Вартість бланків ліцензій на копитних

Статус
Закрита.

Hovarf

Слідопит
Всім доброго дня! Шановні форумчани, хотілося б почути вашу думку стосовно того, які повинні бути ціни на бланки ліцензій на копитних тварин. Нагадаю, що зараз вони становлять : на козулю - 200 грн., на кабана - 600 грн., на оленя - 1 000 грн. Підкреслюю - це ціни на самі лише бланки. Це питання частково обговорювалось в темі " фазан ...", але для більш широкої дискусії я вирішив створити окрему тему. Цікаво буде почути ваші думки з цього приводу.
 

Hovarf

Слідопит
Всі дуже жваво обговорюють ціну контрольної картки, вартість членських внесків , а тут - гробова тишина.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Да какая разница, сколько стоит бумажка?! Важен конечный результат - т.е. стоимость услуги "корыстувача" охотугодий. Или Вы думаете, что если бланк будет стоять 1 грн, то и лицензия на кабана обойдется в 3 гривны?
 

Hovarf

Слідопит
Или Вы думаете, что если бланк будет стоять 1 грн, то и лицензия на кабана обойдется в 3 гривны?
Якщо полювання на оленя , для прикладу, коштує умовно - 3 000 грн. (з бланком ліцензії, єгерськими послугами, вартістю м'яса та тому подібне), а бланк ліцензії буде коштувати не 1 000 грн., як коштує зараз, а наприклад - гривень 20 - 50. То в такому випадку вартість цього полювання мала б бути близько 2 000 грн. Звичайна арифметика. Чи може для Вас така різниця в ціні не є суттєвою?
 
  • Like
Reactions: crp

saeco

Мисливець
Якщо полювання на оленя , для прикладу, коштує умовно - 3 000 грн. (з бланком ліцензії, єгерськими послугами, вартістю м'яса та тому подібне), а бланк ліцензії буде коштувати не 1 000 грн., як коштує зараз, а наприклад - гривень 20 - 50. То в такому випадку вартість цього полювання мала б бути близько 2 000 грн. Звичайна арифметика. Чи може для Вас така різниця в ціні не є суттєвою?
А що Ви, особисто, зробили для підтримання поголів'я дичі???
Ви вклали гроші в:
а) будівництво і ремонт годівниць;
б) закупку зернових;
в) закупку солонців;
г) заготівля віників;
д) витрати на пальне;
е) заробітну плату;
ж) податки;
з)...я) і ще ціла низка прямих витрат.
У вартість ліцензії на полювання закладаються всі витрати на підтримку мисливського господарства протягом цілого року.
Зниження вартості послуг може бути тільки за рахунок збільшення поголів'я і як наслідок отримання від Агентства лісових ресурсів більшої кількості ліцензій.
Як правило, видаються ліцензії на відстріл 20% від загального поголів'я.
 

Hovarf

Слідопит
...и как оно есть на самом деле-две большие разницы.
Згідний, але ж форум для того і створений , щоб обговорювати проблемні питання, висловити свою думку, почути думку інших, погодитися з нею (або не погодитися). Чи може я в чомусь не правий?
 

Hovarf

Слідопит
А що Ви, особисто, зробили для підтримання поголів'я дичі???
Ви вклали гроші в:
а) будівництво і ремонт годівниць;
б) закупку зернових;
в) закупку солонців;
г) заготівля віників;
д) витрати на пальне;
е) заробітну плату;
ж) податки;
з)...я) і ще ціла низка прямих витрат.
У вартість ліцензії на полювання закладаються всі витрати на підтримку мисливського господарства протягом цілого року.
Зниження вартості послуг може бути тільки за рахунок збільшення поголів'я і як наслідок отримання від Агентства лісових ресурсів більшої кількості ліцензій.
Як правило, видаються ліцензії на відстріл 20% від загального поголів'я.
Ви запитуєте мене особисто, -що я зробив для підтримання поголів'я, чи це образно?
 

Hovarf

Слідопит
Ви вклали гроші в:
а) будівництво і ремонт годівниць; Ці витрати повинен вкладати кожен користувач угідь, це передбачено законодавством, ним же і визначена мінімальна сума вкладень на охорону та відтворення тварин.
 

Hovarf

Слідопит
Ви вклали гроші в:
а) будівництво і ремонт годівниць;
Ці кошти повинен вкладати кожний користувач мисливських угідь, це визначено законодавством, в законі визначена мінімальна сума вкладень на 1 000 га угідь.
 

