Взуття для полювання(зима)

Статус
Закрита.

Yarik1993

Мисливець
Допоможіть з вибором взуття для полювання,хочеться чогось універсального як для ходового полювання так і для загоного полювання,мені сподобалися ці два варіанти може хто користувався цим взуттям як воно себе показало?
Також буду вдячний за поради по вибору зимового взуття для полювання(інші виробники).
 

Yarik1993

Мисливець
Сапоги мужские NordMan Classic из ЭВА с манжетой и многослойным утеплителем до -45
 

Вкладення

Yarik1993

Мисливець
Сапоги NordMan Power Plus мужские из ЭВА с подошвой ТЭП утепленные с манжетой -30C.
 

Вкладення

Zergo

Мисливець
Користувався і користуюся, одними і другими, але чоботи які по фото нижче, а саме де резина, а не із піна, вони більш довговічні, і на загонну буде краще, так як потрібно ходити по гіллям яке часто пробиває подошву які зроблені із піни, так що, як на мене будуть кращі ті, що з резини.
 

Зверобой 60

Мисливець
Користувався і користуюся, одними і другими, але чоботи які по фото нижче, а саме де резина, а не із піна, вони більш довговічні, і на загонну буде краще, так як потрібно ходити по гіллям яке часто пробиває подошву які зроблені із піни, так що, як на мене будуть кращі ті, що з резини.
Здравствуйте!Не подскажете цену и где можно приобрести.Спасибо.
 

Fonex

Снайпер
Случайно не подскажите где можно заказать по заманчивой цене?
Вы знаете, я сам искал в интернете где дешевле и заказывал, потому как на них на разных сайтах цены ой как разнятся!Погуглите, выбирайте где дешевле и берите...Только узнавайте тщательно на счет размера, они "маломерят"(не знаю как Карибу, Но Хантеры с вкладышем и я на свой 42 брал размер 43/44, кажется)Вообщем узнавайте у продавцов-консультантов с размерами как!(лучше всего померяйте стельку от Вашей обуви, которая Вам годится и попросите пусть там скажут длину стельки)
 

Вік71

Снайпер

охотник70

Мисливець
Я своi брав тут:

https://www.google.com/url?q=https:...FjACegQICRAB&usg=AOvVaw1RA56mjlKHv0d4RofDgIyF
На сайтах з нижчими цiнами 42 розмiру не було,тiльки 40 та 44 ! Зараз не сезон,погуглiть може знайдете i дешевше!
Скажіть будь ласка як нащот ваги?Володів дуже схожими ,не помню виробника.На зимову рибалку супер,теплі,не ковзають,але для полювання важкуваті
 
Статус
Закрита.
Зверху