Бреннек

Gray Hunter

Новачок
Хтось стріляв кулею Бреннеке в RIOвському виконанні?? Якщо так то які відгуки?? Яка точність,кучність, зупиняюча дія та пробивна???
 

Patso

Снайпер
Я стріляв Бреннеке в патроні Фіоччі. Кучністю дуже задоволений - на 50 метрів 3 кулі лягли в круг 9см, СТП відповідає точці прицілювання. Стріляв з нижньго ствола ТОЗ 34. З моєї рушниці кращий результат ніж бреннеке показала тільки куля Фостера з патрону фірми Федерал (6.5см). В цьому році на полювання постійно брав Бреннеке (фостера закінчились), але по звіру так і не довелось випробувати.
 

fabarm803

Мисливець
Стріляв бренеке ріо, сага, тахо, і по типу бренеке, пала ерсі, потім є куля з обмідньонним шаріком на кінці, заряджав самокрутом, кучністю задоволений, по убою думаю теж буде непогано. Прихильник я тількі цієї кулі, та її типів. З пов.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Фостера вобще бомба-на 45шагов отклонение 2см ниже цели,и поражает мишень очень качественно!
 

Drat2

Мисливець
Пуля Бренека в исполнении Рио-"бомба". проверенно на охоте. по мишени не стрелял.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Какой вес пороха на Бренеке в 16к?С ув.
 

Drat2

Мисливець
стрелял рио 12 калибре. вес непомню.,,если чесно необращал внимания.стараюсь пулями стрелять из целиндра бой устраивает.
 

fabarm803

Мисливець
senya2011 писал:
Какой вес пороха на Бренеке в 16к?С ув.


При 2-ух грамах сокола немного кучность по хуже, 1.8г. сокола, плохо выгорает порох в стволе, 1.9г. пойдёт. Но всё это при массе пули не мение 28г на 16-ый калибр, если пуля весит мение 28г. то там чють подругому. С ув.
 

Вкладення

YVK1

Мисливець
Gray Hunter;50255 сказав(ла):
А просто Бреннеке не РИО хто то стрелял???
Я стрелял и стреляю с чока Бреннеке оригинал от ДН Ройтвэйл, пока все ОК. Единственный минус - освинцовка.
 

кей

Мисливець
друзья стреляют рио.хвалят. стреляли по мишенях - хорошо.точка прицеливания и попадания совпадает.кучность на 50 м - 8-10см.
 
Зверху