Взуття для осіннє-зимового полювання.

Вік71

Снайпер
Поле, болото :
LSMIGO .(до -30 ). Не холодно зовсім, але після довгої ходьби нога потіє.За два сезони ще не пробив.
Ліс , сильні морози:
DEMAR CARIBOU Pro ( до -50 )
Єдиний мінус-трошки важкуваті, але замерзнути чи пробити не реально.
IMG_20220117_074628.jpg
IMG_20220117_074721.jpg
 

БЮВ

Слідопит
пішов третій сезон, все добре.
Я уже делился впечатлениями об эксплуатации таких сапог. Первая пара таскалась 5 лет ежедневной носки в сезон. На шестой год выше пяток потрескался кожзам и сбоку 2 см галоша. Куплена новая пара таких-же, таскаю второй год. Старые ношу во дворе - чистка снега и т.п......Лемиго пена стоят невостребованные...
 

Степанович 2

Снайпер
DEMAR LOGAN - рекомендую. Ціна-якість на висоті.
Як кажуть, "внял рекомендации" Вас і БЮВ. Сьогодні Stepiko оплатив DEMAR LOGAN, тільки жаль, що у них завтра вихідний і чекати відправлення потрібно до 20.01. Радує те, що до чергового полювання маю отримати.
 
Останнє редагування:

БЮВ

Слідопит
Як кажуть, "внял рекомендации" Вас і БЮВ. Сьогодні Stepiko оплатив DEMAR LOGAN, тільки жаль, що у них завтра вихідний і чекати відправлення потрібно до 20.01. Радує те, що до чергового полювання маю отримати.
Поймете что значит реально сухие ноги. Единственное предупреждение: Большемерят! Ношу чистый 44 а Демары 43 даже на 2 носка!
 

Степанович 2

Снайпер
Пройшов перше випробовування, пишу, бо може комусь згодиться.
Що сказати-комфортно, сухо, правда, температура була ближче до нуля.
З можливих мінусів- шнурки. У нас багато угідь це запущені пасовища, старі сади і інше, де самосіви кущів, плюс трава, місцями в пояс, а в траві часто більш чим досить ожиника. При проходжені таких місць шнурки розвязуються, приходиться робити завязки по ходу. Коли таке буде часто, думаю, шнурки довго не витримають, їх просто буде рвати.
 
Останнє редагування:

просто_я

Мисливець
При проходжені таких місць шнурки розвязуються, приходиться робити завязки по ходу.
чув від знайомих туристів про якісь спеціальні "подвійні вузли"
мені, зазвичай, достатньо зробити вузлики на кінцях шнурка і потім петлі заправити всередину халяви.
якось так:
IMG_4109.jpg
 
Останнє редагування:

БЮВ

Слідопит
На концах завязал узелки. Не выскакивают шнурки из колец при расшнуровке. При шнуровке петли бантика делаю максимальными по длине (узелки не дают узлу развязаться). длинные петли прячу внутрь. Часто практикую штаны навыпуск.
 

Rapid 77

Новачок
Осенью 2020 года купил ботинки "Demar Trop", т.к. особых морозов и снега не было выходил 2 раза.
В этом сезоне обул их 4 раза. Ботинки очень удобные, теплые, непромокаемые.
Итого за 6 выходов вот такая печаль. 20220130_140557.jpg 20220130_140610.jpg 20220130_140755.jpg 20220130_140642.jpg
 

Рєвнівцев

Мисливець
Тут вопрос скорее всего не к Демару, а к нашим ногам, точнее у кого как они сгибаются во время ходьбы. Я не думаю чтобы данный производитель ставил бы изначально непроверенный материал на изделие. Мы все знаем, что кожзам кожзаму рознь... но все равно это кожзам(
 

Рєвнівцев

Мисливець
это к опыту на будущее, что в данных местах сгибы обуви У Вас должен находиться другой материал!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
У меня тоже есть Demar-овские сапоги. Покупал давно, чисто для рыбалки. Бережно использовал, только на рыбалку на лед, но через пару-тройку сезонов (десять-пятнадцать выходов на лед) появилась такая же проблема, как на фото выше.
 

вовцюгака

Мисливець
Можливо якість почала падати:confused:
В 1997р купив китайський термос ,який добре тримає тепло до сих пір.З часом купив термос "дорожчий".Термос "дорожчий",але китайський все одно кращий,бо якість була інша.Сучасний "китай",то вже не той китай..
Так і з взутя.Бутс для полювання Коламбія куплені в 2002 році"вмерли" на будівництві гаража в 2019р,хоча юзав їх доволі часто на полюванні,а ЯхтіЯхт гибнулися чз декілька полювань в суху погоду.Danner,Kenetrek,Harkila.Юзаю ці три.Трішки дороговато,але вони того коштують.Головне після миття не сушити біля джерела тепла(була порада спеціаліста).
 

БЮВ

Слідопит
Осенью 2020 года купил ботинки "Demar Trop", т.к. особых морозов и снега не было выходил 2 раза.
В этом сезоне обул их 4 раза. Ботинки очень удобные, теплые, непромокаемые.
Итого за 6 выходов вот такая печаль. Переглянути вкладення 747900 Переглянути вкладення 747901 Переглянути вкладення 747902 Переглянути вкладення 747903
У меня несколько дороже - DEMAR Logan , специально посмотрел - в той точке материал похож на обоих марках...У меня нормально. Первая пара вообще не снималась по пол года 6 лет, потом тоже потрескались в этом месте.
 
Зверху