Взуття для осіннє-зимового полювання.

huntumy

Зброяр
Користуюсь берцами Талан рифленка, старого типу. Для літа-осені - нормально. вологу не пропускають.
Вологу чи воду? Всі вони пропускають. У мене є талани як зимові так і демісезонні. Взагалі мав чотири пари різних моделей з Gore-tex. Мембрани на таланах немає! Там є плівка яка швидко перетирається. Спочатку тримають воду десь години дві не більше при ходінні по дощу або росі. Потім цей час зкорочується. Буває перейшов канаву шириною 2-3м і вже потекло.
Анатомічно не всім підходять. Наприклад батьку підійшли, а у мене після двох полювань з гончаками пів року на п'ятки не міг стати. Зранку це взагалі піпець.
Тому використовую їх тільки при полюванні на качку.
Собі взяв англійські берци. Тут точно знаю є Gore-tex і зроблено по людські.
 

Вкладення

POMAH-Lviv

Мисливець
Вологу чи воду? Всі вони пропускають. У мене є талани як зимові так і демісезонні. Взагалі мав чотири пари різних моделей з Gore-tex. Мембрани на таланах немає! Там є плівка яка швидко перетирається. Спочатку тримають воду десь години дві не більше при ходінні по дощу або росі. Потім цей час зкорочується. Буває перейшов канаву шириною 2-3м і вже потекло.
Анатомічно не всім підходять. Наприклад батьку підійшли, а у мене після двох полювань з гончаками пів року на п'ятки не міг стати. Зранку це взагалі піпець.
Тому використовую їх тільки при полюванні на качку.
Собі взяв англійські берци. Тут точно знаю є Gore-tex і зроблено по людські.
Вологу. Хоча якщо йти по невеликих калюжах то і воду не пропускають, бо шкірою прошито вище ступні.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго вечора Хлопці!
Придбав собі на зиму ось такі позашляхові черевики.
Дуже зручні,теплі і не пропускають вологу.
Рекомендую!
Теплі зимові черевики від компанії Grisport.У їх конструкції впровадили мембрану Gri-Tex, чим розширили температурний діапазон використання від +5 до - 25 градусів цельсія. Крім мембрани, в кожній парі черевиків використовується більше 20 сучасних технологій, Їх поєднання робить продукцію Grisport лідером у своїй категорії. Взуття надзвичайно легке, м'яке та комфортне.
 

Вкладення

Respekto

Мисливець
Чи в болото чи в снїг - абсолютно не пїдходить, лише для асфальту. В пятку накидає хоч снїг хоч болото, один провальчик в камишї - нога мокра. Штанину не поверх не кинеш нї в середину не заправиш.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Для болота чи глибокого снігу існують чоботи,універсального одягу,та взуття не існує. На полюванні ці черевики ще не були,по відомим причинам,а в екстремальних умовах побували і відпрацьовали на всі сто.Таке взуття точно не для міста і не для асфальту.
Рекомендую тільки те що випробував сам і впевнений в результаті.
 

Fonex

Снайпер
Для болота чи глибокого снігу існують чоботи,універсального одягу,та взуття не існує. На полюванні ці черевики ще не були,по відомим причинам,а в екстремальних умовах побували і відпрацьовали на всі сто.Таке взуття точно не для міста і не для асфальту.
Рекомендую тільки те що випробував сам і впевнений в результаті.
Гріспорт - добре взуття, сам мав і маю не одну і не дві пари різного, цього виробника,задоволений. Є в них лінійка, здається, називається "РоксЕнХантінг", брав високі.
 

БЮВ

Слідопит
Начал искать обувь на погоду от -5 до +5. Обратил внимание на каучуковые сапоги утепленные неопреном.....дороговато НО может они стоят того? Поиски отзывов реальных владельцев ни к чему не привели. Просьба к форумчанам, реальным владельцам такой обуви, поделиться своим опытом их эксплуатации.
 

