Весенний запрет в Украине раздел 2

Лех

Мисливець
Так почухайте руки, в бильярд карманный с играйте в конце концов, а если у Вас бедственное положение и дети голодные сидят, скинте № карты чем смогу помогу на мясо! без обид!
Просто под впечатлением соседней темы http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Весенний-запрет-в-Украине.521/page-14
Где страждущие с лозунгами "все кроме нас", требуют незамедлительного открытия весенней охоты для всевозможного истребления всего живого в период спаривания, и Вы тут со своими руками, простите за грубость!
Вы СВОЕ МНЕНИЕ ПРИ СЕБЕ ОСТАВЬТЕ!!!Вас никто за уши на охоту не тянет... весеннюю... прям такие правдоборцы...
 

Лех

Мисливець
у каждого свое мнение есть и право на него. а делать из весенней охоты какое то убийство кровавое... так че вы вообще охотитесь ??? играйте в карманный бильярд...
 

DVV

Слідопит
Так почухайте руки, в бильярд карманный с играйте в конце концов, а если у Вас бедственное положение и дети голодные сидят, скинте № карты чем смогу помогу на мясо! без обид!
Просто под впечатлением соседней темы http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Весенний-запрет-в-Украине.521/page-14
Где страждущие с лозунгами "все кроме нас", требуют незамедлительного открытия весенней охоты для всевозможного истребления всего живого в период спаривания, и Вы тут со своими руками, простите за грубость!
На соседней теме хотят разобраться с открытием весенней охоты, почитайте внимательно. Кстати, мы на сайте охотников, обсуждение идет как о сбережении дичи так и ее добычи. И дело не в "мясе", а возможности существования и в Украине весенней охоты как это есть у других. Тема хто вже бачив гусей схожа на перекличку браконьерів. Навіщо цілий місяць дивиться на небо та думку гадати. Яку думку??
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А своими скажу так, МЫ радуемся, что его не перебили всего, в тех странах, в которых весенняя охота РАЗРЕШЕНА, и надеемся, что ОН прилетит к нам осенью, вот там без всяких "обсуждений" возмем в руки ружья и пойдем на ЗАКОННУЮ Охоту!
Поки не наведемо порядок в мисливському законодавстві,не створимо нормальні,дієві,підконтрольні громаді мисливські колективи,поки не навчимося культури в полюванні,не навчимося цінувати природу і її мешканців,не зрозуміємо,що природа це наше багатство і нам її охороняти,допоки не зрозуміємо до кінця всією українською громадою,що браконьєрство є найбільший наш ворог і боротися з ним треба всіма силами і всією громадою,доти відкривати полювання на гусака не можна ні в якому разі!!!Я вже мовчу про доцільність відкриття і інших полювань,бо щораз проводячи аналіз постів декотрих форумчан починаю розуміти,що вони в цій обоймі тимчасові і завдання в них зовсім інше і аж ніяк не спрямоване на захист і без того нещасної української природи!!ІМХО.
 
Останнє редагування:

охотник из Сум

Мисливець
Поки не наведемо порядок в мисливському законодавстві,не створимо нормальні,дієві,підконтрольні громаді мисливські колективи,поки не навчимося культури в полюванні,не навчимося цінувати природу і її мешканців,не зрозуміємо,що природа це наше багатство і нам її охороняти,допоки не зрозуміємо до кінця всією українською громадою,що браконьєрство є найбільший наш ворог і боротися з ним треба всіма силами і всією громадою,доти відкривати полювання на гусака не можна ні в якому разі!!!Я вже мовчу про доцільність відкриття і інших полювань,бо щораз проводячи аналіз постів декотрих форумчан починаю розуміти,що вони в цій обоймі тимчасові і завдання в них зовсім інше і аж ніяк не спрямоване на захист і без того нещасної української природи!!ІМХО.
Не можна відкривати полювання на гусака для простих мисливців.бо будуть заважати іншим(екологам,єгерям та іншим чинушам в мисливському господарстві).
В суботу з сім"єю їздили на природу(благо погода порадувала),так ввечері така канонада стояла,що ніби відкриття на утку.Так де ж все таки правда????(питання до кожного мисливця)
 

