Бій рушниці

Статус
Закрита.

север

ветеран форуму
надійна команда
Знаю Андрея не один год и ничего из того что Вы сказали никогда за ним не наблюдал.
И замечания делать на этом форуме можно не только Вам.
Я лишь отреагировал на его голословные предположения, не находите?
Если бы Вам , на голову, пытались...- Вы бы промолчали?!
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
НУ, попросту, бил все и на всяком расстоянии. Чего у нас точно не получалось из наших ружей... Прошу учесть, что стрелял я не очень плохо... СМтрельбой занимался долго и активно, и профессионально! Ну, большой стандарт точно стрелял на 300 м из трех положений. Єто, конечно, не дробовик, но и тут получалось неплохо...
 

KFoR

Зброяр
Стріляє краще за те з чим порівнював, більшість полювань припадає на певну рушницю, мені простото комфортно, та про супер бій помоєму не писав, може хіба до мене вже склероз прийшов чи маразм:(:D
Ну, от на четвертій сторінці вже починаємо говорити про числа. А з якими моделями порівнювали і в як експеримент проходив і що міряли?
 

kef

Зброяр
Я всегда ХАМОВ и ВЫСКОЧЕК, ставлю на место. Почитайте, пожалуйста , ЕГО высказыванье выше.
Прежде, чем делать такие замечание.
Вадиме .Ви як вийшли з "відпустки".то стали іншою людиною з ознаками не прихованої агресії до співрозмовника.Згадайте своє повідомлення в темі -курилка -.
Та примиріться з своїми опонентами дискусій.Якщо визнаєте свої помилки в спілкуванні. я Вам перший протягну руку як-мисливець-мисливцю
 

Vov-1

Зброяр
Стріляє краще за те з чим порівнював, більшість полювань припадає на певну рушницю, мені простото комфортно, та про супер бій помоєму не писав, може хіба до мене вже склероз прийшов чи маразм:(:D
Вибачаюсь:oops::oops::oops:Зпутав НІКи...П'ятниця...Ще раз,перепрошую:oops::)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
люди с вашими спорами и перемигиваниями друг с другом все темы превращаются в курилку:(
Так, блин, такие ... дурные вопросы, что без юмора - никак! Иначе тут свихнуться можно. Особенно - после работы!
Все - жена ждет!..
 

_brodyaga

Мисливець
Ну, от на четвертій сторінці вже починаємо говорити про числа. А з якими моделями порівнювали і в як експеримент проходив і що міряли?
Я там здається з чим де і коли писав і ще там знизу був припис що то моя особиста думка. Нікому нічого не доказую і не збираюсь. Пишу свої спостередення і відчуття
 

Vov-1

Зброяр
Всим дякую за пояснення:)ТОПіку,за тему...Тепер я можу писати в інших темах,що ,,супер бій" якоїсь рушниці,не більше ніж ,,Бла-бла- бла" .Якщо не виконується низка умов...Таких як: ,,Однаковий калібр,номера дробу,спорядження,довжина стволів і їх свердловка....." Ще раз ,дякую...;):D
 

ldkukr

Снайпер
Ну, от на четвертій сторінці вже починаємо говорити про числа. А з якими моделями порівнювали і в як експеримент проходив і що міряли?
Не выдержал пошёл к классикам: http://www.shooting-ua.com/dop_arhiv/dop_2/books/Chto_takoe_horoschij_boj_ruzhija.pdf
Станица 5 и 6 для общего понимания
 

Budulay

Мисливець
Взагалі, так і треба робити! Я так із своїми рушницями і робив, коли вже став дорослим (розумним у цьому сенсі). За раз відстрілюівав з нової рушниці по 150 самоспоряджених набоїв, партіфями по 5 штук, різні масові категорії шроту та пороху. Під мішенню - ще й дошку для "вимірювання" різкості.
Що ще?
Не тратьте сили. Ви це робили бо Вам було цікаво, і Ви хотіли зрозуміти можливості своєї зброї, і я так робив з усіма , які мав в користуванні(Иж 58 МА, ТОЗ бм, Берданка, Мц 20 01, Чіфсан 555, Иж54 55 го року, Иж 57, АТА Neo 12), тому що теж хотів знати на що моя зброя здатна. Люди тратять шалені гроші купуючи зброю, і далеко не таку, яка була, чи є в моєму користуванні, масу свого часу, нервів, коштів і т. д. , щоб найти відповіді на питання, які їх цікавлять,а кілька зарозумілих теоретиків,не відриваючись від моніторів, хочуть, щоб їм надали якісь формули і геометричні та фізичні параметри. Щоб хтось все робив, а вони будуть читати і пізнавати вершини, нічого при цьому не роблячи.
 

