Ваше ставлення до випробувань, змагань та інших кінологічних заходів

"Чи брали ви участь у випробуваннях/змаганнях?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    33

Altay1972

Снайпер
Все залежить від організації
Конечно зависит, но еще сильно зависит от состава участников... приехали одни колхозники, или присутствуют многоуважаемые люди (собаководы и заводчики)....колхозникам можно бублики давать, а второй категории бублики нельзя, хотя бы Д3 минимум...
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Конечно зависит, но еще сильно зависит от состава участников... приехали одни колхозники, или присутствуют многоуважаемые люди (собаководы и заводчики)....колхозникам можно бублики давать, а второй категории бублики нельзя, хотя бы Д3 минимум...

ВИ НЕ ПРАВІ!!!!!!. у Вас упереджене ставлення! Звичайно не все так гладко, як і в любій справі тут є люди і нелюди(( - це спрацьовує наш з Вами менталітет! собачників не можна ділити на колгоспників та поважних людей!!!. Ви зробили свій вибір виходячи із своїх обід - (комусь дали, а мені ні), а це спорт і потрібно себе поводити як справжній спортсмен (впав, згрупувався, став і побіг далі))) і тільки результатом щось комусь доказувати - РЕЗУЛЬТАТОМ!!!!

P\S
Зрозумійте вірно, люди стали принаймні стають по трохи розумніші - тобто бублика їм вже мало)))
І не сперечайтесь)), я вірю що Вас не переконаю...
 

Altay1972

Снайпер
І не сперечайтесь)), я вірю що Вас не переконаю...
Я не сперечаюсь....

собачників не можна ділити на колгоспників та поважних людей!!!
Согласен (в теории), в реалиях делятся...

це спорт і потрібно себе поводити як справжній спортсмен (впав, згрупувався, став і побіг далі))) і тільки результатом щось комусь доказувати - РЕЗУЛЬТАТОМ!!!!
Опять согласен...охочусь со своими собаками как получается...
не хочется вдаваться в полемику... знаю ряд характерных примеров и историй, но их изложение займет Ваше время...
 

собаколюб

Слідопит
Є певні особи, які при проведенні змагань дипломи 1 ст(навіть в 2ст) зажимають до останнього, бо має приїхати друг з класними собаками...
Таке було в моїй практиці, тому точно знаю про що говорю!
+ Коли просила озвучити результати змагань(доречі через тиждень) організатор почав морозитися!
Як мені потім пояснили колеги - ще не всі призові місця продав...
Але то таке - ложка гамна в бочці меду!
Переважна більшість випробувань - причина зустрітися з однодумцями, друзями, завести нові знайомства... Ну і не буду кривити душею, за гарними результатами собак!, хоч і не завжди виходить так як хотілося б.
ПС: а я б хотіла аби модератор приєднав опитування "чи приймали ви участь в випробуваннях/змаганнях? Так/ні"
 

Виталий 2.

Слідопит
Я, до начала всей этой хрени на Донбассе , покатался много по таким мероприятиям. Не имея ни каких знакомых экспертов, не разу не уехали без диплома. Потому как, если собирался куда ехать, забивал на все и недели с полей не вылазил, готовил собак. Сколько я на смотрелся и на слушался не до вольных хозяев. Притензии к экспертам, сопли, слюни, моя собака самая лучшая, дайте диплом, а по факту, смотришь на роботу и думаешь, позорище. Также ,не раз наблюдал как снимались собаки, очень хороших знакомых экспертов.
Один раз, приехал за 100км. На испытания по фазану, не одного знакомого лица. Потянули жребий, ну мы как обычно, в самом конце, начало где то в 8, что-то около тридцати собак, целый день в поле под солнцем, а прошедшие участники один за другим эксперта сначала обхаживают , а потом хают.
В общем, вышли мы в поле около пяти вечера. Результат половина собак без дипломов, всего два Д2, у Бретона и у нас. Местная публика, когда результат услышала, бегают вокруг меня, как?как? я на кобеля кивнул, говорю у него спросите.
Такая же ситуация и по выставкам, стабильно 1е-2еместо, без знакомых.
Вся проблема, я думаю кроется в подготовке собак.
Охота это охота, здесь допустимы вольности, а если Вы привезли собаку на испытания, будьте любезны подготовить её как следует, чтоб как говорится, не стыдно было людям показать!
Я, двумя руками За такие мероприятия.
 
Зверху