускає вертикалки на легкосплавній колодці з вставкою між бойками і називає таку модель Feather - що в перекладі означає ПЕРО і вага таких рушниць від 2,450 до 2,650 кг.
Як мінімум три сучасних Браунінга у 20 кал. з 76 патронником і зі змінними чоками та вагою 2,9 кг. висят на сайтах з ціною від 1800 до 2000 у.е. От і думайте чи є сенс його везти на неньку Україну.
А так рушниця звісно хороша незважаючи що і морально застаріла! З повагою Олександр!
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Хороший екземпляр, тільки ніякий він не полегшений!!!
Lightening - в дослівному перекладі Українською мовою означає - БЛИСКАВКА!!!
Дійсно Браунінг випускає вертикалки на легкосплавній колодці з вставкою між бойками і називає таку модель Feather - що в перекладі означає ПЕРО і вага таких рушниць від 2,450 до 2,650 кг.
Як мінімум три сучасних Браунінга у 20 кал. з 76 патронником і зі змінними чоками та вагою 2,9 кг. висят на сайтах з ціною від 1800 до 2000 у.е. От і думайте чи є сенс його везти на неньку Україну.
А так рушниця звісно хороша незважаючи що і морально застаріла! З повагою Олександр!
Саша привіт!
Не сумніваюся,що Гугл прибавмо но перевів слово Lighting -блискавка(я зробив помилку,телефон вибив замість Lightning-Lightening
Але у випадку з Б25 мається на увазі полегшена модель
Є Б25 без маркування Lightning і вони на порядок тяжчі,ніж з маркуванням Lightning
Це стосується Б25 в 12 калібрі
20ки мають маркування Lightning,бо вони самі по собі легші від 12к
Маркування Feather-Пір’я є лише на сучасних моделях Браунінг і воно значить супер легке
На Б25 їх не було
По цінах і доцільності везти Б25 в Укр
Сучасний Сіторі 20к чи Feather чи інші моделі,порівняно з Б25 не стоять на одній планці
Сіторі ніколи не ,,доросте,,до Б25-факт,за який може спорити лише людина,котра в цьому не розбирається,хоча любий сучасний бокфлінт Браунінг,це шедевр мистецтва,але все ж таки Б25-це легенда майстерності
Тому вона по праву і займає перше місце в світі вертикалок
З Повагою!
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Тут я б посперечався. Браунінг б 25 не застаріє ніколи. Як і авто 5.
Ігор вітаю!
Так є,ця модель не застаріє,ну не те що ніколи,а поки ці моделі будуть в наявності,хоча все таки не застаріє,бо ж Б25,Б15 і до цих пір роблять під індивідуальні замовлення на заводах Браунінга в Бельгії(Хершсталь,Лієж)
Більш дешевший варіант Сіторі,теж роблять ,,кастомні,,приклад такоі я маю в розділі продажу
Саша(Sergik)-те що оригінальний Бельгійський Б25 в 20к ,,перестріляє,, любого свого претендента,сучасного Браунінга в 20 к,та й більшість інших бокфлінтів в своєму ціновому діапазоні і на порядок дорожчих-це 99,9% доказано вже не раз
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Піду десь гроші ...шукати .
Мені теж дуже навіть сподобалась, останнім часом став слідкувати і читати про Браунінги, і паралельно слідкую за рушницями Костянтина. Такі рушниці возить шикарні, хоть сам бери, особливо сподобався варіант Скит, що продався. Сам би такого придбав собі.. ;) Або мисливський варіант з 0.25 - 0.5 / 0.75.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Мені теж дуже навіть сподобалась, останнім часом став слідкувати і читати про Браунінги, і паралельно слідкую за рушницями Костянтина. Такі рушниці возить шикарні, хоть сам бери, особливо сподобався варіант Скит, що продався. Сам би такого придбав собі.. ;) Або мисливський варіант з 0.25 - 0.5 / 0.75.
Вітаю Станіслав!
Завжди можна щось підшукати ,,для душі і під гаманець,,;)
 

Vlad

Мисливець
добрий день , напишіть ціну його в Україні в особисті , якщо це секрет і фото лба колодки ? дякую
 
Зверху