Булава(шок)

krushinski00

Снайпер
Думаю що читає цей пост пару чоловік які дійсно відстрілювали кулі (які я відсилав)по звірку.хай поділяться враженням.а те що я буду шось скидували і комусь щось доказувати небачені ніякого смисла.напишу одне-куля дійсно працює.можливо є деякі нюанси при спорядженні.
Все що писав стосується кулі ш-ш
 

SAB

Мисливець
Шановнi форумчани. Перед закриттям полювання. Менi довелось стрiляти свиней кулею шш. Зарядив лише три штуки, думав просто перевiрити. Зайшли в пiдгорену дуже порослу терном. Натрапили на трьох дохлих свиней. Потiм ще . Вирiшили якщо будуть ще то будемо стрiляти. На мене вийшло троэ метрiв до сорока стрiляю маэра , одне залишилось на мiсцi,далi шш свист, але мажу. Через деякий час вийшло ще одне, стрiляв стоячого метрiв на 50. Перша куля шш, свист ,хлопок, попало у задню чпстину, потягло ноги . Добiгаю метрiв 30 б'ю , свист ,хлопок упало. Кулi вийшли навилiт. При розборi польотiв мене запитувпли " ти що , розривними стрiляв" ???? Вирвало на виходi шматки приблизно 5-7 см.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Еще со школы с курса НВП помню, как нам говорили, что в случае ядерной войны выживут лишь крысы и тараканы. Потом через много лет от одного неглупого чела услышал еще что-то типа шутки - "выживут крысы, тараканы и... дикие свиньи". Оказывается дикие свиньи и не такие уж бессмертные... Страшно читать. Сам не видел, но слышал еще такое - выводок-семья свиней ложится на ночевку и на утро не просыпаются... Вот вам и АЧС...
 

SAB

Мисливець
Я бачив свойiми очима. Коли лежать семеро. Як лягли так i залишились. Теперь розтаэ снiг. Чекати i в селi.( чуми) А саме головне з початку вiдкриття почали дохнути,але полювали лише по лiцензii.
 

Patso

Снайпер
Шановнi форумчани. Перед закриттям полювання. Менi довелось стрiляти свиней кулею шш. Зарядив лише три штуки, думав просто перевiрити. Зайшли в пiдгорену дуже порослу терном. Натрапили на трьох дохлих свиней. Потiм ще . Вирiшили якщо будуть ще то будемо стрiляти. На мене вийшло троэ метрiв до сорока стрiляю маэра , одне залишилось на мiсцi,далi шш свист, але мажу. Через деякий час вийшло ще одне, стрiляв стоячого метрiв на 50. Перша куля шш, свист ,хлопок, попало у задню чпстину, потягло ноги . Добiгаю метрiв 30 б'ю , свист ,хлопок упало. Кулi вийшли навилiт. При розборi польотiве мене запитувпли " ти що , розривними стрiляв" ???? Вирвало на виходi шматки приблизно 5-7 см.
Яка область? Недавно читав в прессі, що вже і у нас цю заразу знайшли(((
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Колеги була така тема "Обращение к руководству УООР" в якій я вже писав на рахунок даного "користувача". Наступаєте на одні і тіж граблі!!! Дану людину не цікавить мисливська тематика його цікавить срач він отримує задоволення від цього а Ви в свою чергу йому допомагаєте отримувати його тим що граєте під його дудку!
 

krushinski00

Снайпер
Нихера не понял на счет "розрывная" и экспансивная. Я написал экспансивная, "розрывная" придумал не я. Если пуля даже "просто розвальцовывается" (с), то что еще нужно? Обычная старая пуля Майера (советская) с 30 метров оторвала полностью бедро у косули. А нужно что бы пуля еще и разорвалась? Зачем нужно, чтобы пуля "розрывалась"? И в чем секрет "особого внимания" и преимущество пули Ш-Ш 20 калибра перед конкретно этой пулей или пулей Ш-Ш (сегментной) 12-го калибра? Конкретно в чем ты увидел и прочуствовал разницу??? Почему одно хорошо, второе так себе, а третье - полная неизвестность, если ВСЕ 3 пули АБСОЛЮТНО одного типа?
Да, и еще. Гуглом что ли воспользовался бы, парень уже взрослый.
http://forum.guns.ru/forummessage/329/1247350
Відповідь шо Робе булава шок.а то питань багато.
1-фото як прилетіла
2-як вилетіла
 

Вкладення

krushinski00

Снайпер
Я бачив свойiми очима. Коли лежать семеро. Як лягли так i залишились. Теперь розтаэ снiг. Чекати i в селi.( чуми) А саме головне з початку вiдкриття почали дохнути,але полювали лише по лiцензii.
А те що добули провіряли?
 
  • Like
Reactions: SAB

SAB

Мисливець
Шановнi форумчани. Перед закриттям полювання. Менi довелось стрiляти свиней кулею шш. Зарядив лише три штуки, думав просто перевiрити. Зайшли в пiдгорену дуже порослу терном. Натрапили на трьох дохлих свиней. Потiм ще . Вирiшили якщо будуть ще то будемо стрiляти. На мене вийшло троэ метрiв до сорока стрiляю маэра , одне залишилось на мiсцi,далi шш свист, але мажу. Через деякий час вийшло ще одне, стрiляв стоячого метрiв на 50. Перша куля шш, свист ,хлопок, попало у задню чпстину, потягло ноги . Добiгаю метрiв 30 б'ю , свист ,хлопок упало. Кулi вийшли навилiт. При розборi польотiв мене запитувпли " ти що , розривними стрiляв" ???? Вирвало на виходi шматки приблизно 5-7 см.
А те що добули провіряли?
Те що добули залишили на мiсцi. Повiдомили эгерiв. Це все вiдбувалось в недiллю. В понедiлок ця купка дурнiв iз значками ( так званi эгеря) прийiхали ,подивились, забрали двох убитих свиней та пойiхали. Звонять та говорять чому ми не забрали м'ясо? Чума ж не передаэться людинi. Та просили назвати прiзвища тих хто стрiляв. А свиней убитих самi з'iли.
 

SAB

Мисливець
А те що добудуть по лiцензii нiхто нiколи не перевiряэ.
 

SAB

Мисливець
Я Вам пишу як э. Перше здобуте йде зразу на шурпу.
 

Aleks71

Новачок
И зачем искать таки сложности себе на голову ?
Имею ввиду Булаву и гемор с поиском хвостовика и обкладок ?
Пробовал ШШ 20к. как подкалиберную для 16к.
Трехсегментная, приобретал в интернет-магазине, у уважаемого krushinski00 не успел ввиду закрытия им темы.
Но думаю ноги растут из одного места !;)
Очень прилично полетела !
Крук 1,5 г., недозвезда, гильза обрезалась.
-5 мороза.
40 шагов-правый получок -10 см. правее точки прицеливания, левый чок-10 см.левее точки прицеливания.
Доску 20 прошило и вырвало.
Через несколько дней такой же повтор результатов.
И это стоя, без упора, не выцеливая особо, из этого ружья и вообще пулей, впервые в жизни !
Карамультук Зауэр 46 года рождения.
 

SAB

Мисливець
Ага.!!!! I нашо було чоловiку тему закривать. Як комусь так можно продавать, а комусь............
 

krushinski00

Снайпер
Підніму тему.можливо в когось вже є результати з відстрілу та порадами.
 
Зверху