Бігль

riggan

Мисливець
У батька є. А батько не мисливець. Виводить собаку в ліс на прогулянки. Сам їде на велосипеді а собака на дорогу виганяє кіз. Батько шуткує, каже боїться щоб кабанів не погнав))) Дуже своєнравний пес, потрібно займатися
 

Вік71

Снайпер
В мого сусіда є! Сусід постійно не живе в селі,а приїзджає час-від-часу літом,як на дачу! Закриває на подвір"ї ,і нікуди не випускає,бо одного разу вибіг за котом-шукали три дні !
 

riggan

Мисливець
Батьків теж тікає до лісу, але вертається години через 3-5. Одного разу три дні не було, за сукою побіг, вернувся голодний але задоволений. Завжди сам вертається
 

Schmied

Слідопит
Дуже малий досвід у мене. Бігає, гавкає, підранка бере. Але от коза це біда для мого Вінча. Якщо взяв слід, то це надовго. Як припинити цей процес?
Если у Вас «дальнобойный» бигль, то купите Garmin Astro. У знакомого бигль изначально был заточен на зайца и с его слов- лучше собаки нет ( без обид владельцам других пород гончих). Говорит, что полаз более плотный, на «коротке» , а по гону- тихоход( не паратый), поэтому и заяц по ним не « летит». Если постоянно стреляете косуль, то и искать будете часто....
 
Зверху