Вартість трьохствольної рушниці Ernst Steigleder Berlin

gaudi

Слідопит
Я по фото цього ніколи не робив і не буду робити.Така оцінка називається-секс по фотографії!!А для себе,зайдіть,ну на приклад,на "Віоліті" і подивіться що і як приблизно ціниться,але це буде приблизно,бо гарантую,що роботи Шейгледера ви там не побачите.Нехай річ не куплять за виставлену ціну,але вона від того ніколи не загубить свою істинну ціну.Це не ТОЗ і ІЖ,що можна натиснути і збити ціну до копійок.Це вічні шедеври.Істинні цінителі такої зброї не ходять з нею по лісах,від чого вона стає подібна до по вигляду до сторожової рушниці,а здувають з неї щоденно порох.Тоді такі екземпляри і зберігаються вічно,а не підлягають критиці типу, " про супер стан говорити не приходиться.того що формуе ціну тут немае.....на жаль.... ",вона цього не заслуговує!!
значить я не істинний цінитель.маю велику слабість до староі майстровоі зброі і зброі високого розбору.про те основний мій принцип,що вся зброя мае стріляти,тобто полювати,тому і висловив свою думку з приводу ціни,повязаноі із станом даноі рушниці.хоча конкретноі ціни не озвучував.П,С,і не збиваю ціну до копійок так як вона мене не цікавить в такому стані........З повагою.



























б
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ви хочете сказати шо наші діди неприволокли з війни цих чудових рушниць?Я сумніваюсь в цьому.Тай на просторах колишнього Союзу думаю їх є набагато більше,тільки записані вони під Зауери,бельгійки або хранчузи.
Головною причиною малонасиченості зброї цієї майстерні в країнах бувшого СРСР є той факт,що територія,де знаходились склади готової продукції зброї мисливського призначення багатьох вівдомих довоєнних брендів після закінчення ВВВ,були і залишились на території юрисдикції збройних сил США.Тому зброї Ернста Штейгледера дуже багато за океаном і цьому підтвердження часте спливання її на аукціонах США.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
після глобального опусу шанованого Арго,народ притих,з приводу ціни......збираемось з думками.....
Це краще ніж рубати відразу 300-400!!Як на мене, то річ повинна коштувати стільки,скільки вона коштує на час оцінки!Для цього і існує обговорення зі всіма "за" і "проти",але обов'язково з доведеними обгрунтуваннями,а не з блукаючими прикидами "+"," - "!!
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
Це краще ніж рубати відразу 300-400!!Як на мене, то річ повинна коштувати стільки,скільки вона коштує .Без занижок і без накруток.Для цього і існує обговорення зі всіма "за" і "проти",але обов'язково з доведеними обгрунтуваннями,а не з блукаючими прикидами "+"," - "!!
Я озвучив реальну ціну за цей предмет. Мені цікаво хто дасть більше. Чесно, я не збиваю ціну і мене не цікавить цей дриллінг. Просто як написано вище, зброя або полює, або колекційна.
 

gaudi

Слідопит
Я озвучив реальну ціну за цей предмет. Мені цікаво хто дасть більше. Чесно, я не збиваю ціну і мене не цікавить цей дриллінг. Просто як написано вище, зброя або полює, або колекційна.
найкраще колекційна полюе.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
!Як на мене, то річ повинна коштувати стільки,скільки вона коштує .Без занижок і без накруток.Для цього і існує обговорення зі всіма "за" і "проти",але обов'язково з доведеними обгрунтуваннями,а не з блукаючими прикидами "+"," - "!!
Но одним из факторов, существенно и объективно влияющим на ценоообразование даже коллекционного оружия является техническое состояние предмета обсуждения, не правда ли? И одного имени мало, если оружие уже, мягко говоря, крепко "уставшее".
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Но одним из факторов, существенно и объективно влияющим на ценоообразование даже коллекционного оружия является техническое состояние предмета обсуждения, не правда ли? И одного имени мало, если оружие уже, мягко говоря, крепко "уставшее".
Як на мене, то річ повинна коштувати стільки,скільки вона коштує на час оцінки!.
 
Останнє редагування:
Зверху