Лех

Мисливець
Мужики никто не собирается гусака "валить" кучами из гармат. Разговор об охоте.а не мясозаготовке. Но поднимая тему культуры вопрос не решится. Ее у товарищей которые "могут запретить" никогда не было. и Мы просто даем им возможность взять и позабирать или арендовать угодья,куда потом и носа не сунешь.Рассуждаю на примере. Охотугодья в кировоградской области Велика Андрусивка. Знаю кто арендовал. И все. Зась. звонили спрашивали можно ли лицензию выкупить и т.д... нет!!!! ответ нет!!! угодья мои...
можем доигратся и до того что некуда будет и выехать...
С Ув!!!!!
 

Лех

Мисливець
Не можна відкривати полювання на гусака для простих мисливців.бо будуть заважати іншим(екологам,єгерям та іншим чинушам в мисливському господарстві).
В суботу з сім"єю їздили на природу(благо погода порадувала),так ввечері така канонада стояла,що ніби відкриття на утку.Так де ж все таки правда????(питання до кожного мисливця)
чему удивляетесь ???)))
город Светловодск рядом,там прямо на дамбе гупают.... и никому и дела нет что дамба от города в двух км....
 

Лех

Мисливець
Открыв весеннюю охоту порядок и наведем!!! А так... ну в тихаря поехали погупали... а тем более кто держит угодья типа как в аренде...
Мы правды так не добъемся. Да кстати на днях в новостях на укр нет читал что президент решил провести референдум касательно федерализации украины. дальше надо рассказывать что может быть и не только с охотой ???!!!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Открыв весеннюю охоту
Узаконим БРАКОНЬЕРСТВО!
город Светловодск рядом,там прямо на дамбе гупают
Их Бог накажет!

У нас в прошлом году очень долго не открывали охоту и тоже хватало гупальщиков, так что тоже идти нарушать - прикажите? А если с дамбы головой об лед биться будут? - тоже вместе сними биться прикажите?
Я предпочитаю смотреть за собой, а не за гупальщиками!
Все ИМХО!
 

Лех

Мисливець
Вы на счет Бога сильно не кричите... не факт что Вас нема за что наказать....
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Вас нема за что наказать....
Да все мы не без греха, но за то что гусей с яйцами не стреляли хотя могли бы, то думаю на 0 целых фиг знает сколько сотых ГРАДУСОВ температура в котле будет ниже!
Но ваша тема про открытие охоты весной на сегодняшний день выглядит именно, простите за выражение, как "Узаконить Браконьерство"! ИМХО
 

Лех

Мисливець
а браконство уже давным давно узаконено.... еще с совка.... Вы решили систему ломать... ??? не тут это надо делать...
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Лех

Мисливець
Да все мы не без греха, но за то что гусей с яйцами не стреляли хотя могли бы, то думаю на 0 целых фиг знает сколько сотых ГРАДУСОВ температура в котле будет ниже!
Но ваша тема про открытие охоты весной на сегодняшний день выглядит именно, простите за выражение, как "Узаконить Браконьерство"! ИМХО
Вы знаете я во всяком случае в отличие от Вас пошел к председу нашего уоора и поговорил с ним. просто попросил чтоб он составил письмо. и основания и т.д... я никому доказывать ничего не буду... бейтесь за свое сами!!!
если все равно то не поливайте д.....м других!!!
Никто ничего никому не должен!!!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
пол работы не показывают, а если тут только одна тысячная, так и подавно.... Надеюсь хватит сил и вдохновения и через пару лет представлю во всей красе, ну или, как и других меня поломает система:(, но лучше жалеть о том, что сделал, чем о том, что не сделал!
 

Лех

Мисливець
пол работы не показывают, а если тут только одна тысячная, так и подавно.... Надеюсь хватит сил и вдохновения и через пару лет представлю во всей красе, ну или, как и других меня поломает система:(, но лучше жалеть о том, что сделал, чем о том, что не сделал!
давайте усилия объединять!!!! вместе поломаем систему. или во всяком случае попробуем. я Вам в личку намбер напишу. С Ув!!!!
 

