Вовки вбивають мисливських собак

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
BOGUN;223818 сказав(ла):
А в Україні є особливий вид диких і жадібних хижаків "браконьєри" томі і навіть вовк якщо десь є то сидить бідний загнаний! Ще ні разу в дикі природі на відстані пострілу вовка не зустрічав! Один раз в Карпатах повезло стаю побачити в біноколь! Так що думаю в Україні собаку скоріше люди можуть вкрасти а ніж вовки зїсти!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
AndriyJaremko;223837 сказав(ла):
BOGUN писал:
А в Україні?

А в Україні є особливий вид диких і жадібних хижаків "браконьєри" томі і навіть вовк якщо десь є то сидить бідний загнаний! Ще ні разу в дикі природі на відстані пострілу вовка не зустрічав! Один раз в Карпатах повезло стаю побачити в біноколь! Так що думаю в Україні собаку скоріше люди можуть вкрасти а ніж вовки зїсти!
За наличие браконьеров не спорю. Но в Украине действительно существует огромная проблема с волками, не могу сказать за Запад Украины, но на востоке и юге их очень много, У нас в области постоянно убивают причем попадаются особи по 90кг, в 12 году в 10км от райцентра Синельниково наблюдал стаю из 12 особей! А лет 8 назад волк напал на жену егеря Отманай на границе Херсонскои и Запорожской областей.
А собак волки едят, а не убивают, причем целяком, одни ошейники остаются!
 

turenko

Мисливець
У нас в районе, неподалеку, волки 8 баранов сожрали. На прошлых выходных делали облаву, удалось добыть 5 из 11 насчитанных. Так один, вместо того, чтобы делать ноги, развернулся и напал на лайку, повезло, что не далеко от охотника. Но за тех несколько секунд, пока охотник добежал, волк успел хорошо потрепать бедную собаку.
 

Геньо

Мисливець
Один з архівів http://www.mukachevo.net/ua/News/vi...исілків-залишився-без-собак-їх-з-їли-вовки.На Тячівщині,Закарпатської області , є такі села (Усть-Чорна,Тарасівка і т.д.) де за зимовий період,особливо коли випадає великий сніг,вовки спустившись вниз з гір з'їдають до 40-50 собак.Одного худющого вовка селяни палками та камінням добили біля струмка,коли пив воду,казали що його б'ють палицею по хребті, а він падає в струмок і далі воду п'є воду!!!
 

Hanter28

Мисливець
Цієї осені на Закарпатті (м. Рахів) вовки загризли вже троє лошат, про овець я взагалі мовчу.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Хлопці я не є супер досвідчений мисливець! Але одне скажу точно що Їсти собак і нападати на людей це атипічна поведінка для вовка! Така поведінка більше підходяща для метисів (а це вже вина Homo Sapiens а не природи) На рахунок вовка 90 кілограм Optimum це явне пребільшення науковий факт що доросла розвинута особина вовка максимально може досягати 60кг. Якщо більше то присутній факт помісі великої породи собаки з вовком! А це вже інша історія!
Імхо не стверджую і не доказую нічого висловив свою думку!

З повагою!

П.С. А страшні казочки про невловимих вовків котрі нападають на людей і загризають собак у нас в Крапатській зоні в кожному селі по декілька десятків історій! Не варта всьому вірити!
 
Останнє редагування:

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Скажу таку річ, що вовки коли нападають на собак то вони їх зразу зїдають, повністю, лишається тільки нашийник. Ті фото в попередніх постах незрозумілі, в Карпатах такого нема щоб вовки вбили пса і не зїли. Взагалі то, якщо попитати людей в віддалених селах Карпат, то вони віддають перевагу маленьким дворнягам, тому що їм легше сховатись від вовка наприклад під оборогом, або під підваленою стайні чи хати, великого пса легше вполювати вовкові.
В Карпатах це велика проблема, тому шо не мало породистих псів загризають вовки на полюванні, найбільше страждають гончаки, бо вони гонять з голосом, а вовк їх уже наздоганяє.
 

Хащ1987

Новачок
Хлопці я не є досвідчений мисливець! Але одне скажу точно що Їсти собак і нападати на людей це атипічна поведінка для вовка!

З повагою!

П.С. А страшні казочки про невловимих вовків котрі нападають на людей і загризають собак у нас в Крапатській зоні в кожному селі по декілька десятків історій! Не варта всьому вірити!
Атипічна казочка... Ти хоч раз бачив вовка в себе на подвір'ї, чи знаходив голову загризеного гончака? А я бачив. І читати твої не страшні казочки мені просто смішно.
 

kulida-78

Мисливець
у нас,в Цюрупинском р-не,в прошлом году волки двух спаниелей забрали.даже ошейников не нашли.......
 

Sandro22

Новачок
В воскресенье одного,из восьми,удалось отправить к праотцам...Спасибо Владимиру Ивановичу....Попадались изредка,а сейчас попёрло...Наверное шум на востоке не нравится...
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Атипічна казочка... Ти хоч раз бачив вовка в себе на подвір'ї, чи знаходив голову загризеного гончака? А я бачив. І читати твої не страшні казочки мені просто смішно.
Імхо не стверджую і не доказую нічого висловив свою думку!
Хащ якщо ти хотів показатись мудрим то це у тебе не дуже вийшло. Я нічого не стверджував! На рахунок бачив вовка чи не бачив мірятись з тобою ... не збираюсь удачі тобі в полюванні на вовків!
 

Хащ1987

Новачок
Спасибі! На рах. вовків по 90 кг. я згідний з тобою, а про те що вони собак не їдять,:D такі казки можеш в дит. садочку розказувати... там вони дійсно видадуться мудрими:D
 
Зверху