Hunter 79

Слідопит
Начал искать обувь на погоду от -5 до +5. Обратил внимание на каучуковые сапоги утепленные неопреном.....дороговато НО может они стоят того? Поиски отзывов реальных владельцев ни к чему не привели. Просьба к форумчанам, реальным владельцам такой обуви, поделиться своим опытом их эксплуатации.
Доброго !
З власного досвіду використання можу впевнено порадити саме на такий діапазон температур +5. -5
LEMIGO Angler 719
Зручні , гарно чиститься підошва, хороша устілка (можна окремо докупити з часом є у продажі окремо). Стійкі до пошкоджень навіть у лісі. Ціна - якість 100%.
Недоліків не знайшов .
З повагою.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Начал искать обувь на погоду от -5 до +5. Обратил внимание на каучуковые сапоги утепленные неопреном.....дороговато НО может они стоят того? Поиски отзывов реальных владельцев ни к чему не привели. Просьба к форумчанам, реальным владельцам такой обуви, поделиться своим опытом их эксплуатации.
Почитайте цю тему ,тут є інфа про використання форумчанами таких чьобіт.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Це наприклад мої.

Наконец то сегодня купил себе вот такие резиновые сапоги... Переглянути вкладення 409576
Euro P.M. Outdoor – серия легких водонепроницаемых сапог, предназначенных для охоты, рыбалки и другой аутдор-активности.
  • Saint Joseph - это модель высоких сапог с ластовицей и регулируемым ремнем, изготавливается вручную из натурального каучука, идеально подогнана и отличается максимальным комфортом.
    Особенности:
    - Верхний слой сапог изготовлен из прочного, гладкого каучука
    - Встроенная в подошву система амортизации EVA обеспечивает мягкость при ходьбе и снижает нагрузку на пятки
    - Внутри сапог имеется теплоизоляционная, водонепроницаемая неопреновая подкладка
    - Подошва подогнана методом вулканизации и имеет нескользящий, самоочищающийся протектор. По всей длине подошвы вставка протектора выполнена из твердого материала, которая служит надежной защитой от проколов острыми предметами
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда

БЮВ

Слідопит
Доброго !
З власного досвіду використання можу впевнено порадити саме на такий діапазон температур +5. -5
LEMIGO Angler 719
Зручні , гарно чиститься підошва, хороша устілка (можна окремо докупити з часом є у продажі окремо). Стійкі до пошкоджень навіть у лісі. Ціна - якість 100%.
Недоліків не знайшов .
З повагою.
Меня не интересуют сапоги из ЭВА. Меня интересуют каучуковые сапоги с подкладкой из неопрена.
 

БЮВ

Слідопит
Почитайте цю тему ,тут є інфа про використання форумчанами таких чьобіт.
Спасибо за снос интересующей меня темы. Хотелось обсудить именно один вид обуви. Сами можете обратить внимание: сразу пошли рекомендации неизвестно чего. Не удивлюсь если начнется: "Дорого, я лучше пены накуплю на всю жизнь!"....
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Спасибо за снос интересующей меня темы. Хотелось обсудить именно один вид обуви. Сами можете обратить внимание: сразу пошли рекомендации неизвестно чего. Не удивлюсь если начнется: "Дорого, я лучше пены накуплю на всю жизнь!"....
Ваша тема не знесена,а переміщена в цю тему....
Думаю що створення окремих тем під різні типи взуття це не зовсім доцільно.Є загальна обувна тема тут і можна спілкуватися і отримувати відповіді на ті питання які Вас цікавлять.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

БЮВ

Слідопит
Ваша тема не знесена,а переміщена в цю тему....
Думаю що створення окремих тем під різні типи взуття це не зовсім доцільно.Є загальна обувна тема тут і можна спілкуватися і отримувати відповіді на ті питання які Вас цікавлять.
Я прекрасно знал о существовании этой темы. Поэтому намеренно создал тему отдельно, делая акцент на интересующем меня виде обуви. Кроме Вас, уважаемого Модератора, трудновато привлечь большее количество народа, владеющего такими сапогами, в эту тему. С ув.......P.S. Посмотрим - отзовется здесь хотя бы 3-4 камрада.
 
Зверху