Велика Мисливська - ФОТОГАЛЕРЕЯ

север

ветеран форуму
надійна команда
Красивые у нас фото здесь.
Но они, по сути и в своем большинстве, превратили тему в двойник-дубликат уже существующей темы ПРИРОДА.
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Фото-Природа-конкурс.4392/page-56#post-1129940
А ведь цель и смысл темы ФОТОГАЛЕРЕЯ , по замыслу ТС, изначально были совсем другими:
Пропоную всім нам створити гарну фотогалерею, виставляти тільки обережні, гарні і красиві фото трофеїв (пух, перо, копито).
Якщо на фоні трофею/рушниці є пляшки, сигарети, стаканчики чи калюжа крові або дуже "пом'ятий" трофей, не виставляти!
Хочу щоб виглядало так - бажано одна (або кілька) світлин з трофеєм (можна самому з дичиною) і під свитлиної чітко й коротко пишемо пишемо, рік, яка рушниця, яким набоєм добута (якщо самокрут, можна короткий рецепт) і відстань, ВСЕ!
А у нас здесь смешались кони и люди, мухи и котлеты....
И чтобы найти фото с трофеем, ПО ТЕМЕ, нужно лопатить страницы с фото не по теме.
 
Останнє редагування:

Jagdterrier_1927

Новачок
Це перший,зафіксований в області випадок,появи косолапого(за моєї мисливської пам‘яті)...
Ви готові розписатись за всю величезну Рівненську область? :)
Я родом з смт Житомирської області, яке межує з Рівненською. Борсук там був і є постійно.
 

VS1975

Снайпер
Ви готові розписатись за всю величезну Рівненську область? :)
Я родом з смт Житомирської області, яке межує з Рівненською. Борсук там був і є постійно.
Подивіться та почитайте уважно..... Який борсук ?
 

shpak

Мисливець
Ви готові розписатись за всю величезну Рівненську область? :)
Я родом з смт Житомирської області, яке межує з Рівненською. Борсук там був і є постійно.
По-перше:фото більш як інформативне,щоб побачити різницю з борсуком,тим більше пан Кеф скинув,постом вище слід борсука,якщо ви його не бачили вживу;). По-друге:за борсука «розписуватись» не готовий,а за ведмедя-так!!! Тому-що спілкуюсь з мисливцями,мисливствознавцями і користувачами мисливських угідь майже всієї області.
 

kef

Зброяр
Сінокос відкладається на слідуючий тиждень. Причина ось ці світлини . Побачив лиш в різних напрямках від /льожки/ ворушіння трав. І це приблизно в 30 ти метрах від хати і в 20 ти від дороги асфальтної. Таке саме було і в минулих роках. Все частіше заячі виводки у самому селі стають.
20210603_193001.jpg
20210603_193007~2.jpg
20210603_192933~2.jpg
 
Из архива. "2004 г. Угодья Краматорского ОРХ, октябрь месяц. ТОЗ 34 и МЦ 2112,патроны номер 5-с одной прокладкой для уменьшения кучности. Собачка "Рона" ЗСЛ третий год \терьерчик только натаскивался и учился\,все по классике - нашла,подняла на дерево,облаяла,развернула на выстрел,в результате фото на память и масса адреналина. Особая благодарность Оверину Николаю Васильевичу из Умани Охотнику с большой буквы
IMG_20210618_121523.jpg
и заводчику ЗСЛ за "Рону".
 
Угодья Краснолиманского района,МЦ 2112 ,пули Майера на резанных пыжах,два выстрела вдогонку \после первого пятачёк сжался в комок,после второго лег на месте\,расстояние шагов 45 -48 ,потом шурпа и т.д. Год где то 91-92.
 
Из архива : 2007 год,февраль 23 число, борьба с вредными животными, угодья Краматорского ОРХ, МЦ 21 12 ,тройник в контейнере \11 -12 мм. шары\,три выстрела с дистанции метров 80-85,очень крепкий на рану,вес под 60 кг.
IMG_20210618_160631.jpg
 
Зверху