Випуск зайця в угіддя Львівської МО УТМР

Майк

Новачок
Добрый день ! Всех с наступающим Новым годом !
Огромная просьба к ТС (если это не секрет) - где брали зайца ? Можно ли там ещё купить ? Может кто-то подскажет , где можно в Украине купить зайца для выпуска в угодья ?
 
Добрый день ! Всех с наступающим Новым годом !
Огромная просьба к ТС (если это не секрет) - где брали зайца ? Можно ли там ещё купить ? Может кто-то подскажет , где можно в Украине купить зайца для выпуска в угодья ?
За кроликов уже "перегорели"? :rolleyes: Цена на зайца будет не меньше.... :confused:
 
Добрый день ! Всех с наступающим Новым годом !
Огромная просьба к ТС (если это не секрет) - где брали зайца ? Можно ли там ещё купить ? Может кто-то подскажет , где можно в Украине купить зайца для выпуска в угодья ?
На сколько я знаю последний отлов с целю переселения проводился в ГОХ "Куйбышевское" Бельмацкий район Запорожской области в 1994 или 1995 году. Отловили более 30 голов и выпустили в ГОХ "Крутояровское" Запорожский район. Увы и охотхозяйств этих уже нет...Ежегодно отлавливают на о-ве Бирючем (Азово-Сивашский НПП) до 15 голов при отлове копытных...Выращивают в Лубенском и Полтавском лесхозах...Кажись все! Остальное "подпольно" и "местячково"....
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Тяжко стало на львівщині з зайцем!!В минулому мисливському сезоні 2019 року з 6 виходів не бачив жодного,а в цьому з шести виходів добув і бачив лише одного.Така ситуація і в моїх товаришів в інших місцях полювання на львівщині.Яка причина точно не знаю,але те що вона критична бачу очно.Випуск зайчиків-добре починання,але і треба починати боротьбу з фарщиками і браками,а також дієво налагодити роботу по винищенню лиса!!Це,як на мене, повинно бути початковими і обов'язковими міроприємствами в мисливських угіддях львівського УТМР!!Керівництво УТМР повинно винайти можливість по заохоченню рядових мисливців до цієї роботи.Варіантів є багато.
 
Останнє редагування:

VS1975

Снайпер
Тяжко стало на львівщині з зайцем!!!В минулому мисливському сезоні 2019 року з 6 виходів не бачив жодного,а в цьому з шести виходів добув і бачив лише одного.Така ситуація і в моїх товаришів в інших місцях полювання на львівщині.Яка причина точно не знаю,але те що вона критична бачу очно.Випуск зайчиків-добре починання,але і треба починати боротьбу з фарщиками і браками,а також дієво налагодити роботу по винищенню лиса!!Це,як на мене, повинно бути початковими і обов'язковими міроприємствами в мисливських угіддях львівського УТМР!!Керівництво УТМР повинно винайти можливість по заохоченню рядових мисливців до цієї роботи.Варіантів є багато.
Доброго вечора ! Та ситуація, яку Ви описали, дуже нам багатьом знайома. На жаль зайця дуже мало у багатьох областях. Причин цьому багато. Але основна причина, як я думаю, повне відсторонення від вирішення цієї проблеми тих, хто мав би цим займатися. А саме охороною угідь та тваринок від винищення. Через це маємо розгул фарщиків та їм подібних.
 
Останнє редагування модератором:

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Але основна причина, як я думаю, повне відсторонення від вирішення цієї проблеми тих, хто мав би цим займатися. А саме охороною угідь та тваринок від винищення. Через це маємо розгул фарщиків та їм подібних.
Та не тих, а кожного з нас!!! Хто вам, як мисливцю, забороняє боротися з браконьєрами і хижаками.
 

