Вибір гладкоствольної рушниці для спортивно-розважальної стрільби кулею

Статус
Закрита.

Aleks_0879

Новачок
Я хотів показати рушницю зі скобою Генрі
Ну якщо хтось щось знає про ці рушниці то можливо це було б цікаво, але я ні на форумі, ні за його межами не зустрічав власників цього виду зброї, чи тих, хто б її продавав з рук... бачив раніше в магазині СТВОЛ та ІБІС. Тільки там калібри специфічні помоєму... та й ціна не дуже мала...
 

pio

Мисливець
Ну якщо хтось щось знає про ці рушниці то можливо це було б цікаво, але я ні на форумі, ні за його межами не зустрічав власників цього виду зброї, чи тих, хто б її продавав з рук... ... та й ціна не дуже мала...
Як я бачив, все так. Але, це не значить, що така система не цікава.

Aleks_0879, шукайте друга. Я дуже не впевнений, що ви хочете стріляти кулею, а не шротом. Є в тирі багато дисциплін, повчитись є чому, а куля то не головне.
 

Aleks_0879

Новачок
Але, це не значить, що така система не цікава.
А з чого ви взяли що я це вважаю нецікавою цю систему... я вам так сказав? ні, не говорив, я лише сказав що ця система мені невідома, й що це не мабуть не дешево... при чому тут "не цікава" не розумію...
 

pio

Мисливець
O_O А з чого ви взяли що я це взяв? ... я вам так сказав? ні, не говорив,.
 

pio

Мисливець
Aleks_0879, я не на всі сто розумію ці слова. Так, то я повільно вибираюсь, напишіть телефон в лічку і можливо згадаю, коли зберусь кудись)
 

Aleks_0879

Новачок
І така відповідь пане pio буде у всіх форрумчан - це стосовно вашої поради знайти друга... Тому дякую за турботу, але питання про друзів, та чим мені потрібно стріляти, а чим ні... і що мені робити далі це вже інше питання зовсім не повязане з даною темою. Давайте повернемось до основної теми обговорення...
 

Fonex

Снайпер
В плані бютжетності дуже цікава річ. Може порекомендуєте до нього кулю, яка дає хороший бій по кучності при стрільбі на середні та дальні дистанції?
Так, цікава, але Ви писали
Рушниця №2: гладкоствольна помпова з змінними чоками (Remington 870, Maverik M88, Safari ПН-001)
Але я мав на увазі не зі змінними чоками, а фіксованим циліндром та з ціликом і мушкою.
Щодо куль, то я дорогими з неї не стріляв, а тими що стріляв, то Ураган і Торнадо (ТАХО), Л33(Блєк Марк).., то з рук на 40 метрів у круг діаметром 12 см можна вложити їх. Андрій із Трускавця(не пам'ятаю його нік), то він, якщо не помиляюся з коліматором робив групи добрі з неї...
П.С. І хоч це недорогий турок, по суті, але настріл вона тримає добрий, для цієї ціни.
 

Aleks_0879

Новачок
я мав на увазі не зі змінними чоками, а фіксованим циліндром та з ціликом і мушкою
Дякую за уточнення, значить не дарма перепитав вас все таки... кінцеві дані будуть відкоректовані... по кулям теж важливо, поскільки основою є питання як бютжетного патрону для кульрвої стрільби... так і не дорогої, по можливості, рушниці.
 

Aleks_0879

Новачок
Пора підводити підсумок... Winchester SX 3 Combo, це моя заповідна мрія, до которої потрібно йти певний час, рушниця з кульовим та дробовим стволами... яка мабуть перекриває 90 відсотків стрілково-мисливських потреб, надіюсь з часом стати власником цієї роушниці. Але починати потрібно з меншого... Якщо вірити форумчанам, то все таки є бютжетні достойні варіанти з хорошим боєм та кучністю, й це радує та дає надію на успіх... Потрібно приймати рішення, та переходити до практичних рішень по цьому питанню...
 

Aleks_0879

Новачок
Всім без виключення дякую за поради та допомогу. Бажаю панове вам всього найкращого, вдалих пострілів на полюванні та в спортивно-розважальній стрільбі.
Й до наступних зустрічей на форумі.
 
Статус
Закрита.
Зверху