_brodyaga

Мисливець
Всим дякую за пояснення:)ТОПіку,за тему...Тепер я можу писати в інших темах,що ,,супер бій" якоїсь рушниці,не більше ніж ,,Бла-бла- бла" .Якщо не виконується низка умов...Таких як: ,,Однаковий калібр,номера дробу,спорядження,довжина стволів і їх свердловка....." Ще раз ,дякую...;):D
І не забувайте саме головне, що як рушниця Вам не "ляже" як кажуть в руку, то яка б це не була супер модель, які б тех характеристики в неї не були.... для Вас вона буде не більше як шось буденне і постріл чи трофей не принесе в повній мірі відчуття кайфу чи ейфорії.
 
Останнє редагування:

KFoR

Зброяр
Не тратьте сили. Ви це робили бо Вам було цікаво, і Ви хотіли зрозуміти можливості своєї зброї, і я так робив з усіма , які мав в користуванні(Иж 58 МА, ТОЗ бм, Берданка, Мц 20 01, Чіфсан 555, Иж54 55 го року, Иж 57, АТА Neo 12), тому що теж хотів знати на що моя зброя здатна. Люди тратять шалені гроші купуючи зброю, і далеко не таку, яка була, чи є в моєму користуванні, масу свого часу, нервів, коштів і т. д. , щоб найти відповіді на питання, які їх цікавлять,а кілька зарозумілих теоретиків,не відриваючись від моніторів, хочуть, щоб їм надали якісь формули і геометричні та фізичні параметри. Щоб хтось все робив, а вони будуть читати і пізнавати вершини, нічого при цьому не роблячи.
Ну результатами своїх експериментів я ділився тут на форумі, тільки там нігде не фігурувало слово "бій" і тим більше саме його порівняння
 

KFoR

Зброяр
Добре "формули" немає їдемо далі.
А як термін "бій" звучить в німецьких зброярів, або англійських?
 

_brodyaga

Мисливець
Добре "формули" немає їдемо далі.
А як термін "бій" звучить в німецьких зброярів, або англійських?
Думаю як і в нас, тільки там ще добавляється комфорт використання, живучість за 50000 пострілів, естетичність, індивідуальність...
 

Vov-1

Зброяр
І не забувайте саме головне, що як рушниця Вам не "ляже" як кажуть в руку, то яка б це не була супер модель, які б тех характеристики в неї не були.... для Вас вона буде не більше як шось буденне і постріл чи трофей не принесе в повній мірі відчуття кайфу чи ейфорії.
Свою рушницю,я пристріляв...Під свої потреби:)Але ні в одному повідомленні не написав,що в неї ,,супер бій" і ця модель ,,цяця" а інші ,,кака"...;)
 

Genry

Снайпер
Однозначно море позитива подарил топикастер)
Пятничная тема. Супер)
Север ещё к серьезности призывал, тоже повеселило)
По десятибалльной системе его ружьё наверняка 10/10, но вот вопрос: 10/10 каких единиц?)
При встрече с меня бутылка топикастеру, как приз за прекрасное настроение
 

Vov-1

Зброяр
Однозначно море позитива подарил топикастер)
Пятничная тема. Супер)
Север ещё к серьезности призывал, тоже повеселило)
По десятибалльной системе его ружьё наверняка 10/10, но вот вопрос: 10/10 каких единиц?)
При встрече с меня бутылка топикастеру, как приз за прекрасное настроение
Телефончик маєте...А ми ,,підтягнемся"...:p:)
 
Статус
Закрита.
Зверху