Вибір першої рушниці для полювання

Maxxxx7×62

Новачок
Ось і настав час вибору першої рушниці для полювання вибираю між Мц 20-01 та Иж 18 шановні форумчани чекаю вашої поради
 

Maxxxx7×62

Новачок
Я так зрозумів що бюджет в вас не великий. Тут на Форумі можна знайти іжа58 за невеликі гроші, це був би непоганий вибір.
Бюджет 400$ але чомусь саме цих дві рушниці припало мені до душі але може ще перегорю ними а щоб ви порекомендували за ці гроші. Іж 58 дивився не сподобався він мені
 
Бюджет 400$ але чомусь саме цих дві рушниці припало мені до душі але може ще перегорю ними а щоб ви порекомендували за ці гроші. Іж 58 дивився не сподобався він мені
Неудивительно, если Вам к душе мц 20-01 то и приобретайте это ружье, советовать в таком деле безполезно, ведь все советы должны совпадать с Вашими предпочтениями, другое дело если вопрос будет по техническим характеристикам.
 

ATIS

Снайпер
Бюджет 400$ але чомусь саме цих дві рушниці припало мені до душі але може ще перегорю ними а щоб ви порекомендували за ці гроші. Іж 58 дивився не сподобався він мені
можна тоз 34 глянути, рушниця гарно лежить і має файний бій. МЦ20 - 01 досить специфічна, мало хто з нею потоваришував, але якщо припало до душі то забирайте. Скажу лише одне, дводулку до неї будете докупляти 100%;):D
 

Maxxxx7×62

Новачок
можна тоз 34 глянути, рушниця гарно лежить і має файний бій. МЦ20 - 01 досить специфічна, мало хто з нею потоваришував, але якщо припало до душі то забирайте. Скажу лише одне, дводулку до неї будете докупляти 100%;):D
Також дивився на Іж 57 але не знаю що робити. Рушниця теж ніби не погана але так як я не досвідчений мисливець не знаю що робити
 

Черниговский

Слідопит
Какую бы вы посоветовали?
Вам сначала нужно определится вертикальное расположение стволов или горизонтальное. И желательно 12 -16 кал так как для новичка,вам будет легче попадать. Брать сразу 20 вы можете разочароваться в своих стрелковых способностях. Имхо
 

gordijchuk@

Новачок
Судячи з дещо мазохістського вибору,то "бувалі" автору теми вже "порекомендували".До такої зброї,швидше за все,потрібно приходити,а не починати.А для початку Вам потрібно дивитись на практику,а це все ж таки рушниця з вома стволами...тоді вже Ваш досвід і вкаже,що Ви собі хочете.Якось так
Я починав з 16 калібра,бо так рекомендували...зараз 12 ,стріляю досить багато і все подобається
Тому почистіть "кеши і куки" в голові,визначіться з напрямком полювання (перо,пух,чи навіть копито) і під дані потреби і купуйте
 

иж 18

Слідопит
можна тоз 34 глянути, рушниця гарно лежить і має файний бій. МЦ20 - 01 досить специфічна, мало хто з нею потоваришував, але якщо припало до душі то забирайте. Скажу лише одне, дводулку до неї будете докупляти 100%;):D
100% согласен. Одностволка классное ружьё, но из личного опыта скажу, что не подходит для всех видов охот, то подранка добрать не успеваешь, то один налёт был и один выстрел сделал и не успел перезарядиться, а эти все вещи у вас будут уж поверьте.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Я починав полювати з ТОЗ 16 калибра, до сих пір вона в мене, і міняти не збираюсь.
По питанню, як би став вибір першої рушниці між ИЖ-18 та МЦ 20-01, я все таки не зупинявся би ні на тій на тій. Брав би класику - двудулку). З ПОВ.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Если нужно ружье для охоты на копытных и только, я бы взял МЦ. Если планируете широкий спектр охот и с одним ружьем, то полуавтомат или двухстволка. На Ваш бюджет, из двухстволок я бы выбирал из ИЖ-12, ИЖ-27 или ТОЗ-34.
 
Ось і настав час вибору першої рушниці для полювання вибираю між Мц 20-01 та Иж 18 шановні форумчани чекаю вашої поради
День добрый!!!
Мц 20-01 как для новичка будет специфическим ружьем, к нему как писали выше "надо прийти".
Иж 18 тоже на любителя. Лично мне одностволки вообще не по душе. ИМХО.
Берите двустволочку. Вертикалка или горизонталка определитесь. Посмотрите, пощупайте, повскидывайте.
Какое Вам в руку ляжет.
Я начинал с ТОЗ-66 отца и дедовой бельгийки. Оба горизонталки. А в результате своим первым приобрел ИЖ-12 вертикалку.
С Ув!!!
 

Жека иж12

Мисливець
Я начинал с иж12 в 16 калибре. По наследству перешло. Иж и сейчас есть. Но прошло 5 лет и приобрел себе полуавтомат. Совет: начните с двустволки, а потом со временем Вы поймёте, какое ружьё вам нужно будет.
 
Зверху