Вишка для засідки.

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю
Для засідки можна зробити нескладну вишку.
 

Вкладення

Сыч.

Слідопит
Неплохой девайс. Только у нас же разберут, разломают и т.д. У нас это завсегда, только оставь.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
У меня в хозяйстве примерно такая есть.На индивидуальное езжу со своей.На прицеп сложил в гараже,в угодьях разложил.
 

ramin

Мисливець
Арго;7281 сказав(ла):
У меня в хозяйстве примерно такая есть.На индивидуальное езжу со своей.На прицеп сложил в гараже,в угодьях разложил.
Яка висота в зібраному вигляді?
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Щось адмін не в гуморі :)

Поправив


 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Коллеги, прошу только не забывать о том, что последний абзац пункта 4 части первой статьи 20 Базового Закона запрещает:
"полювання з дерев та мисливських вишок без дозволу
користувача угідь; { Пункт 4 частини першої статті 20 доповнено
абзацом двадцять другим згідно із Законом N 1827-VI ( 1827-17 )
від 21.01.2010 } ".
И еще: охота через час после захода и за час до восхода солнца - запрещена.
Не нарушайте и удачи!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Яковлев В.А.;12288 сказав(ла):
Коллеги, прошу только не забывать о том, что последний абзац пункта 4 части первой статьи 20 Базового Закона запрещает:
"полювання з дерев та мисливських вишок без дозволу
користувача угідь; { Пункт 4 частини першої статті 20 доповнено
абзацом двадцять другим згідно із Законом N 1827-VI ( 1827-17 )
від 21.01.2010 } ".
И еще: охота через час после захода и за час до восхода солнца - запрещена.
Не нарушайте и удачи!
А скажіть: первинний мисливський колектив являється користувачем угідь чи ні?
Контроверсійна заборона нічних полювань потребує дискусії в мисливському середовищі. Індивідуальне полювання на кабана з засідки вимагає проведення його вечір-ніч.(в часі активності звіра) Практично вся Європа(там де є кабан) полює вночі.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Згідно із статтею 1 Базового Закону: "користувачі мисливських угідь - спеціалізовані мисливські господарства, інші підприємства, установи та організації, в яких створені спеціалізовані підрозділи для ведення мисливського господарства з наданням в їх користування мисливських угідь".
Як Ви думаєте: первинна організація УТМР є користувачем мисливських угідь згідно із Законом?
ПіСі. На іншу частину запитання відповім пізніше
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Яковлев В.А.;12333 сказав(ла):
Згідно із статтею 1 Базового Закону: "користувачі мисливських угідь - спеціалізовані мисливські господарства, інші підприємства, установи та організації, в яких створені спеціалізовані підрозділи для ведення мисливського господарства з наданням в їх користування мисливських угідь".
Як Ви думаєте: первинна організація УТМР є користувачем мисливських угідь згідно із Законом?
ПіСі. На іншу частину запитання відповім пізніше
Думаю, що так. Так є, наприклад, в західних сусідів і це цілком логічно. Виборчі органи ПМО вирішують де поставити вишки, коли і чим підкормити дичину, коли і де провести колективне полювання, кому і на яких умовах дозволити на індивідуальне полювання...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
BOGUN писал:

Яковлев В.А. писал:
Згідно із статтею 1 Базового Закону: "користувачі мисливських угідь - спеціалізовані мисливські господарства, інші підприємства, установи та організації, в яких створені спеціалізовані підрозділи для ведення мисливського господарства з наданням в їх користування мисливських угідь".
Як Ви думаєте: первинна організація УТМР є користувачем мисливських угідь згідно із Законом?
ПіСі. На іншу частину запитання відповім пізніше



Думаю, що так. Так є, наприклад, в західних сусідів і це цілком логічно. Виборчі органи ПМО вирішують де поставити вишки, коли і чим підкормити дичину, коли і де провести колективне полювання, кому і на яких умовах дозволити на індивідуальне полювання...



Ви про що спитали - про Україну чи про західних сусідів? Звідки я знаю, хто в них користувач? Може й первинна мисливська організація. А я вам про ріднесеньку Неньку!.. Та ще - за нашим Законом!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Колись був свідком розмови УТМР-івця і поляка з ПОМ(польське об"єднання мисливців) Розмовляли на тему законодавчої бази їхньої діяльності. Після пів години розмови дійшли висновку, що все сходиться і немає суттєвих різниць(!) Чому так велика різниця в інтерпретації і виконанні законів? Чому ПМК має свою територію тільки на папері? Чому немає впливу на те, хто і коли, там може полювати?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
BOGUN;12362 сказав(ла):
Колись був свідком розмови УТМР-івця і поляка з ПОМ(польське об"єднання мисливців) Розмовляли на тему законодавчої бази їхньої діяльності. Після пів години розмови дійшли висновку, що все сходиться і немає суттєвих різниць(!) Чому так велика різниця в інтерпретації і виконанні законів? Чому ПМК має свою територію тільки на папері? Чому немає впливу на те, хто і коли, там може полювати?
Не знаю, кого та про що Ви слухали, але можу сказати, что в польському Законі "Про полювання" , який є законом прямої дії, є така стаття, наприклад: "Полювання із безпородним собакою - 2 роки тюрьми"
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Яковлев В.А. писал:

BOGUN писал:
Колись був свідком розмови УТМР-івця і поляка з ПОМ(польське об"єднання мисливців) Розмовляли на тему законодавчої бази їхньої діяльності. Після пів години розмови дійшли висновку, що все сходиться і немає суттєвих різниць(!) Чому так велика різниця в інтерпретації і виконанні законів? Чому ПМК має свою територію тільки на папері? Чому немає впливу на те, хто і коли, там може полювати?

Не знаю, кого та про що Ви слухали, але можу сказати, что в польському Законі "Про полювання" , який є законом прямої дії, є така стаття, наприклад: "Полювання із безпородним собакою - 2 роки тюрьми"




Хотілося б не про це поговорити, а саме про Первинні Мисливські Колективи в Україні. На заході ПМК має свою назву(приміром Лось, Орел ітд.), свій прапор, реальну тереторію, свої веб сторінки. Налічують від 30 до 100 чоловік і є повними господарами на своїй тереторії.
Якщо вже пішла мова про Польщу то вона добуває кабана в середньому 3.59 штук на 1000 га. за рік(!)(підскажіть середнь по Україні) Це підтверджує ефективність ведення мисливського господарства саме ПМК, а не керівними органами УТМР(у них ПОМ) , завдання якого, в свою чергу, там зводиться тільки до контролю.
 

Вкладення

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Богуне, особисто я не маю нічого проти того, щоб Вам особисто надали у користування мисливські угіддя. Є встановлений порядок цього, будь ласка, беріть! Сподіваюся, Ви порядок знаєте?
 

fabarm803

Мисливець
Както не интеписовался, даже не узнал цену.
Вобщето, сфоткал для того, чтобы по этому образцу можно самостоятельно зделать такую штуку, даже в розборном и переносном вареанте. Плюс такой вышки, бзор 360градусов.
 
Зверху