Бюхаг 12х70

Статус
Закрита.

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Приємно бачити у продажі таку рушничку , сам маю подібну, стільки з Вами спілкувались чи потрібно таку зброю продавати?, але життя нав*язує своє, мій екземпляр найшов власника у своєму колективі (майбутній власник робить дозвіл), і це приємно, рушничка має чудову прикладистість, а бій просто бомба, особливо різкість. Вдалого продажу.
Так, спілкувались, а чого ж з нормальною людиною не по спілкуватись, дякую за побажання!
 

Смак

Мисливець
Так, спілкувались, а чого ж з нормальною людиною не по спілкуватись, дякую за побажання!
Мисливцю якому подобається така зброя, і яка її придбає, завжди буде мати бажання з нею полювти, це без всякої лесті, візьміть у руки і постріляйте.
 

kef

Зброяр
Немає там ніякої криворукості.А "шліци " можна поновити. Тільки ціни це всерівно не добавить.Краще придбати таку .а ніж "рихтовану " аля "польща" !!!.
Тут видно всі "косяки" якщо їх можна так назвати.:oops:;):)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
По радянським міркам - "штучне".
А Бюхаг це і є об'єднання в тому числі і майстрів штучників.Тому прізвища майстрів,особливо такого як Пауль Шух,на зброї Бюхаг обов'язкова як показник справжності,якості і елегантності.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Переконався лише в тому .що купується хлам за декілька сотень.а потім повна. " рихтовка ", що передбачає --шустування.заварювання прогарів лоба колодки.наварювання підствольних гаків .вороніння стволу та фініш --кольорова "калка".Ну і дерево само собою реставрується.Хто має "пробки" для заміру діаметру каналу стволу та чокових звужень. це все виявить по стволу "чорному", а по інших деталях лише при доскіпливому огляді :oops::D
Але все це відношення до даної рушниці ніякого не має.Тут все в оригіналі як було.
 
Останнє редагування:

Ivan1970

Мисливець
Переконався лише в тому .що купується хлам за декілька сотень.а потім повна. " рихтовка ", що передбачає --шустування.заварювання прогарів лоба колодки.наварювання підствольних гаків .вороніння стволу та фініш --кольорова "калка".Ну і дерево само собою реставрується.Хто має "пробки" для заміру діаметру каналу стволу та чокових звужень. це все виявить по стволу "чорному", а по інших деталях лише при доскіпливому огляді :oops::D
Але все це відношення до даної рушниці ніякого не має.Тут все в оригіналі як було.
На рахунок даноі рушниці коментарів давати нехочу.Нехай іі оцінюе потенційний покупець а власнику Я побажав вдалого продажу!!! На рахунок вище сказаного Вами не Всі такі ,як Ви описуете,просто треба в тексті теми писати чесно ,що робилось а що ні в даних рушницях .Більше давати інформаціі.Більше довіряти людям а якщо Ви мали діло з нечесними продавцями ,то відверто про це повідомте ,буде цікаво??? З повагою!!!
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
На рахунок даноі рушниці коментарів давати нехочу.Нехай іі оцінюе потенційний покупець а власнику Я побажав вдалого продажу!!! На рахунок вище сказаного Вами не Всі такі ,як Ви описуете,просто треба в тексті теми писати чесно ,що робилось а що ні в даних рушницях .Більше давати інформаціі.Більше довіряти людям а якщо Ви мали діло з нечесними продавцями ,то відверто про це повідомте ,буде цікаво??? З повагою!!!
Я з нечесними продавцями справи не маю.А якщо такі і були ,то пішли вже давно туди де їхнє місце.Те що робилось з рушницею до того як вона потрапляє до нового власника може знати попередній власник ,але не завжди.Майже всі рушниці які приїхали сюди з Польщі.,пройшли "спец-рихтування".Тому то цей Бюхаг є набагато цікавішим а ніж "варені -перешустовані" залізяки.

Та і тема ця для продажу а не описування того ,що немає жодного відношення до даної рушниці.

Прошу вибачення у власника теми.за не доречну дискусію.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Я з нечесними продавцями справи не маю.А якщо такі і були ,то пішли вже давно туди де їхнє місце.Те що робилось з рушницею до того як вона потрапляє до нового власника може знати попередній власник ,але не завжди.Майже всі рушниці які приїхали сюди з Польщі.,пройшли "спец-рихтування".Тому то цей Бюхаг є набагато цікавішим а ніж "варені -перешустовані" залізяки.

Та і тема ця для продажу а не описування того ,що немає жодного відношення до даної рушниці.

Прошу вибачення у власника теми.за не доречну дискусію.
Все ок! Я не проти дискусій
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Леха прости за флуд в твоей теме...;););)
 
Статус
Закрита.
Зверху