DVV

Слідопит
Не можна відкривати полювання на гусака для простих мисливців.бо будуть заважати іншим(екологам,єгерям та іншим чинушам в мисливському господарстві).
В суботу з сім"єю їздили на природу(благо погода порадувала),так ввечері така канонада стояла,що ніби відкриття на утку.Так де ж все таки правда????(питання до кожного мисливця)[/QUOTE
Шановний сумчанин. Дякую за підтримку. В темі Весенний запрет в Украине я писав
Зайшов сьогодні на уахантер (теж під егідою УМТР) Жах ! На нашому форумі тема звучить Весенний запрет в Украине, а там Охота на гуся 2014-2015. Різниця є ? Думаю, так. Мені зауважували, що я записую інколи до браконьєрів тих, хто активно цікавиться наявністю гуся. Але, те що я там прочитав - це чисто перекличка браконьерів. Наводжу цитату від 18 березня 2015 року " .Ув.Томас.Что я Вам должен объяснять и зачем. Все было как описал s.p.rum. Охоту в Сумской области на гуся не закрывали, в карточке все указано, лимит не превышал." Тобто, влітку 2014 року відкрили, а закрити забули!. І мисливець "законослухняний" все до карточки обліку добутою дичини заносить. Що це мисливський сепаратизм на сумський лад. Може були прийняті закони з грифом зовсім таємно, які дозволяють це робити? Що це таке???!!!. Браконьерство чистої води під егідою УМТР, який не реагує на уахантеровські базікання. Але як би тільки розмови, відкрийте вікна, вуха і свідомість по чому зараз лунають постріли ??? Зі мною особисто деякі форумчани спілкуються, і кажуть що "у нас стрілюють, потихеньку", "їздили, нечого не було", "вчора бачив трьох, на вечірню зорьку збиралися" Де-факто, полюють всі кому заманеться, а де-юре? А для кого ті закони писані?! Писали про совість на полюванні, але її теж іноді пробуджувати треба. В розділі "Ділемося досвідом" майже 5,5 тисяч переглядів, в темі "Допоможіть зупинити браконьерство" 4,5 Думаю, символічно! Оптимізму надають навіть цесняноїі сухі цифри. Закликаю всіх небайдужих долучитися до обговорення теми Весняної заборони в Україні. До речі, ситуація з певним зниженням активності на форумі, дала мені можливість запропонувати певний захід з її просування. Підготовлю, повідомлю.
Прохання по можливості висловитися в темі Весенний запрет в Украине! Дякую
 

DVV

Слідопит
Поки не наведемо порядок в мисливському законодавстві,не створимо нормальні,дієві,підконтрольні громаді мисливські колективи,поки не навчимося культури в полюванні,не навчимося цінувати природу і її мешканців,не зрозуміємо,що природа це наше багатство і нам її охороняти,допоки не зрозуміємо до кінця всією українською громадою,що браконьєрство є найбільший наш ворог і боротися з ним треба всіма силами і всією громадою,доти відкривати полювання на гусака не можна ні в якому разі!!!Я вже мовчу про доцільність відкриття і інших полювань,бо щораз проводячи аналіз постів декотрих форумчан починаю розуміти,що вони в цій обоймі тимчасові і завдання в них зовсім інше і аж ніяк не спрямоване на захист і без того нещасної української природи!!ІМХО.
Треба уважно читати пости декотрих форумчан і дивитися трошки ширше своєї обойми, а не користуватися заскорузлими штампами на кшталт поки не наведимо, поки навчимося культури. І зовсім трагічних, без того нещасної української природи. І не розвішувати ярликів тимчасових
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Треба уважно читати пости декотрих форумчан і дивитися трошки ширше своєї обойми, а не користуватися заскорузлими штампами на кшталт поки не наведимо, поки навчимося культури. І зовсім трагічних, без того нещасної української природи. І не розвішувати ярликів тимчасових
І читаємо і дивимось ширше,а все-таки не бачимо змоги в відкритті весіннього полювання на гусака без видимих змін,які вказані мною в пості вище!!І я не бачу і багато інших також,в тому числі і законотворців!!
І зовсім трагічних, без того нещасної української природи.
А природа не прощає таких вільностей,які ви пропагуєте,вона мстить за них і це ми бачимо ввоче!!Не треба провокувати її.
 
Зверху