Вартість трьохствольної рушниці Ernst Steigleder Berlin

Арго

S-Moderator
Команда форуму
і буде продаватись вічно.колекційноі цінності даний екземпляр немае.
Ну,народ і націнили ви!!!Не хотів влазити в цю "оцінку",але якщо взялись,то цініть реально з оглядом всіх сторін того що оцінюєте.А якщо не знаєте,чи не вмієте,то не беріться.Не буду міняти своїх поглядів і принципів на оцінку зброї по фотографіях,але дещо скажу,а ви вже робіть свої висновки.Зброї Ернста Штейгледера в Україні приблизно 1-2 одиниці,а на теренах бувшого СРСР-3-4-це перше,а друге придивіться на фото і цим буде все сказано.

Ернст Штейгледер-2.jpg

Це фото членів мисливського клубу"Діана" -цвіту власників зброярських майстерень довоєнної німеччини.Другий зправа і є -Ернст Штейгледер!Крім нього перший зліва Отто Бок,другий зліва- Людвіг Шиві.Фамілії думаю вам знайомі.Від цього і думайте про ціну виставленого девайсу,навіть і з нарізним стволом такого калібру,хоча зараз боєприпаси є на любий смак і колір!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

gaudi

Слідопит
Ну,народ і націнили ви!!!Не хотів влазити в цю "оцінку",але якщо взялись,то цініть реально з оглядом всіх сторін того що оцінюєте.А якщо не знаєте,чи не вмієте,то не беріться.Не буду міняти своїх поглядів і принципів на оцінку зброї по фотографіях,але дещо скажу,а ви вже робіть свої висновки.Зброї Ернста Штейгледера в Україні приблизно 1-2 одиниці,а на теренах бувшого СРСР-3-4-це перше,а друге придивіться на фото і цим буде все сказано.

Переглянути вкладення 657151
Це фото членів мисливського клубу"Діана" -цвіту власників зброярських майстерень довоєнної німеччини.Другий зправа і є -Ернст Штейгледер!Крім нього перший зліва Отто Бок,другий зліва- Людвіг Шиві.Фамілії думаю вам знайомі.Від цього і думайте про ціну виставленого девайсу,навіть і з нарізним стволом такого калібру,хоча зараз боєприпаси є на любий смак і колір!!
тоді озвучти свою ціну якою ви іі бачите.цікаво.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
тоді озвучти свою ціну якою ви іі бачите.цікаво.
Я по фото цього ніколи не робив і не буду робити.Така оцінка називається-секс по фотографії!!А для себе,зайдіть,ну на приклад,на "Віоліті" і подивіться що і як приблизно ціниться,але це буде приблизно,бо гарантую,що роботи Шейгледера ви там не побачите.Нехай річ не куплять за виставлену ціну,але вона від того ніколи не загубить свою істинну ціну.Це не ТОЗ і ІЖ,що можна натиснути і збити ціну до копійок.Це вічні шедеври.Істинні цінителі такої зброї не ходять з нею по лісах,від чого вона стає подібна до по вигляду до сторожової рушниці,а здувають з неї щоденно порох.Тоді такі екземпляри і зберігаються вічно,а не підлягають критиці типу, " про супер стан говорити не приходиться.того що формуе ціну тут немае.....на жаль.... ",вона цього не заслуговує!!
 
Останнє редагування:

gaudi

Слідопит
Я по фото цього ніколи не робив і не буду робити.Така оцінка називається-секс по фотографії!!А для себе,зайдіть,ну на приклад,на "Віоліті" і подивіться що і як приблизно ціниться,але це буде приблизно,бо гарантую,що роботи Шейгледера ви там не побачите.
згідний з вамина 100.щоб оцінити треба тримати предмет в руках.про те тут уява формуеться по фото.і від перших вражень нікуди.з повагою....
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
https://guns.allzip.org/topic/112/818778.html

https://www.morphyauctions.com/jame...https://guns.allzip.org/topic/112/818778.html

Сто тысяч миллионов оно не стоит, от слова совсем ИМХО, конечно при личном осмотре может оказаться, что стволы идеально новые без всяких изъянов, а на колодке полные замки, а эти фото умелый "фотошоп" , в этом случае цена действительно могла бы быть, но не космической.
 
Останнє редагування:

mulyavchik

Снайпер
тому що патрон специфічний і придбати його можна тільки на замовлення.....
Ну чому? У мене один знайомий прикупив собі трійник Меферта,два 16 і нарізний 8 на 57.Так коли він заморочився цим питанням з приводу покупки нарізних набоїв данного калібру, то вияснилось що виробляє їх в нашчас тільки Сельєррі і Беллот,а ціна становила у Ібісі 100грн. за 1шт.Так що якось так.Все можна знайти,головне мати ціль і бажання.
 

tyrist 1945

Тигр
Ну,народ і націнили ви!!!Не хотів влазити в цю "оцінку",але якщо взялись,то цініть реально з оглядом всіх сторін того що оцінюєте.А якщо не знаєте,чи не вмієте,то не беріться.Не буду міняти своїх поглядів і принципів на оцінку зброї по фотографіях,але дещо скажу,а ви вже робіть свої висновки.Зброї Ернста Штейгледера в Україні приблизно 1-2 одиниці,а на теренах бувшого СРСР-3-4-це перше,а друге придивіться на фото і цим буде все сказано.

Переглянути вкладення 657151
Це фото членів мисливського клубу"Діана" -цвіту власників зброярських майстерень довоєнної німеччини.Другий зправа і є -Ернст Штейгледер!Крім нього перший зліва Отто Бок,другий зліва- Людвіг Шиві.Фамілії думаю вам знайомі.Від цього і думайте про ціну виставленого девайсу,навіть і з нарізним стволом такого калібру,хоча зараз боєприпаси є на любий смак і колір!!
Як би не це фото, я б і не чув про цього Ернста!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

mulyavchik

Снайпер
Ви хочете сказати шо наші діди неприволокли з війни цих чудових рушниць?Я сумніваюсь в цьому.Тай на просторах колишнього Союзу думаю їх є набагато більше,тільки записані вони під Зауери,бельгійки або хранчузи.
 

gaudi

Слідопит
після глобального опусу шанованого Арго,народ притих,з приводу ціни......збираемось з думками.....
 
Зверху