Вибір сімейного авто $8000, порадьте, будь ласка.

CheshireCat

Мисливець
Вітаю!

Цікавить думка досвідчених автомобілістів.
Відгуки, поради, враження.

Вихідні дані.
Вибираємо ПЕРШЕ авто для сім'ї (мама, тато, двоє маленьких дітей).
Бюджет до 8000 USD, більше не назбирали, половину з цього позичаємо, тому авто буде Б/В.

Хочемо взяти до нового року, поки ще діє льготне розмитнення по Закону №3251 і поки є пропозиції таких машин на ринку.

Чому з Європи, міркування такі:
1) Таке авто їздило по європейським дорогам;
2) споживало європейске паливо.

Крім того, при значних ДТП, які впливають на подальшу безпеку експлуатації, у нас авто приводиться "до ладу" і продається. У них таке, все ж думаю, буває рідше.
Але це не означає, що я не розглядаю можливість купити авто тут. Якщо воно буде ок, чому ні.

До цього машин у мене не було ніколи, досвіду нуль, порівнювати ні з чим.
Використання суто для сім'ї, щоб влізло два дитячих крісла, дружина, рушниця і мішок картоплі з закаткою, ну щоб влізло побільше.
Авто буде використовуватись приблизно 2-3 рази на тиждень по місту/за місто, щоденного використання не прогнозую, їздити на роботу/з роботи не треба.
Раз на місяць (приблизно) подорожі до батьків - 155 км в одну сторону.
Пару раз на рік - відпустка з поїздкою на пару тисяч кілометрів.

Які думки з цього приводу.
Думаю брати дизель з МКПП, універсал або пиріжок (заводський пасажир).

Завжди подобалась Skoda Octavia Tour 1.9, але їм вже роки, знайти в норм стані складнувато, основні пропозиції в цьому бюджеті до 2008 і їх мало.
Volkswagen Caddy 1.9 буде саморобний пасажир без ременів безпеки, дуже підуставший, в роках 2005-2010.
Renault Trafic/Opel Vivaro/Nissan Primastar/Mercedes-Benz Vito/Volkswagen T4/T5 за вказаний бюджет будуть ще старші, ще убитіші і з не заводським салоном, а значить без ременів безпеки для задніх рядів сидінь.

Я сподіваюсь, якщо авто посвіжіше, то воно буде безпечніше, з ним має бути менше проблем, його на довше вистачить, пізніше піде іржа і т.д, а доглядати я буду.

Що влазить в бюджет із того, що посвіжіше:
Renault Megane 3 (6ст/81кВт), 2010-2012
Peugeot 308 SW, 2010-2012
Ford Focus, 2010-2012
Ford Mondeo, 2010-2012

Ще подобається:
Peugeot Partner Tepee, іноді бувають пропозиції 2010.
Citroen Berlingo Multispace, 2010.

Якщо вибирати між:
Renault Megane 3 (2010-2012) 1.5 dCi
Peugeot 308 SW (2010-2012) 1.6 HDi
у чого двигун буде краще?
В плані, щоб менше було з ним проблем, вартість обслуговування і т.д.

Перед покупкою я хотів би показати його Майстру, якому я довіряю. Брати наосліп авто не хочу.
Майстер 100% нікуди не поїде на перевірку авто, з його слів - це виключено. А без його перевірки і вердикту "цю можна брати" я авто не куплю.
Ну а продавець навряд що готовий гнати авто з іншої області просто показати. Я б не гнав.
Тому вибір серед місцевих пропозицій.

Це ЗНАЧНО зменшує кількість можливих варіантів. Значно. В рази.
По-перше, зменшує географічно - продавці не хочуть гнати машину за сотні кілометрів на показ майстру. Розумію продавця, це логічно. Значить пошуки тільки з тих авто, що є поруч.
По-друге, продавці просто не хочуть перевірок на СТО, в принципі. Причини зрозумілі. Ну але такі авто мені і самому не цікаві.

А ще я не хочу брати по довіреності чи ще якось так.
Мене цікавить тільки повноцінний продаж.
А більшість пропозицій авто - це саме передача по довіреності.
Це ще більше зменшує кількість пропозицій.
До речі, не розумію, чому люди готові віддавати гроші за авто по довіреності, якщо юридично це авто залишається власністю продавця, а це ризики, при чому, для обох сторін.

Отже, я не знаю, ЩО мені вибрати, бо досвіду НУЛЬ.
Прошу поради в сенсі: "Тобі краще підійде ОСЬ ТАКЕ, ТОМУ ЩО (і далі чому саме)".

Можливо, треба ще якісь дані, готовий відповісти.

Для довідки кількість зареєстрованих авто по області по моделях:
 

mita911911

Мисливець
Машина лучше не придумаеш и год то что надо!Думайте дело за вами.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Обратите внимание на RENAULT Megane...
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

Vadim1721vadim

Снайпер
У меня тоже когда то был партнер,каких то проблем с электроникой у него не было.
Вам повезло . Я в Киева только двух электриков!!!!!!!! нашел кто возьмется занимается французом.у меня был случай поставил лампу на сигнал стоп машина перестала ехать,оказалось лампочка какая-то не правильная и комп видет что тормоз всё время нажат.у меня сейчас комп поругался с блоком имобелайзера.это если новая машина проблемы если есть то решает гарантия ,а если Б,У то сам.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Хотя свои проблемы там тоже были...
 
Зверху