Dedushka

Снайпер
Теперь им 7 месяцев и жалко резать,хотим продать,чтобы людям принести пользу,ведь очень сильные крольчата получаются при смешивание крови.1000грн. за одного . Что за бред такой что зайца паровали с кроликом. Ученые давно хотели вывести породу кролей устойчивую к заболеваниям, смешать кровь зайца с кролем. Не удалось! Это с виду только они похожи. По генетике это совсем разные зверьки и потомство вывести не возможно. Равносильно пытаться кота с собакой спаровать. Дают объявление и пишут бред что на голову не налазит.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
1609609650247.png



У відповідності до наказу N:
7️⃣

Львівської МО УТМР від
1️⃣
квітня 2020р.
у січні-лютому 2021р.на території мисливських угідь Львівської МО УТМР дозволено полювання на лисицю та єнотовидного собаку в присутності
єгерської служби.
На засіданні президії Львівської МО УТМР протокол N:
2️⃣
8️⃣
від
2️⃣
7️⃣
вересня 2020р. постановили - полювання на лисицю проводити за окремими відстрільними картками БЕЗКОШТОВНО
‼

Днями полювання є неділя,з норними собаками всі дні тижня.
Норма відстрілу нелімітована.
‼
ЧИСЕЛЬНІСТЬ ЗАЙЦЯ В
УГІДДЯХ НАПРЯМУ ЗАЛЕЖИТЬ
ВІД ЧИСЕЛЬНОСТІ ЛИСИЦІ
‼
 

VS1975

Снайпер
Переглянути вкладення 631027


У відповідності до наказу N:
7️⃣

Львівської МО УТМР від
1️⃣
квітня 2020р.
у січні-лютому 2021р.на території мисливських угідь Львівської МО УТМР дозволено полювання на лисицю та єнотовидного собаку в присутності
єгерської служби.
На засіданні президії Львівської МО УТМР протокол N:
2️⃣
8️⃣
від
2️⃣
7️⃣
вересня 2020р. постановили - полювання на лисицю проводити за окремими відстрільними картками БЕЗКОШТОВНО
‼

Днями полювання є неділя,з норними собаками всі дні тижня.
Норма відстрілу нелімітована.
‼
ЧИСЕЛЬНІСТЬ ЗАЙЦЯ В
УГІДДЯХ НАПРЯМУ ЗАЛЕЖИТЬ
ВІД ЧИСЕЛЬНОСТІ ЛИСИЦІ
‼
Це дуже добре. Та тільки чи готова до таких полювань єгерська служба ?
 

VS1975

Снайпер
Та не тих, а кожного з нас!!! Хто вам, як мисливцю, забороняє боротися з браконьєрами і хижаками.
З хижаками борюсь завжди, по мірі можливості. Ніколи патрони на це не жалію. А от фарщиків та тепловізорщиків .... якось того .... не потягну. Немає таких патронів :rolleyes:.
 

kef

Зброяр
Проблема не в лисицях. Проблема у безконтрольному використані хімії та обробці полів багатосекторною технікою аграріями. Ось цим мають займатися різні "борейки" та "зелені" борці .
Але так як угіддя беруться у користування (оренду) рай.орг.УТМР у власників (пайовиків- фермерів.і.т.д.). То це є замкнуте коло. І питання на даний час є дуже актуальним.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

kef

Зброяр
А це якраз ми і побачимо в цьому сезоні!!Власне і зробимо висновки по цих наказах.
Єгер це лиш частина складової бюрократії системи. Так чи інакше основні затрати та організація проведення полювання на хижаків лягає на плечі мисливців.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Єгер це лиш частина складової бюрократії системи
Основна частина,так як являється єдиною правовою складовою Закону по факту знаходження мисливця в угіддях і являється гарантом його правових дій в цей час!!
 
З хижаками борюсь завжди, по мірі можливості. Ніколи патрони на це не жалію. А от фарщиків та тепловізорщиків .... якось того .... не потягну. Немає таких патронів :rolleyes:.
Та не, с хищниками так не борятся. Надо собрать группу и на основании таксации определить количество необходимое к отстрелу. Дальше бензин , патроны за свои деньги и отстрел лисиц и утилизация . И что интересно , группу еще попробуй собрать, многие хотят именно как Вы " по возможности патрон не жалеть" чем бороться по настоящему. Это то же понятно то денег нет то времени, по этому и зайца нет.
 

Зверобой 60

Мисливець
Таксацию как известно проводят до и после охотсезона..А вы что предлагаете?.Если это местный охотколлектив то они и так знают как и с кем надо бороться.В районах а больше в областях на это дело заложены большие деньги и достаточно хоть бы раз выехать побухать в какой то район что бы потом списать деньги на несколько мероприятий.А вы что предлагаете??? :) .
 
Зверху