Вальдшнеп

Morgot

Мисливець
Было два подъёма в посадке вдоль реки.Днепр.обл., Межевской район
Три года как охочусь, еще вальдшнепа в Межевском не видел.Может в теории один случай и был, поднял спаниель, думал самка фазана, не стрелял, и уж потом появились сомнения, что-то очень шустрая и маленькая курица, но это догадки). Где именно в Межевском видели, если не секрет? Можно в л/с.
 
  • Like
Reactions: DVV

XXL

Снайпер
Три года как охочусь, еще вальдшнепа в Межевском не видел.Может в теории один случай и был, поднял спаниель, думал самка фазана, не стрелял, и уж потом появились сомнения, что-то очень шустрая и маленькая курица, но это догадки). Где именно в Межевском видели, если не секрет? Можно в л/с.
Новопавловка,вдоль р.Волчья
 

VS1975

Снайпер
Перв

Первый раз встречаю на форуме человека с моего района, да ещё и из соседней деревни.
Удача)
Если вы охотитесь на вальдшнепа, хотел бы задать вам пару вопросов, если вы не против.
Та Вам вже пора десь за столом задавать питання один одному ;) :D :D :D. Сам Бог велів.
 

mulyavchik

Снайпер
Пішла ,,тяга,,
Сьодні собачка товариша підняла 4 валюш і 4 мною були добуті,товариш не мав бажання дертися по корчах,тому всі лаври дісталися мені;)
Переглянути вкладення 608300 Переглянути вкладення 608301 Переглянути вкладення 608302
Костю,а шо це ти з 27 Іжаком полюєш?Ностальгія взяла,чи вирішив пилюку поздувати?
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Костю,а шо це ти з 27 Іжаком полюєш?Ностальгія взяла,чи вирішив пилюку поздувати?
Олексій,в цього іжика,найкоротші стволи і шикарні звуження,вага прекрасна,бій просто ,,атас,,рідко з неї ,,мажу,,по птиці,тому на польову і лісову птаху я полюбляю цю рушничку
 

вовцюгака

Мисливець
Сегодня первый раз ждал осеннюю тягу, с раннего вечера до полной темноты, лёт-0, замёрз п... Хотя весной,как на «чёрных камнях». И само собой возник вопрос— а вообще осенняя тяга существует, её кто-то видел?
Рано в ранці,коли ще темно ,то тянув протягом неділі(ср,сб,нд)кожного разу коли приїджав до річки.Вчора нічогісенько,Качва місцева мабуть теж відлітає потихеньку...
 

mulyavchik

Снайпер
Олексій,в цього іжика,найкоротші стволи і шикарні звуження,вага прекрасна,бій просто ,,атас,,рідко з неї ,,мажу,,по птиці,тому на польову і лісову птаху я полюбляю цю рушничку
От бачиш,могли ж "наші"зробити щось достойне,що б аж в Канаду потрапило.Не все так було погано.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
От бачиш,могли ж "наші"зробити щось достойне,що б аж в Канаду потрапило.Не все так було погано.
Могли,якщо ,,партія наказала,, більшість хорошого відправляли для ,,буржуа,,на загниваючий ,,захід,,а пролетаріату залишалося все решту
 

Himerin

Мисливець
Олексій,в цього іжика,найкоротші стволи і шикарні звуження,вага прекрасна,бій просто ,,атас,,рідко з неї ,,мажу,,по птиці,тому на польову і лісову птаху я полюбляю цю рушничку
Если не секрет, что за стволы и сужения?
 
Зверху