ВАЗ 2121 Нива

Статус
Закрита.

ШАМАН1111

Мисливець
Ходова повністю перебрана, Дно поварено, нічого не гримить, не стучить, замінено багато запчастин на нові, нові силові бампера та пороги, нові фари, повороти, новий вентилятор, нова АКБ 74, нові хрестовину, нові кріплення роздатки, нові тормоза по кругу, циліндрики та колодки, новий головний циліндр щеплення, нове покриття підлоги, нові чотири зимових колеса Mishelin alpin залишок протектора 90 відсотків, заміна пальців в мостах, все працює, все включається. Мотор працює відмінно, масла не бере. Масло після заміни 700 км. Електронне запалювання. Заводиться з пів оборота в любу пору. Антифриз G11 заміна в листопаді. Передні сидіння іномарка. При бажанні косметика. Розгляну любі варіанти обміну з вашою доплатою. Обмін буде дорожче. Можливий обмін на зброю з доплатою чи без.
0999221444
 

Вкладення

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю камрад!
Що б цікавило по зброі на обмін?
 

Oleksandr465

Новачок
Маузер м 18 гарна оптика глушник титан чохол настріл 20 нобоїв майже новий
 

ШАМАН1111

Мисливець
Доброго дня всім.
Рік 1981.
Обмін розгляну всі варіанти. Хотілося б вертикальну берету чи тоз 34, іж 27, іж 12, іж 54, іж 26.
Можу взяти кілька штук.
Нарізна обговорюється індивідуально. Хотілося б в малому калібрі і за норм ціною. Нарізну більше 1000 у.о. не розглядаю.
Доплата може бути в обидві сторони.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня всім.
Рік 1981.
Обмін розгляну всі варіанти. Хотілося б вертикальну берету чи тоз 34, іж 27, іж 12, іж 54, іж 26.
Можу взяти кілька штук.
Нарізна обговорюється індивідуально. Хотілося б в малому калібрі і за норм ціною. Нарізну більше 1000 у.о. не розглядаю.
Доплата може бути в обидві сторони.
Вітаю
Комбінашка в 12/222 з моєю доплатою,по домовленості,або ще плюс гладкоствол
https://uoor.com.ua/forum/index.php...kka-Фінляндія-12-70-222Рем-12-70-7х57r.99397/
 

ШАМАН1111

Мисливець
Вітаю
Комбінашка в 12/222 з моєю доплатою,по домовленості,або ще плюс гладкоствол
https://uoor.com.ua/forum/index.php...kka-Фінляндія-12-70-222Рем-12-70-7х57r.99397/
Дякую Костя. Такий варіант можу розглядати хіба ІЖ 94.
Мелкашка тільки цікавить типу Вальтера G 22, або щось схоже - щоб був повний комплект з глушником, кріпленням оптикою і т. д.
 
Статус
Закрита.
Зверху