Бінокль 20х60

Статус
Закрита.

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
З метою подальшого продажу, прошу оцінити даний прибор. Бінокль в хорошому стані ,є незначні потертості,в комплекті футляр.
Рік виготовлення -1997 ?
 

Вкладення

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
ІМХО: з точки зору як для полювання, він завеликий і за кратністю, і за розмірами (у том числі - вагою). Навіть у рейди на охорону намагалися брати невелики за габаритними розмірами біноклі.
Через це його іноді... дарують або продають! ;)
ПіСі. У мене теж десь такий лежить вдома...
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, брав для охорони, думав, великий буде кращим. Але, у процесі використання, з'ясувалося, що... ну я писав. Десь лежить у речах, іноді дивлюсь на небо чи щось таке. Бінокль гарний, але все для своєї справи!
Колись (я ще молодий був) працював зі мною один тоді вже старий колега. Він брав на полювання із собою пляшку, стопку, шоколадку, 2-5 набоїв (залежно від завдання) та сухі запасні шкарпетки. А я - великий рюкзак станковий. Він мені сказав: Вовка, доживеш до моїх років, будет думати, що із собою брати та тягати!
В мене було майже все на всі випадки, які могли трапитися!.. ;)
 

томка

Снайпер
На воду,берег хорош! Шт. пять в Индии оставил..как не поеду -"давай "Зенит ЕТ", давай бинокль 20Х...;). Один бинокль-два кожаных плаща:eek:.
 

okhorly

Слідопит
Для охоты излишен, для моря хорош. Может штурман купит. 50-70 долларов. КМК.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда

Арго

S-Moderator
Команда форуму

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда
невже йому ціна в базарний день 1200 грн ???
Больно он специфический: очень сомневаюсь,что в него можно смотреть с рук, без доп.опоры.Отсюда и спрос/цена на него не ахти. Середнячок с 8-10 кратной оптикой куда более популярен и востребован.
 
Останнє редагування:

okhorly

Слідопит
Больно он специфический: очень сомневаюсь,что в него можно смотреть в рук, без доп.опоры.Отсюда и спрос/цена на него не ахти. Середнячок с 8-10 кратной оптикой куда более популярен и востребован.
По факту это морской бинокль, носить его в поле тяжко и неудобно.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
По факту это морской бинокль, носить его в поле тяжко и неудобно.
Полем полювання не обмежується.
Ви бачили очі переляканої качки- думаю що ні , а в цей апарат можна побачити :D:D:D
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Больно он специфический: очень сомневаюсь,что в него можно смотреть в рук, без доп.опоры.Отсюда и спрос/цена на него не ахти. Середнячок с 8-10 кратной оптикой куда более популярен и востребован.
Отвір (гніздо) для установки штативу відсутнє, так що тримати в руках до 1,5 кг прийдеться.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Стало самому цікаво, вікіпедія каже, що є театральні і польові біноклі.
Виходить що по полю його тягати обов'язково.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Так, вроде, морской 40-х?
Це свіжий бінокль, і далеко не військовий,а підтвердженням тому утримуючий ремінь!!!Ну і відповідно чохол до нього,хоча фото такого відсутнє,але знову ж таки,наявний ремінь говорить про те,що це повинен бути чохол з кордури,шкірзамінника,або з тонкої свинячої шкіри,а не чохол військового зразку,
 

север

ветеран форуму
надійна команда
За 15 контрактов таких не видел на судах. При современных средствах навигации 40 излишне много, КМК. Возможно на китобоях были, но я эти времена не застал.
Самому интересно! Но про 40-крат, на морских биноклях, где-то читал!
 
Статус
Закрита.
Зверху