Hovarf

Слідопит
Зниження вартості послуг може бути тільки за рахунок збільшення поголів'я і як наслідок отримання від Агентства лісових ресурсів більшої кількості ліцензій.
Ну а тут, шановний, Ви пишете таку, вибачте за слово, біліберду, що я навіть не можу нічого сказати у відповідь. І на остаток, - охолоньте і уважно почитайте моє перше повідомлення в цій темі , - ціна бланку ліцензії, до чого тут послуги , пальне, годівниці і все інше про що Ви пишете?
 

saeco

Мисливець
Ну а тут, шановний, Ви пишете таку, вибачте за слово, біліберду, що я навіть не можу нічого сказати у відповідь. І на остаток, - охолоньте і уважно почитайте моє перше повідомлення в цій темі , - ціна бланку ліцензії, до чого тут послуги , пальне, годівниці і все інше про що Ви пишете?
Що Ви маєте на увазі під терміном "Бланк ліцензії"?
Ви користувач мисливських угідь?
 

Hovarf

Слідопит
Що Ви маєте на увазі під терміном "Бланк ліцензії"?
Під терміном "бланк ліцензії" маю на увазі номерний зелений папірець з голограмою (бланк суворої звітності) на якому надруковано вид тварини, ціна бланку і ще багато дечого, що повинен заповнювати розпорядник полювання сам вручну (прізвище мисливця - на кого виписана ліцензія, дата полювання - прописом, відмітка про добутого звіра - вік, вага, місце полювання). На кожен ліцензійний вид тварин Держагентством лісових ресурсів встановлені фіксовані ціни на відповідні бланки ліцензій (бланк ліцензії на козулю - 200 грн., бланк ліцензії на кабана - 600 грн. і т. д.) Бланки ліцензій Держагентством видаються користувачам мисливських угідь (після попередньої оплати) через обласні управління лісового господарства, відповідно до встановлених лімітів відстрілу. Кошти за бланки ліцензій йдуть на рахунок Держагентства лісових ресурсів. Ви цього не знали?
 

saeco

Мисливець
Під терміном "бланк ліцензії" маю на увазі номерний зелений папірець з голограмою (бланк суворої звітності) на якому надруковано вид тварини, ціна бланку і ще багато дечого, що повинен заповнювати розпорядник полювання сам вручну (прізвище мисливця - на кого виписана ліцензія, дата полювання - прописом, відмітка про добутого звіра - вік, вага, місце полювання). На кожен ліцензійний вид тварин Держагентством лісових ресурсів встановлені фіксовані ціни на відповідні бланки ліцензій (бланк ліцензії на козулю - 200 грн., бланк ліцензії на кабана - 600 грн. і т. д.) Бланки ліцензій Держагентством видаються користувачам мисливських угідь (після попередньої оплати) через обласні управління лісового господарства, відповідно до встановлених лімітів відстрілу. Кошти за бланки ліцензій йдуть на рахунок Держагентства лісових ресурсів. Ви цього не знали?
Знаю.
Ви не дали точну відповідь.
Агентство Лісових ресурсів є Державною установою. Ціни на бланки встановлює Держава.
В ціну входить вартість здобутого звіра + вартість бланку.
Не забувайте, що тваринний світ є власністю Держави. Через цей Бланк Держава "продає" користувачу угідь тварин для полювання.
Висока ціна самого обумовлена в т.ч. вартістю виготовлення голограми малою партією.
Голограма це не дешеве задоволення. Монополістом є СП "Голографія" концерну "ЕДАПС".
 

Hovarf

Слідопит
В ціну входить вартість здобутого звіра + вартість бланку.
А коли полювання завершилось , а звіра не добули? Ліцензія закривається, колектив платить 600 грн. користувачу угідь (тобто державі) - за використаний бланк ліцензії на кабана). То де ж тут вартість "здобутого" звіра?
 

Hovarf

Слідопит
Висока ціна самого обумовлена в т.ч. вартістю виготовлення голограми малою партією.
І з цим не можу погодитись. Не може виготовлення номерного бланку, скільки б голограм він не мав, коштувати від 200 до 600 грн. Це абсурд. Виникає ще одне логічне запитання, - а чи так вже обов'язково має бути ця голограма на бланку ліцензії? Не було б достатньо лише серії та номеру з кількох цифр? Адже в кожній області бланки ліцензій видаються обласними управліннями кожному користувачу під ретельним обліком (куди потім і здаються), практично щотижня подається інформація про використання ліцензій. Кому спаде на думку полювати з підробленим, або фальшивим бланком?
 
Статус
Закрита.
Зверху